4,6



Na podstawie 19 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Ramsauer 450 – uszczelniacz silikonowy 1K do zastosowań sanitarnych, kartusz 310 ml, kolor piaskowo-beżowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
410,99 zł
1 325,77 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon204,84 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal295,50 zł/1l
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche201,60 zł/1l
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Silikon Soudal Beżowy 280Ml - Sil U So Bz111,89 zł/1l
31,33 zł
Sprzedawca: MasterBau

Ramsauer 450 Sanitary 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład przezroczysty
1 319,32 zł/1l
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Curry C19
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL® S100 Premium silikon sanitarny/silikon 300 ml - Sorrento niebieski C42
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Silikon do kamienia naturalnego 1K 310 ml kartusz szary
1 341,90 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 120 Neutral 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład biały
1 329,00 zł/1l
411,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 120 Neutral 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład brązowy
1 348,35 zł/1l
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Kamień naturalny 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład biały
1 345,13 zł/1l
416,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 125 craft 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład czarny
1 364,48 zł/1l
422,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 400 szkło akrylowe silikon przezroczysty 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład
1 406,42 zł/1l
444,99 zł
-9,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 345 Odporny na wysoką temperaturę czarny uszczelniacz silikonowy 1K wkład 290 ml
1 517,21 zł/1l
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Natural stone 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład sanitarny szary
1 341,90 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 130 Alkoxy 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład żelaznoszary
1 383,84 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Silikon do kamienia naturalnego 310 ml kartusz szary łupkowy matowy
1 370,94 zł/1l
424,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 340 Ochrona przeciwpożarowa B1 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład czarny
1 377,39 zł/1l
426,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelniacz silikonowy STALOC | przezroczysty | wysokiej jakości silikon do budowy maszyn | wkład 300 ml
1 533,30 zł/1l
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Malwa Silikon Uniwersalny 40ml Bezbarwny
69,00 zł/1kg
6,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Utwardzany octem 1-składnikowy silikonowy uszczelniacz do spoin w pomieszczeniach sanitarnych
Sanitary Joint Sealant 450 wykazuje najlepszą przyczepność do wszystkich popularnych materiałów budowlanych w pomieszczeniach sanitarnych. Zawiera grzybobójcze i bakteriobójcze składniki aktywne, które przeciwdziałają inwazji mikroorganizmów (pleśni, bakterii) i jest odporny na standardowe środki czyszczące i dezynfekujące.
Zastosowania: Uszczelnianie w pomieszczeniach sanitarnych, konstrukcjach fasad szklanych i aluminiowych.
Właściwości: 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy, sieciowanie octanowe (kwaśne), odporny chemicznie, elastyczny, elastyczne utwardzanie, właściwości grzybobójcze, szeroka gama kolorów, szybkoutwardzalny, odporny na promieniowanie UV, karta danych IVD nr 3.
"Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie".
Zakres dostawy: 1 x 310 ml kartridż z dyszą do kartridża
450 Sanitary
1-składnikowy uszczelniacz na bazie silikonu octanowego
Testy
DIN EN ISO 15651-3 XS1
DIN EN ISO 15651-4 PW20LM Ext. int.
DIN EN ISO 846
Przetestowany do użytku w sektorze spożywczym
Deklaracja braku zastrzeżeń dla sektora spożywczego
Przetestowany do użytku w pomieszczeniach czystych
Spełnia francuskie wymagania VOC klasy A+
EMICODE EC1 "bardzo niska emisja"
1. Wartości mechaniczne
Podstawa | Uszczelniacz silikonowy - system octanowy |
Czas tworzenia się naskórka | ~ 5 min. (23°C/50%RLF) |
Czas utwardzania | ~2,3 mm/24 godziny (przy +23°C/50%RLF) |
Gęstość | ~ 1,00 (EN ISO 1183-1) |
Twardość Shore A | ~ 22 (DIN EN ISO 868) |
Skurcz objętościowy | ~ 6,0% (EN ISO 10563) |
Odporność na rozdarcie | ~ 6,73 N/mm (ISO 34-1) |
Naprężenie zrywające | ~ 0,7 N/mm² (DIN EN ISO 8339) |
Moduł | ~ 0,52 N/mm² (EN ISO 8339) |
Wydłużenie przy zerwaniu | ~ 250 % (DIN EN ISO 8339) |
Odporność na temperaturę | - 50°C do +180°C (obciążenie ciągłe) |
Temperatura przetwarzania (podłoże, środowisko) | dolna + 5°C, górna + 35°C |
Dopuszczalne całkowite odkształcenie | 20% |
Kolory | Zgodnie z aktualnym wzornikiem kolorów |
Spełnia wymagania arkusza danych IVD
Nr 3-1 Wykonywanie i uszczelnianie połączeń w pomieszczeniach sanitarnych i wilgotnych - Część 1: Uszczelnianie natryskiwanymi masami uszczelniającymi
Nr 14 Uszczelniacz i porażenie pleśnią
Wskazówki bezpieczeństwa:
2.1 Klasyfikacja substancji lub mieszaniny [ROZPORZĄDZENIE (WE) NR 1272/2008]
Brak klasyfikacji
2.2 Elementy oznakowania
Produkt podlega oznakowaniu zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1272/2008 (CLP).
Piktogramy określające rodzaj zagrożenia Brak
Hasło ostrzegawcze Brak
wskazujące rodzaj zagrożenia Brak
wskazujące środki ostrożności Brak
Specjalne oznakowanie EUH210 Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Produkt poddany działaniu środka konserwującego OIT (CAS 26530-20-1).
Zawiera: 2-oktylo-2H-izotiazol-3-on. EUH208 Może powodować reakcję alergiczną.
2.3 Inne zagrożenia
Zagrożenia dla zdrowia Kontakt z wilgocią uwalnia kwas octowy.
Zagrożenia dla środowiska Nie zawiera substancji PBT ani vPvB.
Nie zawiera składników zaburzających gospodarkę hormonalną.
Inne zagrożenia W oparciu o aktualny stan wiedzy nie zidentyfikowano innych zagrożeń.
- Waga
- 0.38 kg
- Zawartość
- 0.31 l
- Zakres dostawy
- wkład 310 ml wraz z dyszą wkładu
- EAN
- 9003881018325
- Numer producenta
- 2000350
- Producent
- Ramsauer GmbH&Co.KG
- Waga
- 0.38 kg
- Zawartość
- 0.31 l
- Zakres dostawy
- wkład 310 ml wraz z dyszą wkładu
- EAN
- 9003881018325
- Numer producenta
- 2000350
- Producent
- Ramsauer GmbH&Co.KG
Pasuje również do tego

Ramsauer 450 Sanitary 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład przezroczysty
1 319,32 zł/1l
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Ramsauer 450 – uszczelniacz silikonowy do instalacji sanitarnych 1K, kartusz 310 ml, biały
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 450 – uszczelniacz silikonowy do zastosowań sanitarnych, 1-komponentowy, kartusz 310 ml, jasnoszary
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Curry C19
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 450 Sanitary 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład rubinowy czerwony
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pilarka spalinowa FUXTEC FX-KS255, 2,3kW, 54cm³, 46cm, EASY-Start, z torba
869,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wioślarz Christopeit Cambridge II - urządzenie do ćwiczeń całego ciała z 4 poziomami oporu, wyściełanym komfortowym siedziskiem z rolkami na łożyskach kulkowych, cyfrowym wyświetlaczem LCD
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer Sealant Smoothing Agent 506 Special 1000ml butelka z rozpylaczem
419,99 zł/1l
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw ogrodowy z polirattanu 200181, zestaw mebli ogrodowych z sofą, stołem i 2 stołkami, 228 x 178 x 80 cm
2 118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PKM SBS444EIXWD, Wolnostojący, Typ amerykański, Stal nierdzewna, 2 drzw., Na drzwiach, R600a
3 619,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

NEO TOOLS Półbuty zawodowe O1, bez metalu, rozmiar 43
159,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIXERO

Korek automatyczny, chromowane wyskakujące przyłącze spustowe 1 1/4" z przelewem, PVC
22,96 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Zmywalny dywan do salonu z krótkim włosiem, jednokolorowy, w nowoczesnym stylu, miękki
611,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SONGMICS Regał do dużych obciążeń, regał piwniczny, regał magazynowy, 40 x 90 x 180 cm, regał z ramą stalową, nośność do 875 kg, 5 regulowanych półek, czarny
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Szary
1 885,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
59,50 zł/1kg
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Klej montażowy uniwersalny do listew Mamut Glue Biały 290ml, 117586
66,66 zł/1kg
33,33 zł
Sprzedawca: Metalplus

Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
1 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Szafa BASE 4 drzwi na zawiasach
2 320,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Izolacja od dźwięków uderzeniowych wykonana z pianki PE - idealna izolacja dla podłóg - 2 mm
374,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SWANEW furtka ogrodowa stal ocynkowana zamykana 100x 100 cm , antracyt
539,96 zł/1m
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Zlewozmywak granitowy Zlewozmywak kuchenny 40x50 - Czarny Zlewozmywak wbudowywany - do szafki 45cm
898,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Ilex 'Crenata' 20-25 cm - Holly Hedge Plants - Idealny zamiennik bukszpanu
6,55 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 74% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
74%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 21% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
21%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
również na zewnątrz
To, co jest dobre do łazienki, jest równie dobre na zewnątrz. Zastosowałem niebieską ochronę przed uderzeniami na zewnętrznej elewacji (elewacja miała już dziury od ławek, krzeseł i stołów). Nałożyłem również warstwę izolacyjną między ochroną przed uderzeniami a tynkiem elewacyjnym i uszczelniłem ją niebieskim silikonem, aby woda nie mogła przedostać się między elewację, izolację i ochronę przed uderzeniami. Kolor pasował. Jeszcze raz przyjrzę się efektowi w zimie. Na razie jestem zadowolony.
Oceniono dnia 24 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość.
Zawsze chętnie wracam.
Oceniono dnia 3 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Silikon
Silikon był łatwy w obróbce. Dostawa była bezbłędna i szybka.
Oceniono dnia 30 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Oceniono dnia 5 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Kolor dokładnie zgodny z opisem, szybka dostawa
Oceniono dnia 1 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na wierzchu
Dobra wydajność cenowa
Oceniono dnia 28 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie taki kolor jakiego potrzebowałem !!!
Super satysfakcja z powodu koloru!
Oceniono dnia 13 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super silikon.
Może być przetwarzany super. Nadaje się również do wypożyczania!!!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l