Organiczny olej z dziurawca zwyczajnego, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,95 zł
619,50 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 734,80 zł/1l
86,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary 100% organiczny olej z nasion dzikiej róży3 300,00 zł/1l
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Neroli 10% (5 ml)12 318,00 zł/1l
61,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Weleda Arnica olejek do masażu 200ml94 120,00 zł/1l
94,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Öz Nature | Olej z dziurawca zwyczajnego 250ml
256,28 zł/1l
64,07 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Organiczny olej z dziurawca zwyczajnego - 100ml
453,10 zł/1l
45,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw olejków do masażu Kitama 6 x 500 ml - Aromatyczny jaśmin, róża, pomarańcza, lawenda, kokos i trawa cytrynowa
227,33 zł/1l
681,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Organiczny olej arganowy, 30 ml
1 805,67 zł/1l
54,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny olej sezamowy, 100 ml
485,40 zł/1l
48,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Dziurawiec zwyczajny - maść 30ml
964,67 zł/1l
28,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej z dziurawca zwyczajnego Sano, 250 ml OEL
243,65 zł/1kg
97,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olejek z dziurawca 100% Alteya Organics 5 ml
27 196,00 zł/1l
135,98 zł
Sprzedawca: Emerosa

Olejek pielęgnacyjny - dziurawiec 500ml
718,98 zł/1l
430,82 zł
-71,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
359,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczny olej z pestek moreli 50 ml
761,40 zł/1l
38,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej eteryczny - olej goździkowy, 5 ml | CASIDA
9 870,00 zł/1l
49,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej eteryczny - organiczny olej oregano, 10 ml | CASIDA
5 396,00 zł/1l
53,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny olejek z nagietka, 100 ml
585,40 zł/1l
58,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Alkmene My Nettle Balsam do włosów 250 ml
83,20 zł/1l
20,80 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olej z awokado - 125 ml
394,24 zł/1l
49,28 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Olejek z dziurawca działa kojąco, rozgrzewająco i otulająco na zestresowaną skórę. Wspomaga regenerację skóry poprzez kojące masaże i wspiera funkcje skóry. Maceracja organicznego dziurawca zwyczajnego w tłoczonej na zimno organicznej oliwie z oliwek jest przeprowadzana przez naszego partnera upraw ekologicznych we Francji.
Odkryj uspokajającą moc dziurawca, uchwyconą w naszym wysokiej jakości olejku z dziurawca Primavera Life. Ten ziołowy olejek o ciepłym zapachu jest prawdziwie wszechstronny dla skóry i duszy i oferuje wiele możliwości zastosowania. Unikalne połączenie organicznego dziurawca zwyczajnego i tłoczonej na zimno organicznej oliwy z oliwek czyni go idealnym towarzyszem codziennej pielęgnacji skóry. Wspomaga naturalne funkcje skóry i pozostawia ją elastyczną.
Odkryj uspokajającą moc dziurawca, uchwyconą w naszym wysokiej jakości olejku z dziurawca Primavera Life. Ten ziołowy olejek o ciepłym zapachu jest prawdziwie wszechstronny dla skóry i duszy i oferuje wiele możliwości zastosowania. Unikalne połączenie organicznego dziurawca zwyczajnego i tłoczonej na zimno organicznej oliwy z oliwek czyni go idealnym towarzyszem codziennej pielęgnacji skóry. Wspomaga naturalne funkcje skóry i pozostawia ją elastyczną.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Organiczna oliwa z oliwek*, organiczny ekstrakt z kwiatów dziurawca*, organiczny ekstrakt z liści rozmarynu*, organiczny olej słonecznikowy*.*Z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 408690074356404086900743564
- Numer producenta
- 128622
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Organiczna oliwa z oliwek*, organiczny ekstrakt z kwiatów dziurawca*, organiczny ekstrakt z liści rozmarynu*, organiczny olej słonecznikowy*.*Z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 408690074356404086900743564
- Numer producenta
- 128622
Pasuje również do tego

Stół do masażu Mucola 3-strefowa ławka do masażu składany stół kosmetyczny stół do masażu mobilny stół do terapii aluminiowa rama - czarny / żółty
537,90 zł
-35,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
502,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Primavera - Organiczny olej z dziurawca zwyczajnego - 50 ml
727,00 zł/1l
36,35 zł
Sprzedawca: taleoo

Öz Nature | Olej z dziurawca zwyczajnego 250ml
256,28 zł/1l
64,07 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

tectake® Wałek do masażu 64 x 15 cm
142,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Findicare

Organiczny olej z dziurawca zwyczajnego - 100ml
453,10 zł/1l
45,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 2340 x 1080 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
3 935,58 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: evomag

Primavera Organiczny olejek jojoba 50ml
830,40 zł/1l
41,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej z dziurawca zwyczajnego Sano, 250 ml OEL
243,65 zł/1kg
97,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olej z dziurawca zwyczajnego Sano, 50 ml OEL
852,20 zł/1l
42,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Amica KGCR 387 100 MS, 244 l, N-ST, 40 dB, 3 kg/24h, E, Czarny
4 498,91 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

FableKids MIKA fotelik samochodowy czarny | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Zestaw mopów do podłóg Mop z teleskopowym uchwytem 360° Mop Samoczyszczący mop płaski z wiadrem i 10 nakładkami z mikrofibry Nakładka na mop Klapka do czyszczenia podłóg Zestaw mopów
143,45 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Tefal GC722D, Czarny, Stal szczotkowana, Stal nierdzewna, Prostokątny, 800 cm², 400 x 200 mm, 0,8 m
1 967,85 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Clatronic HS 2631, Suchy, Worek na kurz, Szary, 0,8 l, Plastik, Prąd przemienny
114,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Hulajnoga 3in1 trójkołowa balansowa HyperMotion - różowa
178,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HyperMotion

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Nanoil Olejek rycynowy do pielęgnacji włosów i ciała, 50ml
980,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Tarka bębnowa Orion z 5 wkładami bębnowymi
139,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,99 zł
Sprzedawca: Vilde

TEEBAUMOEL, 10 ml oleju
920,43 zł/1kg
42,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Kanapa Platan Sofa Jaś 01 rozkładana z funkcją spania odcienie szarości
899,00 zł
Sprzedawca: PlatanSofa

Szafa ALIGHTUP z 2 drążkami na wieszaki, system modułowy do samodzielnego montażu, półki, głęboka konstrukcja, 4 poziomy, 12 przegródek, wymiary: 108x47x142 cm, kolor: czarny i biały
231,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych ze schowkiem, łóżko pojedyncze ze stelażem do przechowywania, łóżko funkcjonalne, jasnoszare
1 114,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Alpa Kostival ziołowy żel do masażu 100ml
133,50 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

BGS technic Bit Ratchet, 370 g
147,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Wózek na zakupy AREBOS 3w1 56L | składany, komora chłodząca, shopper szary
205,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Masażer do ciała, EMS, antycellulitowy masażu mięśni, Vibrito massaaž, GESS MIO
287,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,59 zł
Sprzedawca: apohealth
165,18 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Ochronna mgiełka odstraszająca - CITRONELLA MILK
86,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
868,60 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Olejek do dyfuzora, zapach róży, 10 ml.
Ten olejek do dyfuzora wypełnia pomieszczenie aromatem róży, tworząc harmonijną atmosferę. - Olejek różany: Rozprowadza kwiatowy zapach i sprzyja relaksowi
58,32 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 166,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 773,40 zł/1l

Naturalny kryształ ametystu Geode 3.53lbs Kamienie lecznicze Medytacja Fengshui
1 858,48 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 160,82 zł/1kg