Batony czekoladowe Nuts 24 szt.

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

180,78 zł

179,35 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla 3 opakowania mieszanych mini słodyczy (Snickers, Twix, Bounty, Mars), każda waga 3,0 kg (łącznie 3 x 296 sztuk)
3 opakowania mieszanych mini słodyczy (Snickers, Twix, Bounty, Mars), każda waga 3,0 kg (łącznie 3 x 296 sztuk)
125,71 zł/1kg
1 131,40 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Mars Schokoladenriegel doppelpack, 24x 2 Riegel
Mars Schokoladenriegel doppelpack, 24x 2 Riegel
196,80 zł/1kg
330,62 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obraz wygenerowany przez AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
6 490,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
305,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
129,40 zł/1kg
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
288,95 zł
-11,00 zł
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
82,86 zł/1kg
3,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton z mlecznej czekolady Mars wypełniony kremem cukierkowym i karmelem 51 g
Baton z mlecznej czekolady Mars wypełniony kremem cukierkowym i karmelem 51 g
117,45 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120985005 Baton czekoladowy Bueno 30 sztuk x 43 g
Ferrero 120985005 Baton czekoladowy Bueno 30 sztuk x 43 g
172,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
222,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
75,03 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
120,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Cadbury Wunderbar z kremem karmelowym i orzeszkami ziemnymi 1s
Baton czekoladowy Cadbury Wunderbar z kremem karmelowym i orzeszkami ziemnymi 1s
139,18 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
170,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
64,50 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bounty Milk, zestaw 9 sztuk (9 x 28,5 g)
Bounty Milk, zestaw 9 sztuk (9 x 28,5 g)
185,21 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,60 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Snickers bezkonkurencyjny oryginał w mlecznej czekoladzie 2 sztuki 80g
Snickers bezkonkurencyjny oryginał w mlecznej czekoladzie 2 sztuki 80g
91,88 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
92,51 zł/1kg
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
86,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lion - Baton czekoladowy - 24 batony
Lion - Baton czekoladowy - 24 batony
265,94 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
268,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

NUTS ma wszystko - orzech za orzech, prawdziwa uczta!
W NUTS pyszne, kremowe nadzienie karmelowe spotyka się z chrupiącymi, całymi orzechami laskowymi i uzyskuje swój wyjątkowo orzechowy smak w formie batonika dzięki końcowej powłoce z mlecznej czekolady. NUTS Single jest idealny jako przekąska między posiłkami.
Specjalnością są całe orzechy. NUTS wykorzystuje całe, wyselekcjonowane orzechy laskowe - to właśnie sprawia, że NUTS jest tak wyjątkowo chrupiący! Ale nieodpartą mieszankę NUTS dopełnia tylko delikatne karmelowe nadzienie, pyszny krem cukierniczy i gładka mleczna czekolada.

1 opakowanie zawiera 24 batony NUTS

Ostrzeżenie dla alergików: Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, innych orzechów i soi!

Producent / Wyprodukowano dla:
Nestlé Deutschland AG, Lyoner Strasse 23, 60523 Frankfurt - Niemcy



  • Czekolada mleczna (31,5%) z nadzieniem karmelowym (20%) i całymi orzechami laskowymi (11%).

  • Z kakao z certyfikatem Rainforest Alliance.

  • Zakres dostawy: 24 batony 42 g



Składniki
Składniki: Cukier, syrop glukozowy, prażone całe HAZELNUTS, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), masło kakaowe, białko serwatkowe, WHOLE MILK POWDER, syrop glukozowo-fruktozowy, słodzone CONDENSED MILK (SKIMMED MILK, cukier), masa kakaowa, suszone BIAŁKO JAJKA KURCZAKA, emulgator (lecytyny). Może zawierać: ORZECHY PEANUTS, INNE ORZECHY i SOJĘ.

Wartości odżywcze na 100 g:
Wartość energetyczna: 490,00 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 2 049,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 24,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 10,20 Węglowodany: 61,50 Węglowodany, w tym cukier: 55,00 Błonnik: 1,60 Białko: 4,90 Sól: 0,15

Opis handlowy:
Czekolada mleczna (31,5%) z nadzieniem z karmelu (20%) i całych orzechów laskowych (11%).

Instrukcje przechowywania i użytkowania:
Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.

Zastrzeżenie
Opakowanie produktu i powiązane dokumenty mogą zawierać informacje wykraczające poza i/lub różniące się od informacji podanych na naszej stronie internetowej. Dlatego zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na informacjach wyświetlanych na naszej stronie internetowej, ale zawsze uważnie czytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje dołączone do produktu przed jego użyciem.



Zawartość:1200g
Składniki:
Cukier, syrop glukozowy, orzechy laskowe, tłuszcz roślinny, masło kakaowe, słodzone skondensowane mleko odtłuszczone (mleko odtłuszczone, cukier), produkt serwatkowy, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowo-fruktozowy, laktoza, tłuszcz maślany, emulgator (lecytyna sojowa i polirycynooleinian poliglicerolu), suszone białko jaja, aromaty Śladowe ilości: orzeszki ziemne, białko sojowe


Batony czekoladowe NUTS z orzechami laskowymi W batonach NESTLÉ NUTS pyszny kremowy karmelowy nadzienie pokryte warstwą mlecznej czekolady łączy się z prażonymi całymi orzechami laskowymi, nadając batonom wyjątkowy orzechowy smak.

Orzech za orzechem – czysta rozkosz. Ten pyszny batonik czekoladowy z nadzieniem z kremu cukierniczego, karmelu i orzechów ma w sobie coś wyjątkowego. Pokryty delikatną mleczną czekoladą batonik zawiera to, co najlepsze z całych orzechów laskowych, a dzięki tej pysznej kombinacji smaków zaspokoi Twój głód.
Lista składników
Składniki: cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), prażone całe ORZECHY LASKOWE (11,2%), woda, słodzone MLEKO SKONDENSOWANE BEZTŁUSZCZOWE (MLEKO BEZTŁUSZCZOWE, cukier), MLEKO PEŁNE W PROSZKU, syrop glukozowo-fruktozowy, SERWATKA SŁODKA W PROSZKU, masa kakaowa* (2,6%), PRODUKTY Z SERWATKI W PROSZKU
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna: 488,00 kcal, 2 041,00 kJ; Tłuszcz: 24,20 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,90 g; Węglowodany: 61,60 g; w tym cukry: 53,10 g; Białko: 4,80 g; Sól: 0,17 g; Błonnik: 1,70 g;
Alergeny
Orzechy laskowe i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Laktoza
Jaja i produkty pochodne
Orzechy ziemne i produkty pochodne
Owoce łupinowe
Soja i produkty pochodne
Może zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.
Może zawierać soję i produkty pochodne.
Waga
1008 g
Firma spożywcza
Nestlé Deutschland AG Lyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main Deutschland
Nazwa handlowa
Polewa czekoladowa (30%) z nadzieniem karmelowym (20,4%) i całymi orzechami laskowymi (11,2%).
Producent
Zakres dostawy
Zakres dostawy: 24 batony po 42 g każdy
Liczba sztuk
24
Numer producenta
12630317
EAN
8593893721159

Lista składników
Składniki: cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), prażone całe ORZECHY LASKOWE (11,2%), woda, słodzone MLEKO SKONDENSOWANE BEZTŁUSZCZOWE (MLEKO BEZTŁUSZCZOWE, cukier), MLEKO PEŁNE W PROSZKU, syrop glukozowo-fruktozowy, SERWATKA SŁODKA W PROSZKU, masa kakaowa* (2,6%), PRODUKTY Z SERWATKI W PROSZKU
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna: 488,00 kcal, 2 041,00 kJ; Tłuszcz: 24,20 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,90 g; Węglowodany: 61,60 g; w tym cukry: 53,10 g; Białko: 4,80 g; Sól: 0,17 g; Błonnik: 1,70 g;
Alergeny
Orzechy laskowe i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Laktoza
Jaja i produkty pochodne
Orzechy ziemne i produkty pochodne
Owoce łupinowe
Soja i produkty pochodne
Może zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.
Może zawierać soję i produkty pochodne.
Waga
1008 g
Firma spożywcza
Nestlé Deutschland AG Lyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main Deutschland
Nazwa handlowa
Polewa czekoladowa (30%) z nadzieniem karmelowym (20,4%) i całymi orzechami laskowymi (11,2%).
Producent
Zakres dostawy
Zakres dostawy: 24 batony po 42 g każdy
Liczba sztuk
24
Numer producenta
12630317
EAN
8593893721159
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
236,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Mars - Cukierki Mars Reep 32x51 gramów | Display 32 sztuki
Mars - Cukierki Mars Reep 32x51 gramów | Display 32 sztuki
95,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
155,42 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
82,86 zł/1kg
3,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
71,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
75,03 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
120,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 446
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Duplo White 40s (40x18,2g)
Duplo White 40s (40x18,2g)
327,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
238,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,88 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
73,88 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
240,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
161,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro
Zdjęcie produktu dla HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 677
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 35 opinii
Oceniono dnia 29 stycznia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobra jakość, smak zgodny z oczekiwaniami
Oceniono dnia 1 grudnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Miłość do czekolady
Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Sprawdzona jakość
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nats to ma
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Orzechy
Oceniono dnia 14 września 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Baton czekoladowy
Oceniono dnia 20 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Waffelini Milk 5s
Milka Waffelini Milk 5s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
78,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,87 zł/1kg