5,0



Na podstawie 4 opinii
Bogaty krem OPTOLIND, krem 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,02 zł
212,04 zł / 100ml
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3






4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1







4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35


Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g1 224,26 zł/1kg
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Fleboxin Krem - 100 ml151,00 zł/100ml
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IncHealth-Inter

Więcej informacji o reklamie
Beiersdorf Eucerin Kuracja do ciaa 50ml10 940,00 zł/100ml
109,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
FIXOBRIDGE, krem 7 g3 905,33 zł/1kg
117,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem przeciwzmarszczkowy Sanabil, krem 50 ml
158,92 zł/100ml
79,46 zł
Sprzedawca: apohealth

Mirfulan Hydrolind Cream, krem 50 ml
140,68 zł/100ml
70,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

CUTANO CARE CREAM, krem 50 ml
75,10 zł/100ml
37,55 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem z kadzidłowcem 100 ml
82,15 zł/100ml
82,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Pegapanthenol krem 30 ml
47,73 zł/100ml
14,32 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Fledox Krem - 100 ml
1 135,71 zł/1kg
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Intact27

Krem z kadzidłowcem NEURELIA, 50 ml Krem
732,11 zł/1kg
83,46 zł
Sprzedawca: apohealth

Atopiclair Creme 100 ml
69,25 zł/100ml
69,25 zł
Sprzedawca: apohealth

naturalny krem intensywnie pielęgnujący believa, 100 ml
540,31 zł/1kg
69,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
4 700,00 zł/100ml
47,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Balneum Intensive Cream 75 ml
828,38 zł/1kg
82,01 zł
Sprzedawca: apohealth

Synchroline Synchrocell Krem do ciała 250 ml
15 879,00 zł/100ml
158,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem z rokitnika zwyczajnego
9,86 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem do ciała z oliwą z oliwek 250 ml
159,44 zł/1l
39,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem aloesowy 50 ml
77,50 zł/100ml
38,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do skóry wrażliwej
- krem do stosowania na skórę
- dermokosmetyki z apteki
- Producent: Hermes Arzneimittel GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 1295581
Optolind Sensitive Skin Rich Cream 50 ml - Formuła: Krem - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Capryllc/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera Oil, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Squalane, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Hydroxyphenyl Propamldobenzolc Acid, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Carbomer, Xanthan Gum.
- Producent
- HERMES Arzneimittel
- EAN
- 406621500023104066215000231
- Numer producenta
- 12391
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Capryllc/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera Oil, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Squalane, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Hydroxyphenyl Propamldobenzolc Acid, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Carbomer, Xanthan Gum.
- Producent
- HERMES Arzneimittel
- EAN
- 406621500023104066215000231
- Numer producenta
- 12391
Pasuje również do tego

Hametum medyczna pielęgnacja skóry, krem 50 g
772,54 zł/1kg
51,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Evolsin® Eczema & Psoriasis Szampon na łuszczycę, egzemę i neurodermit na skórze głowy i ciała
997,60 zł/1l
99,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant (Włosy normalne i przetłuszczające się) 200ml
322,65 zł/1l
64,53 zł
Sprzedawca: Tersorte

naturalny krem intensywnie pielęgnujący believa, 100 ml
540,31 zł/1kg
69,16 zł
Sprzedawca: apohealth

LADIVAL – żel przeciwsłoneczny do skóry wrażliwej SPF 50+ 200 ml
43,24 zł/100ml
86,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Elotrans reload, 15 saszetek, saszetka 15 g
353,68 zł/1kg
54,82 zł
Sprzedawca: apohealth

DEXERYL Krem pielęgnacyjny do skóry suchej lub z atopowym zapaleniem skóry, 250 g kremu
182,29 zł/1kg
54,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Doppelherz system Haar Plus na włosy i paznokcie, 30 sztuk
1 093,82 zł/1kg
60,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Ph5 ultralekki krem nawilajcy 350 ml
10 011,00 zł/100ml
100,11 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Lipikar Lait Urea 10% Mleczko do ciała nawilżające z 10% mocznikiem, 200 ml
365,17 zł/1kg
83,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Lunalaif Good Sleep Combi Depot z 1,9 mg melatoniny w tabletkach, 15 tabletek
1 775,36 zł/1kg
49,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Tabletki B12 Ankermann Vital, 50 tabletek
3 832,92 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: apohealth

LADIVAL Spray do skóry podrażnionej słońcem, 150 ml
66,48 zł/100ml
99,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Chusteczki Ilast 20 szt
733,33 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: apohealth

LADIVAL, balsam do twarzy dla skóry wrażliwej, faktor ochrony przeciwsłonecznej SPF 50+, pojemność 50 ml
160,24 zł/100ml
80,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki GRANU FINK Prostaplus Sabal, 120 kapsułek
1 265,55 zł/1kg
218,94 zł
Sprzedawca: apohealth

röwo balsam rozgrzewający 2,50ml,(Sporto-med),
86,60 zł/100ml
43,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Avène Eau Thermale Vitamin Activ Cg Radiance Intensive Cream redukuje zmarszczki, zwiększa blask skóry i redukuje plamy pigmentacyjne, krem 50 ml
314,22 zł/100ml
157,11 zł
Sprzedawca: VISO

Vom Pullach Hof Horse Balm Gel, żel 500 ml
61,63 zł/1kg
34,39 zł
Sprzedawca: apohealth

CMD Naturkosmetik Masc cynkowa z olejkiem z drzewa herbacianego
225,27 zł/100ml
33,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Avene Sun Expert, Kremowy, Ciało, 40 ml, Butelka, Pomarańczowy, Francja
133,62 zł/100ml
53,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Mineral 89 Rich Bogaty krem nawilżająco-odbudowujący, 50 ml
226,90 zł/100ml
113,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitaworld L-Arginina 750 mg | 100 kapsułek | wysokiej czystości arginina jako baza | fermentowana z trzciny cukrowej | naturalna | wegańska
727,59 zł/1kg
63,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Femibion 2 Tabletki i kapsułki dla kobiet w ciąży, 56 tabletek
3 242,95 zł/1l
149,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma - SENSIBIO H2O Solution Micellaire - Soothing Lotion 850ml
13,77 zł/100ml
117,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki KIJIMEA K53 Advance, 56 kapsułek
17 561,33 zł/1l
263,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

DR.THEISS Inner Calm Tabletki przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, 30 tabletek
1 515,88 zł/1kg
51,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Purete Thermale Odświeżający żel do mycia twarzy z niacynamidem, 400 ml
201,73 zł/1kg
90,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Innovall Microbiotic RDS ze specyficznym szczepem bakterii Lactobacillus plantarum, 84 kapsułki
5 913,76 zł/1kg
502,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme NF 50 ml
541,62 zł/100ml
270,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowa maść
Używam tej maści od lat na moje problemy z łojotokiem. To wyjątkowy produkt na rynku. Jednocześnie wielokrotnie słyszę, że praktycznie nie mam zmarszczek, co również po części jest zasługą tej wyjątkowej maści. Zdecydowanie polecam ten produkt.
Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały krem
Używam tego kremu na noc od wielu lat (ponad 20) przy problemach z łojotokiem. Zdecydowanie polecam ten produkt.
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,91 zł
Sprzedawca: apohealth
85,91 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,57 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,53 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,46 zł
Sprzedawca: apohealth
60,37 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
1 224,26 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,21 zł
Sprzedawca: apohealth
520,38 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth
1 513,51 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic
29,36 zł/100ml

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 424,94 zł/1kg

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,43 zł/1kg

ENSBONA maść diabelska gorąca, 200 ml maść



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth
211,78 zł/1kg

Dr.Grandel Timeless Body Cream
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
96,76 zł/100ml