5,0



Na podstawie 8 opinii
Payot Creme No 2 CC Cream Anti-Redness Correcting Care Krem redukujący zaczerwienienia SPF50, 40ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
118,00 zł
295,00 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml630,00 zł/100ml
325,13 zł
-10,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
315,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone

Więcej informacji o reklamie
Payot, Nutricia, Nourishing, Cream, For Face, 50 ml887,08 zł/100ml
443,54 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Juvena Juvenance® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Day Cream 50 ml390,98 zł/100ml
195,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Moisture Cream Spf30 50ml834,44 zł/100ml
417,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot Roselift Crème Liftante 50 ml
416,70 zł/100ml
208,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Kobiety, Skóra sucha, Nawilżający, Zmiękczający, Spulchnianie, Nawilżający, 50 ml, 1 szt.
290,90 zł/100ml
145,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Cream, 150 ml
188,52 zł/1kg
94,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, My Payot, Vitamins, Radiance, Gel, For Face, 50 ml
350,10 zł/1kg
175,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

My Payot Tinted Brightening Cream Spf15 40ml
239,85 zł/100ml
95,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Payot Nue Oczyszczająca woda micelarna 200ml
309,73 zł/1kg
70,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Payot Harmonie Jour SPF30
411,47 zł/100ml
164,59 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Milk, 200 ml
320,70 zł/1kg
64,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Payot Nue Radiance Toner 200 ml
26,55 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot Suprême Crème Jeunesse Nuit 50ml
581,42 zł/100ml
290,71 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Payot, Roselift, Lifting, Cream Mask, Face, 50 ml
253,72 zł/1kg
126,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Payot, My Payot Super, Energizing, Eye Cream, 15 ml
5 425,33 zł/1kg
81,38 zł
Sprzedawca: VISO

Payot, Roselift, CC Cream, SPF 30, 40 ml
312,92 zł/100ml
134,56 zł
-9,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sonnencreme Skeyndor CC Cream Age Defence SPF30
385,07 zł/100ml
154,03 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Medik8 r-Retinoat Serum-Anti-Aging Creme 50ml
2 113,32 zł/100ml
1 056,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Annayaké Ultratime Lifting Anti-Wrinkle Eye Contour Care 15ml
2 156,87 zł/100ml
323,53 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ten kojący, korygujący i chroniący przed promieniowaniem UV wielofunkcyjny krem CC to prawdziwa broń przeciw zaczerwienieniom. Barwiona konsystencja maskuje zaczerwienienia, łagodzi je, a filtr SPF50+ zapobiega ich pojawianiu się. Jego ultradelikatna konsystencja wtapia się w skórę, zapewniając naturalną korektę koloru. Skoncentrowane pigmenty w kapsułkach uwalniają się w kontakcie ze skórą, aby lepiej dopasować się do cery i jej tonu.
Rezultaty*:
Zapewnia dobre krycie: 91%
Szybko łagodzi uczucie dyskomfortu: 91%
Koi skórę: 86%
* Test satysfakcji pod kontrolą dermatologiczną na 22 kobietach. % badanych, którzy dostrzegli efekt. Codzienna aplikacja przez 21 dni.
Składniki aktywne:
• Kwas hialuronowy
• Filtry SPF50+
Sposób użycia: Nakładaj lekkimi pociągnięciami na idealnie oczyszczoną twarz. Może być stosowany samodzielnie lub po zwykłym kremie na dzień.
CC Anti-Redness Cream SPF 50+ Créme N°2 marki Payot to kosmetyk do skóry wrażliwej ze skłonnością do zaczerwienień. Jego ultra miękka konsystencja jest idealną bronią przeciwko zaczerwienieniom - redukuje zaczerwienienia i łagodzi podrażnioną skórę. Dzięki zabarwionej formule ukrywa zaczerwienienia skóry i gwarantuje naturalną korektę. Krem jest bezzapachowy i wyrównuje naturalny koloryt skóry. W jednym kroku zaczerwienienia zostają stłumione, a koloryt skóry ujednolicony.
Składniki aktywne:
- wyciąg z pępowiny azjatyckiej - działanie gojące i przeciwzapalne, wspomaga gojenie się skóry,
- usieciowany kwas hialuronowy - działa leczniczo na tkanki, reguluje odnowę komórkową, zmniejsza podrażnienia,
- kapsułkowane pigmenty - maskują zaczerwienienia i drobne niedoskonałości poprzez dostosowaną korektę koloru,
- Filtry UV - chronią skórę przed promieniami UV i przedwczesnym starzeniem się skóry.
Właściwości:
- Krem CC z czynnikiem zapobiegającym zaczerwienieniom,
- dla skóry wrażliwej,
- zapobiega zaczerwienieniom skóry,
- redukuje zaczerwienienia,
- działa kojąco,
- nadaje naturalny odcień,
- nie zawiera substancji zapachowych.
Sposób użycia
Nakładać lekkimi pociągnięciami na oczyszczoną skórę twarzy.
Payot Crème N°2 CC Cream Anti-Redness Correcting Care SPF50+. Kojący i odżywczy krem przeciw zaczerwienieniom. Krem łagodzi wrażliwą skórę i przyczynia się do jej regeneracji. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Stosowanie: Nałożyć grubą warstwę kremu na skórę i pozostawić do wchłonięcia na 30 minut. Łagodzi podrażnione miejsca. Usunąć krem za pomocą płatka kosmetycznego. Możliwe jest również regularne nakładanie kremu cienką warstwą na wrażliwe obszary.
Payot Nº2 CC Creme 40 ml
Payot Cream N2 CC Cream Spf50 40ml
Wykwintny,
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Korekcyjny krem redukujący zaczerwienienia SPF50, 40ml Payot Creme No 2 CC Cream to specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do zaczerwień. Wyjątkowa formuła koryguje nierówności skóry, a jednocześnie zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym dzięki filtrowi SPF50. To idealne rozwiązanie dla osób z problemami zaczerwienień skóry, pozostawiając ją nawilżoną i wygładzoną przez cały dzień.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3390150585630
- Numer producenta
- 56565
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Korekcyjny krem redukujący zaczerwienienia SPF50, 40ml Payot Creme No 2 CC Cream to specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do zaczerwień. Wyjątkowa formuła koryguje nierówności skóry, a jednocześnie zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym dzięki filtrowi SPF50. To idealne rozwiązanie dla osób z problemami zaczerwienień skóry, pozostawiając ją nawilżoną i wygładzoną przez cały dzień.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3390150585630
- Numer producenta
- 56565
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Seren Payot Roselift Density Serum ujędrniające
960,23 zł/100ml
288,07 zł
Sprzedawca: VISO

Payot, Roselift, Sculpting, Night, Cream, For Face, 50 ml
401,06 zł/100ml
200,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot My Payot Radiance Cleansing Mask 100 ml
103,81 zł/100ml
103,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Philips HX6068/12, 8 szt., Biały
305,97 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Senseo CSA230/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny, Szary
580,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot Krem kojący przeciw zaczerwienieniom, 50 ml
288,78 zł/100ml
144,39 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Payot Roselift Crème Liftante 50 ml
416,70 zł/100ml
208,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, Source Adaptogen, Natural Ingredients, Hydrating 48H, Day & Night, Gel, For Face, 50 ml
246,60 zł/1kg
123,30 zł
Sprzedawca: VISO

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Kobiety, Skóra sucha, Nawilżający, Zmiękczający, Spulchnianie, Nawilżający, 50 ml, 1 szt.
290,90 zł/100ml
145,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Seren Payot My Payot Serum Vitamin C Radiance
254,78 zł/1kg
127,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml
3 840,50 zł/1l
384,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Payot, Nutricia, Nourishing, Cream, For Face, 50 ml
887,08 zł/100ml
443,54 zł
Sprzedawca: VogueVista

Payot, My Payot, Vitamins, Radiance, Gel, For Face, 50 ml
350,10 zł/1kg
175,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Payot Suprême Crème Jeunesse Nuit 50ml
581,42 zł/100ml
290,71 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Cream, 150 ml
188,52 zł/1kg
94,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot Pâte Grise Oczyszczający pieniący się żel oczyszczający 200 ml
66,47 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Payot Supreme Micro-Pearl Youth Serum
2 636,90 zł/100ml
791,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Payot Nue Oczyszczająca woda micelarna 200ml
309,73 zł/1kg
70,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Payot My Payot Crème Vitaminée Éclat (50 ml)
323,20 zł/100ml
161,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot Rituel Douceur antyperspirant 24HR Dezodorant antyperspiracyjny w kulce 75 ml
796,27 zł/1l
59,72 zł
Sprzedawca: VISO

Payot Roselift Collagene Regard Pielęgnacja liftingująca
1 701,33 zł/100ml
255,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Payot, Lisse, Natural Ingredients, Anti-Wrinkle, Night, Cream, For Face, 50 ml
249,80 zł/100ml
124,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot Source Adaptogen, Nawilżający spray do twarzy, 40ml
916,00 zł/1kg
91,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot, Source Adaptogen, naturalne składniki, nawilżające 72H, rano i wieczorem, serum, do twarzy, 30 ml
3 895,00 zł/1l
116,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot Rituel Douceur peelingový krém Baume Fondant Micro-Peeling Pieds 100 ml
91,90 zł/100ml
91,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, Supreme Jeunesse Le Regard, Hydrating, Eye Cream, 15 ml
1 199,60 zł/100ml
179,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, Rituel Corps, Hydratant 24 H, Body Milk, 400 ml
341,10 zł/1l
136,44 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Payot Stick Gommant Purifiant, Krem CC, 25 ml, Kobiety, Skóra trądzikowa, Oczyszczający, Biały
2 857,60 zł/1l
71,44 zł
Sprzedawca: VISO

Sprchový balzám Rituel Corps (odżywcza pielęgnacja oczyszczająca) 200 ml
32,16 zł/100ml
67,39 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,31 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zakup produktu Payot
Bardzo, bardzo dobry produkt od Payout. Używam tylko produktów Payot do pielęgnacji twarzy. Mogę tylko polecić!
Oceniono dnia 1 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem na dzień 1a
Od lat używam tylko tego kremu z filtrem SPF50 i jestem bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
351,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 172,53 zł/100ml

Sisley Curl Care Jelly, Żel do włosów, Unisex, Kręconych włosów, 150 ml, Tubka, 24 h
296,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 979,40 zł/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Zwężanie porów,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
195,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
390,70 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,64 zł
Sprzedawca: apohealth
209,28 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,35 zł
Sprzedawca: apohealth
60,28 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-10,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
315,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
630,00 zł/100ml

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(335)Liczba wystawionych ocen: 335
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 192,82 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
81,24 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1l

Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion z bio-fermentem do twarzy 200 ml dla kobiet
387,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 936,95 zł/1l

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, 75 ml
367,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 063,33 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml