5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Ramsauer 400 szkło akrylowe silikon przezroczysty 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
444,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
435,99 zł-9zł
1 406,42 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Akryl Transpacryl 310 ml przezroczysty291,94 zł/1l
90,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal295,50 zł/1l
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem157,25 zł/1l
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche201,60 zł/1l
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ramsauer 410 Aquarium 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład przezroczysty
1 341,90 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 450 Sanitary 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład przezroczysty
1 319,32 zł/1l
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 120 Neutral 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład biały
1 329,00 zł/1l
411,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 125 craft 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład czarny
1 364,48 zł/1l
422,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Kamień naturalny 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład biały
1 345,13 zł/1l
416,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 120 Neutral 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład brązowy
1 348,35 zł/1l
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 450 – uszczelniacz silikonowy do instalacji sanitarnych 1K, kartusz 310 ml, biały
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 345 Odporny na wysoką temperaturę czarny uszczelniacz silikonowy 1K wkład 290 ml
1 517,21 zł/1l
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 130 Alkoxy 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład żelaznoszary
1 383,84 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 340 Ochrona przeciwpożarowa B1 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład czarny
1 377,39 zł/1l
426,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Natural stone 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład sanitarny szary
1 341,90 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ramsauer 440 Silikon do kamienia naturalnego 1K 310 ml kartusz szary
1 341,90 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelniacz silikonowy STALOC | przezroczysty | wysokiej jakości silikon do budowy maszyn | wkład 300 ml
1 533,30 zł/1l
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Malwa Silikon Uniwersalny 40ml Bezbarwny
69,00 zł/1kg
6,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Ramsauer 440 Silikon do kamienia naturalnego 310 ml kartusz szary łupkowy matowy
1 370,94 zł/1l
424,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SOUDAL Silikon sanitarny Silirub S przezroczysty wkład 300 ml - 101671
1 735,63 zł/1l
520,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Neutralny uszczelniacz silikonowy 1K do szkła plastikowego i technologii pomieszczeń czystych.
Acrylglas 400 to bezzapachowy uszczelniacz silikonowy do uszczelniania okien z PVC i poliwęglanu akrylowego. Do uszczelniania pomieszczeń czystych i kanałów wentylacyjnych. Zgodny z normą DIN 18545 część 2 grupa E.
Branże: Budownictwo szklane, budownictwo stalowe i portalowe, fugowanie, spoinowanie, przemysł spożywczy, szpitale, budownictwo ogrodów zimowych, miasta, gminy, przedsiębiorstwa komunalne, składy budowlane.
Właściwości: 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy, sieciowanie alkoksylowe (neutralne), elastyczny, elastyczne utwardzanie, bezwonny, bezrozpuszczalnikowy, odporny na promieniowanie UV.
Zakres dostawy: kartusz 310 ml z dyszą, kolor przezroczysty
400 Szkło akrylowe
uszczelniacz 1K na neutralnej bazie alkoksylowej
Test
Test na pękanie naprężeniowe produktów PLEXIGLAS
Spełnia francuskie wymagania VOC klasy A+
1. Wartości mechaniczne
Baza | Uszczelniacz silikonowy - neutralnie utwardzana baza alkoksylowa |
Czas formowania naskórka | ~ 11 min. (23°C/50% RH) |
Czas utwardzania | ~3,2 mm/24 godziny (przy +23°C / 50 RLF) |
Gęstość | ~ 1,03 (EN ISO 1183-1) |
Twardość Shore A | ~ 23 (DIN ISO 7619-1) |
Skurcz objętościowy | ~ 5,0% (EN ISO 10563) |
Odporność na rozdarcie | ~ 5,46 N/mm (ISO 34-1) |
Naprężenie zrywające | ~ 0,63 N/mm² (DIN EN ISO 8339) |
Moduł | ~ 0,51 N/mm² (EN ISO 8339) |
Wydłużenie przy zerwaniu | ~ 200 % (DIN EN ISO 8339) |
Odporność na temperaturę | - 50°C do +150°C (obciążenie ciągłe) |
Temperatura przetwarzania (podłoże, środowisko) | dolna + 5°C, górna + 35°C |
Kolory | Przezroczysty |
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 0.31 l
- Model
- 400 Acrylglas
- EAN
- 9003881022513
- Numer producenta
- 2200301
- Producent
- Ramsauer GmbH&Co.KG
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 0.31 l
- Model
- 400 Acrylglas
- EAN
- 9003881022513
- Numer producenta
- 2200301
- Producent
- Ramsauer GmbH&Co.KG
Uwaga!
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
695,03 zł/1l
215,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ramsauer 450 Sanitary 1K uszczelniacz silikonowy 310ml wkład przezroczysty
1 319,32 zł/1l
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon Isolbau Aquarium, 300 ml, przezroczysty, 1 sztuka. Silikon do akwariów, trwale elastyczny, przeznaczony do szkła
733,23 zł/1l
219,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Klej montażowy uniwersalny do listew Mamut Glue Biały 290ml, 117586
66,66 zł/1kg
33,33 zł
Sprzedawca: Metalplus

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Elektrownia balkonowa 2048Wh Growatt NOAH 2000 z mocą wejściową 1800W PV IP66 dla elektrowni balkonowej
2 765,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
176,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

JBL 6139000 AquaSil 80ml czarny
2 251,88 zł/1l
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Biały, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
226,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
181,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SWAREY S500 Pro Przenośna elektrownia słoneczna 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Generator słoneczny z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do tworzenia kopii zapasowych w domu / zasilania awaryjnego / kempingu / w nagłych wypadkach / podróży / CPAP / RV / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Ramsauer 450 – uszczelniacz silikonowy do zastosowań sanitarnych, 1-komponentowy, kartusz 310 ml, jasnoszary
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
397,99 zł/1kg
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
947,00 zł/1l
284,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

POWERMAT Kosa spalinowa 6 KM PM-KS-600T
453,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

heimtexland ® 2 sztuki termo zasłony zaciemniające ochrona przed słońcem izolacja przed zimnem zasłony zaciemniające taśma marszcząca zasłona typ139 ciemnoszary wys. x szer. 245 x 135 cm
552,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ceresit Neutral Silicone 280ml - przezroczysty
170,07 zł/1l
47,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bauhus Piana Pistoletowa Niskoprężna Całoroczna 750 ml do Montażu Okien, Drzwi i Izolacji
29,32 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS

Rower składany Licorne Bike Conseres Premium 20 cali - Rower dla mężczyzn, chłopców, dziewcząt i kobiet - 6 biegów Shimano - Rower holenderski
1 210,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Akryl premium o 20% rozszerzalności 310 ml biały
1 222,55 zł/1l
378,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Konsola Nintendo Switch z ulepszoną wydajnością baterii, kolor neonowy czerwony/neonowy niebieski
1 384,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Plastyfikator Wodouszczelniacz do Betonu Level+ Dichtungsmittel flüssig L+36 5L
8,11 zł/1l
40,57 zł
Sprzedawca: Izosklep

Wspornik elektrowni balkonowej Wspornik solarny 114 cm do płaskiego dachu Wolnostojący moduł solarny Wysokość 45 cali Regulowany moduł PV Kąt 0-90 stopni
449,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
1 529,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SONNI brodzik łazienkowy 90x120 cm SMC kwadratowy bardzo płaski brodzik szary kamienny wygląd z zestawem odpływowym
1 196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l