5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Clarins Plant Gold Nutri-Revitalizing Oil-Emulsion 35ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
265,50 zł
758,57 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 15 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g375,24 zł/100ml
191,37 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Emulsja SkinCeuticals Metacell Renewal B3 Emulsion1 331,00 zł/100ml
665,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Więcej informacji o reklamie
Seren Babor SeaCreation The Serum1 952,60 zł/100ml
585,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Vitalizing Cream Rich
388,00 zł/100ml
194,00 zł
Sprzedawca: VISO

#3 Gold Embryolisse CC Cream
366,67 zł/100ml
110,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Revuele Customize Your Skincare Reconstructors Collagen 30ml
167,63 zł/100ml
50,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

COSRX The Hyaluronsä ure 3 20 ml
515,55 zł/100ml
103,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

SkinCeuticals Phyto A+ – serum rozjaśniające
1 607,63 zł/100ml
493,06 zł
-10,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
482,29 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Medik8 Calmwise Colour Correct 50ml
614,98 zł/100ml
307,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Murad Invisiscar Resurfacing Treatment
1 097,80 zł/100ml
164,67 zł
Sprzedawca: MANADA

Babor SeaCreation The Cream
2 140,28 zł/100ml
1 659,76 zł
-589,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 070,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Omorovicza Queen Cream
1 166,60 zł/100ml
500,91 zł
-150,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,98 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Isdin Isdinceutics Flavo-C Serum 15 ml
953,33 zł/100ml
143,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

SKIN1004 - Madagascar Centella Soothing Cream, 75ml
89,51 zł/100ml
70,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,13 zł
Sprzedawca: ISEI

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil - Olejek do Demakijau - 210ml
0,31 zł/1kg
64,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Grandel Pro Collagen Cream
603,20 zł/100ml
301,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Medisco Peelieve Cica Cream
222,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Emulsja rewitalizująca
Clarins Plant Gold Nutri-Revitalizing Oil-Emulsion 35ml
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 35 ml
- Składniki
- Clarins Plant Gold Nutri-Revitalizing Olejek do twarzy, 35ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3666057031038
- Numer producenta
- 80083862
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 35 ml
- Składniki
- Clarins Plant Gold Nutri-Revitalizing Olejek do twarzy, 35ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3666057031038
- Numer producenta
- 80083862
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
1 897,00 zł/100ml
569,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Clarins Hydra-Essentiel, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
629,67 zł/100ml
188,90 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
439,30 zł/100ml
219,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Clarins - Selftan Radiance-Plus Golden Glow Face Booster - Samoopalacz do skóry 15ml
93,85 zł/1kg
93,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Advanced Night Repair, Kobiety, Skóra uniwersalna, 20 ml
1 178,55 zł/100ml
235,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Clarins Calm-Essentiel, 30 ml, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Kojąca, Buteleczka z kroplomierzem, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. SQUALANE. PRUNUS...
688,17 zł/100ml
206,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Gentle Foaming Soothing Cleanser, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra wrażliwa, Bardzo sucha skóra, Oczyszczenie, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. SQUALANE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE....
722,64 zł/1l
90,33 zł
Sprzedawca: VISO

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Clarins White Plus Pure Translucency, Kobiety, 50 ml, Żelowy, Uniwersalne, Noc, Przeciw otępieniu, Rozjaśniający, Clarity, Nawilżający, Orzeźwiający
457,24 zł/100ml
228,62 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Clarins Velvet Cleansing Milk, Mleczko oczyszczające, Kobiety, Skóra normalna, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Zmiękczający, Buteleczka z pompką, AQUA/WATER/EAU. DICAPRYLYL CARBONATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. PROPANEDIOL. C14-22...
146,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Clarins Velvet Cleansing Milk, Mleczko oczyszczające, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Zmiękczający, Butelka, AQUA/WATER/EAU. DICAPRYLYL CARBONATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. PROPANEDIOL. C14-22...
140,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clarins Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate 50+ Jahr(e) 75 ml
360,95 zł/100ml
270,71 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Clarins - Double Eye Serum 20ml
8 437,50 zł/1kg
337,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Purifying Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Zwężanie porów, Oczyszczający, Tonizujący, Butelka, Alkohol
361,75 zł/1l
144,70 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
39,78 zł/100ml
159,12 zł
Sprzedawca: VISO

Estee Lauder - Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme 15ml
1 697,67 zł/100ml
254,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej, 50 ml
302,36 zł/100ml
151,18 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Lotus Face Treatment Oil 30 ml
501,00 zł/100ml
150,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Super Restorative Remodelling, Kobiety, Uniwersalne, 30 ml
11 953,67 zł/1l
358,61 zł
Sprzedawca: VISO

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
3 383,68 zł/1l
422,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Clarins ClarinsMen Energizing, Żel pod oczy, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Wzmacniający, Tubka, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. PROPANEDIOL. BETAINE. PENTYLENE GLYCOL. AMMONIUM...
826,67 zł/100ml
124,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream, Krem pod oczy, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Spulchnianie, Słoik, Paraben, Water\Aqua\Eau , Squalane , Butylene Glycol , Ethylhexyl Palmitate , Glycerin ,..., 15 ml
1 173,47 zł/100ml
176,02 zł
Sprzedawca: MANADA

LEGO 60198 City Pociąg towarowy, Zabawka dla Dzieci, Klocki Konstrukcyjne do Budowy Kolejki z Pilotem Bluetooth, 3 Wagony i Tory Kolejowe, Pomysł na Prezent pod Choinkę dla Chłopca i Dziewczynki
925,72 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com

Eucerin pH5 Olejek pod prysznic z pompką
126,15 zł/1l
126,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Świetny produkt! Jakość przekroczyła moje oczekiwania, a aplikacja jest bardzo łatwa. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie poleciłbym go innym.
Oceniono dnia 23 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml