5,0



Na podstawie 3 opinii
Carolina Herrera Bad Boy Extreme Woda perfumowana, 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
414,47 zł
2 763,13 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana w sprayu (30 ml)18 121,00 zł/1l
543,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera Good Girl 150ml edp3 849,53 zł/1l
577,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic woda perfumowana spray 80ml6 888,13 zł/1l
551,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kilian, Edp, spray. (lub: Woda perfumowana Kilian, spray.)17 740,00 zł/1l
887,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Carolina Herrera, Bad Boy Extreme, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
3 611,10 zł/1l
361,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Woda perfumowana, 100ml
3 528,30 zł/1l
352,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 50 ml
5 825,80 zł/1l
291,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera 212 VIP Black Men Woda perfumowana, 100ml
3 063,00 zł/1l
306,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy Extreme EDP 100 ml M
3 520,00 zł/1l
352,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera, 212 VIP Wins, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4 401,13 zł/1l
352,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP MINI Électrique 10 ml M
8 800,00 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP Black I Love NY EDP 100 ml M
3 836,00 zł/1l
383,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP Black, Mężczyźni, 200 ml, Absynt, Absinthe, Skóra, Lavander & Leather
2 113,50 zł/1l
422,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera - Bad Boy Cobalt Elixir EDP 100ml
3 854,30 zł/1l
385,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera - Bad Boy Cobalt Elixir EDP 150ml
3 529,73 zł/1l
529,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
5 477,80 zł/1l
273,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

CAROLINA HERRERA Bad Boy Elixir EDP 100ml
3 664,30 zł/1l
366,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Hugo Intense EDP Intense 125 ml M
2 559,20 zł/1l
319,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Tonkowiec wonny, Benzoina
3 218,00 zł/1l
402,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Absolute woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
6 622,80 zł/1l
331,14 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png CAROLINA HERRERA Bad Boy Extreme Edp 150ml Carolina Herrera 8411061057209
Producent : Carolina Herrera
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 150ml
Premiera zapachu : 2022
Bad Boy Extreme marki Carolina Herrera to bursztynowe perfumy dla mężczyzn stworzone przez Quentin Bisch, Louise Turner i Yann Vasnier.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: imbir, bergamotka
Nuta serca: wetiweria, kakao
Nuta bazy: paczuli, fasola tonka
Woda perfumowana Bad Boy Extreme to ognista ewolucja kultowego zapachu Bad Boy, który odważnie eksploruje intensywne napięcie pomiędzy świeżym imbirem, a ciepłem wetywerii, wraz ze zmysłowym uderzeniem głębokiego absolutu kakao i drzewnej paczuli.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: imbir, bergamotka
Nuta serca: wetiwer, kakao
Nuta bazy: paczula, fasolka tonka
Pánská parfémová voda
Woda perfumowana marki Carolina Herrera została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 150 ml.
Woda perfumowana Carolina Herrera Bad Boy Extreme jest szczególnie skuteczna w chłodniejszych porach roku - jesienią i zimą. Dzięki intensywnemu, korzenno-słodkiemu zapachowi idealnie nadaje się na wieczór, specjalne okazje lub pewny siebie wygląd na imprezach. To także uwodzicielski wybór na randkę lub wyjście na miasto. Informacje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia: Wysoce łatwopalna ciecz i pary
Carolina Herrera Bad Boy Extreme woda perfumowana spray 150 ml
Perfumy męskie Carolina Herrera 150 ml 8411061057209 1313
- Model
- Bad Boy Extreme
- Waga
- 0.2 kg
- Rodzaj zapachu
- Ambra
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, PARFUM (VŮNĚ), AQUA (VODA), KUMARIN, LINALOL, ALFA-IZOMETYLION, BUTYLOMETOKSYDIBENZOILOMETAN, LIMONEN, CYTRAL, GERANIOL, EUGENOL, ALKOHOL, 2-OKTYNÁT METHYLU, CYTRYNIAN TRIS(TETRAMETHYLOHYDROXYPIPERYDYNOLU), BENZOESAN BENZYLU, CYNAMAL, ALKOHOL BENZYLOWY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8411061057209
- Numer producenta
- 65187320
- Model
- Bad Boy Extreme
- Waga
- 0.2 kg
- Rodzaj zapachu
- Ambra
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, PARFUM (VŮNĚ), AQUA (VODA), KUMARIN, LINALOL, ALFA-IZOMETYLION, BUTYLOMETOKSYDIBENZOILOMETAN, LIMONEN, CYTRAL, GERANIOL, EUGENOL, ALKOHOL, 2-OKTYNÁT METHYLU, CYTRYNIAN TRIS(TETRAMETHYLOHYDROXYPIPERYDYNOLU), BENZOESAN BENZYLU, CYNAMAL, ALKOHOL BENZYLOWY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8411061057209
- Numer producenta
- 65187320
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Carolina Herrera, Bad Boy Extreme, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
3 611,10 zł/1l
361,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm z funkcją ładowania (USB i Type-C), podwójne łóżko młodzieżowe z Led, łóżko z pojemnikiem na pościel, lniane, szare
1 953,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Carolina Herrera Bad Boy, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Pieprz, Szałwia, Wetiwer, Kakao, Tonkowiec wonny, Spray
3 190,00 zł/1l
319,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier - Le Beau Le Parfum EDP 125ml
3 428,08 zł/1l
428,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Woda perfumowana, 150ml
3 224,00 zł/1l
483,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
4 274,50 zł/1l
427,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
1 193,40 zł/1l
119,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera Bad Boy Extreme Woda perfumowana, 50 ml
7 673,40 zł/1l
383,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum edp 75ml
4 076,00 zł/1l
305,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 50 ml
5 825,80 zł/1l
291,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Woda perfumowana, 100ml
3 528,30 zł/1l
352,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
3 363,60 zł/1l
369,00 zł
-32,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
336,36 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Carolina Herrera Bad Boy Extreme EDP 100 ml M
3 520,00 zł/1l
352,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Carolina Herrera 212 VIP Black Men Woda perfumowana, 100ml
3 063,00 zł/1l
306,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum Woda perfumowana, 150ml
2 988,33 zł/1l
448,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 549,60 zł/1l
254,96 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Świetne !!! Zdecydowanie kupię ponownie.
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l