4,5



Na podstawie 14 opinii
Lattafa Lahdath Woda perfumowana, 80 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
110,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
102,25 zł-7,85zł
1 022,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml9 068,50 zł/1l
906,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 100ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Thouq Woda perfumowana, 80ml
1 284,50 zł/1l
128,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
727,00 zł/1l
72,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LATTAFA PRIDE LAHDATH 80ML WODA PERFUMOWANA DLA KOBIET PERFUMY DAMSKIE
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: Róża, Cytryna
Nuty serca: Róża, Karmel
Nuty podstawy: Cedr,Piżmo,Wanilia
Królowa kwiatów, czyli róża, utożsamiana jest z luksusem, kobiecością, niezwykłą zmysłowością. To właśnie różane akordy dominują w wodzie perfumowanej dedykowanej eleganckim, pewnym siebie i świadomym własnego wyrafinowanego stylu kobietom. Oprócz nich w perfumach marki Lattafa znalazły się nuty piżmowe, drzewne, pudrowe, waniliowe oraz karmelowe, przeplatane akcentami cytrusowymi, słodkimi, kwiatowymi oraz aromatycznymi.
png Lattafa Lahdath EDP 80ml Lattafa 6290360590110
Producent: Lattafa
Rodzaj: Woda perfumowana
Pojemność: 80 ml
Lahdath marki Lattafa Perfumes to perfumy dla kobiet i mężczyzn.
Nuty zapachowe :
- nuty głowy: Róża, cytryna
- nuty serca: Róża , Karmel
- nuty podstawy: Wanilia, Cedr, Piżmo
Kto lubi te perfumy, lubi także:
Wydana w 2022 roku kompozycja /Lahdath podkreśla majestatyczność królowej kwiatów - róży. Swoją elegancką lekkością zauroczy kobiety i mężczyzn. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: róża, cytryna
Nuta serca: róża, karmel
Nuta bazy: wanilia, piżmo, cedr
Jeśli szukasz modnych nowości na rynku, przedstawiamy Ci damskie perfumy Lattafa Pride Lahdath!
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Płeć:
- Unisex
- Panie
- Pojemność: 80 ml
- Nazwa perfum: Pride Lahdath
- Typ zapachu: EDP
Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Poszczególne opakowania są dostępne .
Woda perfumowana Lahdath 100 ml
- Marka: Lattafa Pride
- Pojemność: 80ml
- Góra: róża, cytryna
- Serce: róża, karmel
- Baza: wanilia, piżmo, drzewo cedrowe
- Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Woda perfumowana Lahdath marki Lattafa została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 80 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Lahdath marki Lattafa została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 80 ml.
- Model
- Pride Lahdath
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, orientalny,
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Lahdath Woda perfumowana, 80 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 6290360590110
- Numer producenta
- 143516
- Model
- Pride Lahdath
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, orientalny,
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Lahdath Woda perfumowana, 80 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 6290360590110
- Numer producenta
- 143516
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 144,50 zł/1l
114,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
2 456,88 zł/1l
196,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Afnan Souvenir Floral Bouquet Woda perfumowana, 100 ml
1 508,90 zł/1l
150,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Khadlaj Empire Victor woda perfumowana unisex 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
845,50 zł/1l
84,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

PARIS CORNER Perseviron EDP 100ml
957,20 zł/1l
95,72 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

EMIR Frenetic Delicieuse EDP 80ml
1 255,75 zł/1l
100,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa The Kingdom Women, Kobiety, 100 ml
798,00 zł/1l
81,98 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Wkładki na nadgarstki, rękawy, opaski na nadgarstki z odkrytymi palcami, wkładki na nadgarstki i dłonie, kompresyjne mankiety na nadgarstki dla mężczyzn i kobiet
68,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Al Haramain Royal Musk Woda perfumowana, 100 ml
1 968,00 zł/1l
196,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Nectar Blush Eau de Parfum 75ml
2 852,40 zł/1l
213,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

Lattafa Vintage Radio EDP 100ml
1 262,30 zł/1l
126,23 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Kobiety, 60 ml
1 039,17 zł/1l
62,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
7%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie nadaje się na prezent.
Jest dostarczany w opakowaniu, które bardzo dobrze go chroni. Pachnie mocno różami. Dałem go mojej babci jako prezent.
Oceniono dnia 17 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowane, bardzo przyjemny, piękny zapach.
Oceniono dnia 26 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
To zakup w ciemno, którego nie żałuję. To bardzo ładny zapach, w którym mogłabym się kąpać i który utrzymuje się bardzo długo. Kupiłbym ten zapach ponownie i ponownie.
Oceniono dnia 10 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudowny
Naprawdę świetne perfumy, długo szukałam takiego prawdziwego różanego zapachu...
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Super zadowolony
Oceniono dnia 6 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie najlepsza alternatywa dla poszukiwaczy duplikatów
Kupiłem te perfumy jako tanią alternatywę dla Rosé Gourmand z Zary. Ponieważ Zara jest teraz na mojej liście bojkotu, chciałem wypróbować ten zapach. Niestety, nie jest to prawdziwa alternatywa. W obu zapachach wyczuwalna jest nuta alkoholowa, ale w Lattafie jest ona bardziej wyczuwalna od samego początku. W porównaniu do innych zapachów Lattafy, które znane są ze swojej trwałości i mocnej projekcji, tutaj jest ona ograniczona. Jestem też na nią wrażliwy i uważam, że zapach może wywoływać ból głowy. Chociaż przypomina Rosé Gourmand i Rose Vanille, dla mojego nosa skłania się bardziej w kierunku męskim. Chociaż bardzo lubię oba zapachy, nie jest to dla mnie przekonująca alternatywa.
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE