4,6



Na podstawie 16 opinii
Kazeina micelarna - 900g : Cookies & Cream I 30 porcji I proszek I białko mleka I budowanie mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
190,10 zł
211,22 zł / 1kg
+ 55,23 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)263,91 zł/1l
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izolat białka serwatkowego bez smaku308,44 zł/1l
215,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport Micellar Casein 454 g - Lody waniliowe288,90 zł/1kg
131,16 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Protein 85 - 900g : Vanilla I 30 porcji I Proszek I Białko wieloskładnikowe I Białko sojowe I Kazeina I Białko pszeniczne I Suplement witaminowy
446,66 zł/1kg
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Micelarna kazeina - 2000 g, ciasteczka
392,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Weider vegan protein, odżywka białkowa, czekolada brownie, proszek, 750g 17672
629,05 zł/1l
257,54 zł
-131,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,81 zł
Sprzedawca: FITADIUM

OstroVit | Micelarna kazeina truskawkowa
184,03 zł/1l
128,82 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Kazeina micelarna (2,27 kg)
146 852,17 zł/1kg
357,23 zł
-19,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
337,76 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

GymBeam | Izolat biaka sojowego Czekolada
121,46 zł/1l
121,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

USN 100% białko roślinne, 900g, czekolada
230,74 zł/1kg
207,67 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

GymBeam | IsoFue | Izolat biaka serwatkowego z DigeZyme Chocolate
271,76 zł/1l
571,88 zł
-28,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
543,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Izolat białka serwatkowego z enzymami trawiennymi, BCAA i glutaminą Mleko czekoladowe
204,71 zł/1l
327,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Activlab Protein Shake 750g, koncentrat białka serwatkowego i izolat białka sojowego - czekolada
84,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Mutant Mass Gainer, Cookies And Cream 2270g 17864
978,45 zł/1l
195,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Izolat serwatki (900g)
280,04 zł/1l
252,04 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Weider Vegan Protein - 750 g
157,26 zł/1kg
250,63 zł
-124,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,81 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Dymatize 100% Elite Whey- 2170 g Cookies& Cream
271,16 zł/1kg
569,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kremowe i pyszne białko kazeinowe o długotrwałym działaniu
- 80%* wysokiej jakości białka mleka
- Przyczynia się przede wszystkim do utrzymania i budowy mięśni
- Idealne do spożycia przed snem
- Długotrwały efekt sytości
- Funkcjonalnie uzupełniony przez enzym trawienny laktazę
Pochodzenie białka: Nowa Zelandia
* dotyczy smaków waniliowego, waniliowo-pistacjowego i kokosowego
inne smaki mogą się różnić (patrz wartości odżywcze)
Kazeina micelarna: Pierwszy wybór dla długotrwałego dostarczania białka
Micellar Casein od Peak Performance Products dostarcza mnóstwo białka w postaci wysokiej jakości kazeiny micelarnej. Niezwykle smaczne i kremowe białko ma nie tylko bardzo wysoką zawartość białka dzięki 82%* białka, ale także imponuje formułą uwalniania w czasie, która gwarantuje długotrwałe dostarczanie aminokwasów. Unikalny profil aminokwasowy imponuje prawie 42% EAA, 21% BCAA i aż 20% glutaminy. Kazeina micelarna od Peak została również zoptymalizowana pod kątem enzymu laktazy.
Naturalna kazeina micelarna imponuje jako białko dietetyczne i nocne
Istnieją dobre powody, dla których kazeina micelarna jest absolutnym em wśród wolno trawionych białek! Kazeina micelarna jest delikatnie filtrowana, co ma tę zaletę, że zachowane zostają cenne bioaktywne peptydy zawarte w białku mleka. Kazeina micelarna, która jest znana jako naturalne białko, jest spożywana głównie przez sportowców podczas faz diety i/lub przed snem. To właśnie tutaj kazeina micelarna naprawdę się sprawdza: Białko to umożliwia długotrwałe dostarczanie aminokwasów do mięśni nawet przez 8 godzin, co nie tylko wspomaga budowę mięśni, ale także utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto spożycie tego białka wspomaga utrzymanie prawidłowych kości, co nie jest bez znaczenia dla sportowców zorientowanych na wydajność. Ze względu na powolne i równomierne wch łanianie, kazeina micelarna jest idealnym uzupełnieniem białek serwatkowych, takich jak Whey Selection lub Delicious Whey Protein, które są bardzo szybko trawione. Jako idealne białko dietetyczne, Micellar Casein imponuje również niskotłuszczowym składem i zawartością węglowodanów wynoszącą zaledwie 0,6 g na shake**.
* Najwyższa wartość w smakach kokosowym, truskawkowym i waniliowym
** Na porcję w wodzie
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 900 g
- Liczba sztuk
- 64
- Zawartość
- 942 ml
- Lista składników
- Białko mleka 95%, aromat, kakao w proszku (odolejone), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), chlorek sodu, substancja słodząca (sukraloza, acesulfam-K), laktaza (z Aspergillus oryzae).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać jedną porcję dziennie, składającą się z 30 g kazeiny micelarnej (2 miarki lub 3 czubate łyżki stołowe) zmieszanej z 300 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Zaleca się przygotowanie w shakerze lub blenderze. Ze względu na stałą i długotrwałą podaż aminokwasów, kazeina micelarna jest idealna jako białko na noc i do wypełnienia dłuższych okresów bez spożycia białka.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A., Fausermillen 13 6689, Mertert
- Nazwa handlowa
- Proszek do produkcji smakowego napoju białkowego dla sportowców z substancjami słodzącymi i laktazą.
- EAN
- 5407010240689
- Numer producenta
- 006989
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 900 g
- Liczba sztuk
- 64
- Zawartość
- 942 ml
- Lista składników
- Białko mleka 95%, aromat, kakao w proszku (odolejone), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), chlorek sodu, substancja słodząca (sukraloza, acesulfam-K), laktaza (z Aspergillus oryzae).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać jedną porcję dziennie, składającą się z 30 g kazeiny micelarnej (2 miarki lub 3 czubate łyżki stołowe) zmieszanej z 300 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Zaleca się przygotowanie w shakerze lub blenderze. Ze względu na stałą i długotrwałą podaż aminokwasów, kazeina micelarna jest idealna jako białko na noc i do wypełnienia dłuższych okresów bez spożycia białka.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A., Fausermillen 13 6689, Mertert
- Nazwa handlowa
- Proszek do produkcji smakowego napoju białkowego dla sportowców z substancjami słodzącymi i laktazą.
- EAN
- 5407010240689
- Numer producenta
- 006989
Pasuje również do tego

Kazeina micelarna - 900g : Czekolada I 30 porcji I proszek I białko mleka I budowanie mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowy
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Kazeina micelarna - 900g : Truskawka I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kazeina micelarna - 900g : kokos I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Berberyna - 60 kapsułek I cukier we krwi - cholesterol - zarządzanie I GDA I z piperyną
2 009,00 zł/1l
100,45 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Przenośna maszyna do szycia, 12 ściegów, 2 prędkości, wytrzymała maszyna do szycia, elektryczne ręczne pikowanie, haftowanie, owerlok, szybka maszyna do szycia w gospodarstwie domowym
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

BCAA - TS-Technology - 500g : Cherry I Aminokwasy I 2:1:1 (Leucyna : Izoleucyna : Walina) I szybkie wchłanianie
144,82 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Pokrywa toalety Deska sedesowa Deska sedesowa z nadrukiem Miękkie, uniwersalne okucia Pokrywa toalety 17" Deska sedesowa Łatwa instalacja i czyszczenie Retoo
26,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
79,99 zł
Sprzedawca: homerci

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Omega-3 - 400 kapsułek I olej rybny I olej rybny I kapsułki softgel I wysoko skoncentrowane EPA i DHA I dla prawidłowych lipidów krwi I metabolizm lipidów (cholesterolu) I dla prawidłowego ciśnienia krwi I prawidłowe funkcjonowanie serca I forma trójglicerydów I forma TG I wysoka biodostępność
423,44 zł/1l
232,89 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab Creatine Capsules, 300 kapsułek
840,33 zł/1kg
126,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

100% izolat Gold Standard (930g)
598,91 zł/1l
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Butler - Stolik balkonowy 100x50 cm 1 sztuka
645,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MDC-NOLIMIT

Esseliv, 50 kapsułek
902,29 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Epic Pump - 500g : Fresh Berry I Pre Workout Booster I bez stymulantów I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I azotan L-argininy I tauryna I ekstrakt z buraka I unaczynienie I wegański
164,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Digestive Enzymes - 90 kapsułek I enzymy trawienne I trawienie I problemy trawienne I DIGEZYME ® I enzymy I wegańskie I bezglutenowe I bez dwutlenku tytanu
1 394,67 zł/1l
125,52 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Createston Professional - 3150g : Świeża cytryna I Proszek + Kapsułki I Potreningowy I WSZYSTKO W JEDNYM PEŁNYM ZAOPATRZENIU I Ponad 90 Kluczowych Substratów I Białko (Izolat Serwatki I Hydrolizat Serwatki I Kolagen) I Aminokwasy I Kreatyna AKG (Kreatyna) I Matryca Węglowodanowa z Dekstryną Klastrową I Ekstrakty Roślinne I Adaptogeny I Przeciwutleniacze I Budowa Mięśni I Przyrost Wagi
211,86 zł/1l
667,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Epic Pump - 500g : Energia I Booster przedtreningowy I bez stymulantów I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I azotan L-argininy I tauryna I ekstrakt z buraka I unaczynienie I wegańskie
164,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
151,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Epic Pump - 500g: Sour Cherry I Booster przedtreningowy I bez stymulantów I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I azotan L-argininy I tauryna I ekstrakt z buraka I unaczynienie I wegański
328,26 zł/1kg
164,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super cena jakość wykonania
Szybka dostawa, nawet jeśli nie jest zmniejszona, jest to super produkt w okresach diety z powodu fizycznego dyskomfortu. W połączeniu z pełnym posiłkiem z wieloma kombinacjami, również nadmierne spożycie składników odżywczych pozostaje poza tym, czego potrzebuje organizm.
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Zamawiam to białko w proszku od ponad pół roku. Świetny stosunek jakości do ceny i bardzo smaczne. Jestem bardzo zadowolony :)
Oceniono dnia 25 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne białko kazeinowe
Zamówiłem białko kazeinowe od peak po raz pierwszy, smakuje naprawdę dobrze i nie jest zbyt słodkie... Zamówię je ponownie.
Oceniono dnia 12 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze zadowolony - wszystko jest super!
Regularnie zamawiam ten produkt i jestem z niego bardzo zadowolony. Najlepszy smak i jakość!
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,91 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,47 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,02 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,51 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,16 zł
Sprzedawca: FIT1EU
237,97 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
382,88 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,44 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg