5,0



Na podstawie 1 opinii
hitschies brizzl Ufos z nadzieniem musującym o smaku owocowym opakowanie 75g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,04 zł
400,53 zł / 1kg
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe z kategorii Słodycze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g3 996,90 zł/1kg
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
True Dates daktyle słodka brzoskwinia naturalnie słodkie miękkie daktyle 100g10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
100 patyczków do waty cukrowej 30 cm z drewna sosnowego 4 × 4 mm patyczki kwadratowe125,91 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Capri Sun Ice Pops lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml opakowanie 400ml34,57 zł/1l
13,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Chłodny sherbet Ufos z nadzieniem sherbetowym o smaku owocowym 380g
123,15 zł/1kg
46,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
339,81 zł/1kg
19,07 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Hitschies kwaśne smocze języki lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml
263,73 zł/1kg
126,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Os Bubble Instant Bubble Tea z zieloną słodzoną herbatą matcha 240 g
192,08 zł/1kg
46,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Heinerle love pearls butelka dla niemowląt z tabletkami powlekanymi cukrem 100g
66,90 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stringi Z Koralików Cukierków
275,72 zł/1kg
39,98 zł
Sprzedawca: VISO

Słomka do picia Cool Milk o smaku waniliowo-czekoladowo-truskawkowym 5 sztuk 30g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Masywne jajka w siatce z delikatnej mlecznej czekolady 200g
90,00 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mochi czekoladowe, Royal Family, 120g
177,08 zł/1kg
21,25 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
hitschies brizzl Ufos z nadzieniem sorbetowym o smaku owocowym opakowanie 75g
Dzięki brizzl U fos od hitschies zabawa z przekąskami nabiera rozpędu! Zwiewne wafelki w jasnych kolorach są wypełnione pikantnym sorbetem o różnych owocowych smakach. Kiedy się w nie wgryzasz, pojawia się mrowiące doznanie smakowe, które przypomina Twoje ulubione słodycze z dzieciństwa - teraz zinterpretowane na nowo z typowym efektem "brizzl".
Cechy produktu:
Retro urok łączy się z musującym kopem:
Chrupiąca skorupka w aflowa z nadzieniem z musującego sorbetu
kolorowa odmiana o owocowych smakach
mrowiące doznania podczas żucia - moment "brizzl" gwarantowany!
Dla młodszych i starszych:
Nostalgia dla dorosłych, zabawa dla dzieci
idealne do dzielenia się, podjadania i przekąsek na imprezach
przyciąga wzrok również jako pamiątka lub dekoracja
Praktyczne opakowanie:
75 g torebka - poręczna, zamykana i idealna w podróży
wegetariańskie, bez sztucznych barwników
Chwile przyjemności:
Rozpuść wafelek lub ugryź prosto w niego
Owocowe sorbetowe nadzienie mrowi na języku
Idealne do kreatywnego podjadania z efektem pop
Zalety:
Kultowy wygląd - z nowoczesnym akcentem
musujący sorbet w owocowej odmianie
lekkie, chrupiące i pełne zabawy
typowy hitschies - z tym pewnym "brizzl"
O hitschies brizzl Ufos:
Dzięki brizzl Ufos, hitschies wnosi do torby z przekąskami uczucie przestrzeni kosmicznej: kolorowe, błyszczące i gwarantowane nie z tego świata. Kultowy klasyk dla wszystkich pokoleń - wznowiony z czynnikiem zabawy!
Hitschler International GmbH & Co KGAachener Str. 1042
50858 Cologne (D): [email protected]
hitschler brizzl Ufos fruit 75g
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, skrobia, woda, dekstroza, substancja zakwaszająca: kwas winowy; regulator kwasowości: wodorowęglan sodu; aromaty, barwniki: kurkumina, indygotyna, czerwień buraczana.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 351 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1492 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 87g Węglowodany, w tym cukier: 51g Tłuszcz: 0g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0g Błonnik: -g Białko: 0g Sól: 0,9g
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Hitschler International GmbH & Co. KGAachener Str. 1042 50858 Köln (D)
- Nazwa handlowa
- Kolorowe wafelki z nadzieniem sorbetowym o smaku owocowym
- Producent
- Hitschler
- Numer producenta
- 10535
- EAN
- 4100250005353
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, skrobia, woda, dekstroza, substancja zakwaszająca: kwas winowy; regulator kwasowości: wodorowęglan sodu; aromaty, barwniki: kurkumina, indygotyna, czerwień buraczana.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 351 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1492 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 87g Węglowodany, w tym cukier: 51g Tłuszcz: 0g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0g Błonnik: -g Białko: 0g Sól: 0,9g
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Hitschler International GmbH & Co. KGAachener Str. 1042 50858 Köln (D)
- Nazwa handlowa
- Kolorowe wafelki z nadzieniem sorbetowym o smaku owocowym
- Producent
- Hitschler
- Numer producenta
- 10535
- EAN
- 4100250005353
Pasuje również do tego

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Star Trading Alice, Lekka ozdoba, Biały, IP44, 6 h, 18 h, 12 szt.
128,19 zł
Sprzedawca: AmledPL

Akcesoria do haftu diamentowego Malatec 19184
81,88 zł/1kg
63,13 zł
Sprzedawca: Eoshop

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
171,83 zł/1kg
19,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw akcesoriów do malowania diamentów 5D 90s Narzędzie do przechowywania zdjęć Naklejki Haczyki Przyssawki Taca Pióro woskowe do układania diamentów Dzieci Retoo
64,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zabawka wodna Mata wodna dla niemowląt Nadmuchiwana mata wodna do zabawy XXL Sensoryczna mata wodna do zabawy Narzędzie wzrostu Aktywność Tummy Time Retoo
10,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
126,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

WISFOR legowisko ortopedyczne dla psa poduszka dla psa puszysta i stabilna wymiarowo - pokrowiec zdejmowany i nadający się do prania, lekki dla stawów, XXL:120x90x30cm
311,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Relaxdays 10027874, Otwarty, Czarny, Polipropylen, 600 mm, 30 mm, 400 mm
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Elektryczna pompa powietrza Materac powietrzny 3 dysze powietrzne Przenośna pompa elektryczna 2 w 1 Nadmuchiwanie Opróżnianie Kompresor Materac Sofa Basen Pływający Pierścień Camping 230V Retoo
228,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chłodny sherbet Ufos z nadzieniem sherbetowym o smaku owocowym 380g
123,15 zł/1kg
46,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Fujifilm 16386016, 20 szt.
2 320,25 zł/1m
111,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wiltec klatka dla królików szaro-biała 1220 x 630 x 920 mm z wolnym wybiegiem i podwyższoną drewnianą budką, klatka dla królików z 2 piętrami, klatka dla małych zwierząt
625,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Dwustronna mata piankowa składana 180 x 120 x 1cm - Magiczny Las/Jesienne Ulice - boho
89,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,075 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MARLENKA® bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi 16 x 100 g
160,65 zł
Sprzedawca: eMarlenka
80,33 zł/1kg

Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
60,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,83 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 100g
41,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
411,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe poinsecje ciemna czekolada 125g
36,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
291,36 zł/1kg

Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
357,68 zł/1kg

Lindt Marc de Champagne stożek z mlecznej czekolady 101g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
230,30 zł/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x żelki z oświetleniem i dźwiękiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
82,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
82,88 zł/1kg

Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 996,90 zł/1kg

Czekolada mleczna Lindt Father Christmas ręcznie pakowana 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
284,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
284,85 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Reber z pojedynczymi pralinami czekoladowymi 650g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
177,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,72 zł/1kg

Lambertz Christmas market gingerbread mix w puszce 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
160,25 zł/1kg

Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg

Świąteczne przysmaki Lindt w dopasowanym pudełku 498g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
310,46 zł/1kg

True Dates daktyle słodkie brzoskwiniowe naturalne daktyle 100g opakowanie 12 sztuk
115,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,92 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Lindor 290g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
145,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
500,14 zł/1kg

Biszkopty włoskie nasączone alkohoholem pomarańczowe Ferrero Fiesta 360g
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,72 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
259,32 zł/1kg

Weiss piernikowy domek czarownicy do samodzielnego zbudowania ze słodkimi dekoracjami 900g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
76,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,50 zł/1kg

Misie świąteczne Storz z delikatnej mlecznej czekolady 100 sztuk 625g
111,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
177,63 zł/1kg

Storz Christmas Minis z delikatnej mlecznej czekolady 100 sztuk 625g
111,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,72 zł/1kg