5,0



Na podstawie 16 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
BioBizz Grow NawózBloom 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
75,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,25 zł-2%
293,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Nawozy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

BioBizz Grow NawózGrow 250 ml
733,20 zł/1l
183,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
602,84 zł/1l
150,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BioBizz Grow Fertiliser Fish-Mix 250 ml
684,80 zł/1l
171,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Root-Juice 0,5L - Stymulator korzeni do uprawy i sadzonek
485,90 zł/1l
242,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 250ml aktywator roślin, witalność dla gleby i kokosa
756,00 zł/1l
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml - Booster do uprawy indoor
260,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BioBizzHeaven 0,5 litra wzmacniacza energii do uprawy na wszystkich podłożach
556,70 zł/1l
278,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clonex - Żel do ukorzeniania roślin, 50 ml - Hormonowy żel, stymulator wzrostu korzeni, nawóz
5 720,00 zł/1kg
286,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 0.25L wzmacniacz witalności dla gleby i Coco Grow
723,20 zł/1l
180,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Środek ochrony roślin
223,30 zł/1l
223,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 0.5L Vitality Booster Soil & Coco Grow
383,30 zł/1l
191,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Płynny nawóz do kwiatów – 1 l
38,69 zł/1l
38,69 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plagron Sugar Royal - 250 ml. Butelka wzmacniacza kwitnienia premium
612,40 zł/1l
153,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 5L stymulator witalności gleby i uprawy kokosu
89,31 zł/1l
446,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plagron Power Roots 100ml stymulator korzeni dla udanych zbiorów
2 068,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plagron Green Sensation, 100 ml.
2 489,50 zł/1l
248,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Doskonałe kwiaty dziękiBloom – tak sprawisz, że Twoje rośliny będą kwitły!
Chcesz uzyskać silne kwiaty i obfite plony?Bloom to idealny produkt, który pomoże Ci w optymalnym odżywianiu Twoich roślin. Ten płynny, organiczny nawóz kompleksowy dostarcza wszystkiego, czego potrzebują Twoje rośliny: idealną mieszankę azotu, fosforu i potasu, która daje im niezbędną siłę do silnego wzrostu i pełnego wykorzystania okresu kwitnienia. Dodatkowo zawiera ważne enzymy i aminokwasy, które nie tylko odżywiają glebę, ale także długoterminowo wspierają zdrowie roślin.
Warto zwrócić uwagę na wysoką zawartość potasu, która wspiera naturalny rytm dnia i nocy Twoich roślin. Dzięki temuBloom naturalnie stymuluje proces kwitnienia, zapewniając Twoim roślinom optymalne odżywianie o każdej porze dnia.
AplikacjaBloom jest bardzo prosta – możesz go stosować zarówno w okresie kwitnienia, jak i aż do zbiorów. Wystarczy wymieszać 2 do 4 ml produktu z 1 litrem wody i regularnie podlewać nim rośliny. W ten sposób zapewnisz im wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują do uzyskania imponującego bujnego kwitnienia. Pamiętaj, aby przestrzegać dokładnych zaleceń dotyczących dawkowania podanych na opakowaniu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
Produkty BioBizz zostały zaprojektowane tak, aby się wzajemnie uzupełniały. Możesz używać jako podstawy w fazie kwitnienia i w razie potrzeby łączyć go z , Top•Max, i innymi produktami BioBizz. Zawsze przestrzegaj zaleceń dotyczących dawkowania podanych na opakowaniach i unikaj przedawkowania, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
Skład chemiczny (% masy)
- Całkowity azot (N): 2,0 %
- Azot amonowy (NH₄⁺-N): 0,48 %
- Azot azotynowy (NO₃⁻-N): 1,5 %
- Tlenek potasu (K₂O) rozpuszczalny w wodzie: 4,36 %
- Pentoksyd fosforu (P₂O₅): 6,49 %
- Przewodność elektryczna: 69,9 mS/cm
- Kwas alginowy (z Ascophyllum nodosum): 2,16 %
- Manitol: 0,526 %
- pH: 4,7
- Dla bujnych kwiatów, które prowadzą do pysznych owoców
- Optymalna mieszanka azotu, fosforu i potasu
- Niezależnie działający nawóz
- Zawiera pierwiastki śladowe
Chcesz mieć bujne kwiaty i smaczne owoce? W takim razie, jak sama nazwa wskazuje, potrzebujesz tego kompletnego płynnego nawozu organicznego. Zawiera on optymalną kompozycję azotu, fosforu i potasu, a także enzymy i aminokwasy. Jako kompletny nawóz działa w doskonałej harmonii z glebą. Zawarte w nim pierwiastki śladowe i hormony pochodzenia roślinnego wspomagają rozwój silnej łodygi i bujne kwitnienie rośliny.
Składniki odżywcze
Potas i fosfor wspomagają tworzenie i wzrost pąków, kielichów i płatków. W szczególności potas wpływa na naturalny rytm roślin w dzień i w nocy, co stymuluje proces kwitnienia.
Instrukcje użytkowania
Instrukcje dotyczące produktu
Należy korzystać z załączonego programu żywieniowego w celu spożycia składników odżywczych
Oznakowanie zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 [CLP]Piktogramy określające rodzaj zagrożenia (CLP)
-
Hasło ostrzegawcze (CLP)
-
wskazujące rodzaj zagrożenia (CLP)
-
wskazujące środki ostrożności (CLP)
- P235+P410 Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym.
- P302+P350 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Ostrożnie umyć dużą ilością wody z mydłem.
- P304+P340 W PRZYPADKU WDYCHANIA: Wyprowadzić na świeże powietrze i zapewnić warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie.
- P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie.
Przepisy prawne
Numer zezwolenia DE: biologiczny
Substancje czynne / składniki: N-P-K: 0,1-0,1-0,1
Arkusze danych
Karta charakterystyki do pobrania
- Waga
- 0.267 kg
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- 5967
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8718403231793
- Numer producenta
- 2004
- Producent
- BioBizz
- Waga
- 0.267 kg
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- 5967
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8718403231793
- Numer producenta
- 2004
- Producent
- BioBizz
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
DE: biologisch
Brak hasła ostrzegawczego
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Pasuje również do tego

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

BioBizzGrow 500ml organiczny nawóz wzrostowy do upraw
367,20 zł/1l
183,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Grow NawózGrow 250 ml
733,20 zł/1l
183,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 1 litr
104,06 zł/1l
111,66 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,06 zł
Sprzedawca: TR8

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
602,84 zł/1l
150,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

VINGO LED Plant Lamp Garden & Greenhouse Accessories 45W Plant Light 225 LEDs for Greenhouse, Red Blue Full Spectrum Plant Light for Seedling, Garden, Flowers, Indoor Garden Grow Lamp
119,66 zł
-29,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona
6,08 zł/1kg
80,23 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

lampa roślinna 50 cm z przełącznikiem łańcuchowym LED Full Spectrum Plant Light Connectable Plant Light Grow Light, L
154,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

BioBizz Fish-Mix 0,5L nawóz wzrostowy do gleby i Coco Grow
365,30 zł/1l
182,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 250ml aktywator roślin, witalność dla gleby i kokosa
756,00 zł/1l
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona 20 litrów
1,90 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

BioBizz Light-Mix 20L Growerde leicht gedüngt Indoor & Outdoor
1,58 zł/1l
31,67 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

BioBizz Grow Fertiliser Fish-Mix 250 ml
684,80 zł/1l
171,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lampa do uprawy roślin domowych z 312 diodami LED, pełne spektrum światła, tryby wegetacji i kwitnienia, podwójny przełącznik, stopień ochrony IP65, wodoodporne lampy wiszące do uprawy sadzonek, kwiatów i w szklarni
394,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

2x 50cm lampa roślinna z przełącznikiem łańcuchowym LED Pełne spektrum światła roślinnego Podłączane światło roślinne Lampa do uprawy roślin, L
291,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

APEXEL MS002 200X Profesjonalny mikroskop telefoniczny z uniwersalnym klipsem do telefonu do obserwacji roślin, owadów, włosów, skóry, biżuterii, jadeitu, oceny, przemysłu elektronicznego, testowania
162,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

BioBizz Root-Juice 0,5L - Stymulator korzeni do uprawy i sadzonek
485,90 zł/1l
242,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Unold 86818, Wentylator domowy z łopatkami, Czarny, Srebrny, Stół, Plastik, 3 cm, Przyciski
741,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

VINGO Grow Tent 60x60x180cm Namiot do uprawy, Grow Box, Grow Cabinet for Homegrow, Indoor Grow Tent, Growroom, Lightproof and Waterproof Plant Tent, Grow Tent Black Green
247,46 zł
-13,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24

Lampa LED do uprawy roślin domowych z 312 diodami LED, lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum światła z podwójnym przełącznikiem (tryb wegetacyjny i kwitnienia), wodoodporna lampa wisząca IP65 do uprawy warzyw i kwiatów, akcesoria ogrodnicze i szklarniowe
416,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Goobay 41255, Bateria, AAA, 1,5 V, 8,3 cm, 191 mm, 120 g
43,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BioBizz Acti-Vera 1L Gleba wzmacniająca układ odpornościowy / uprawa kokosa
240,90 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Goobay 59038, Programator codzienny, Biały, Obrotowy, 30 min, IP20, WEEE, GS: Süd
31,94 zł
Sprzedawca: Katomix

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

ATIKA MB 2500 Rozdrabniacz ogrodowy Rozdrabniacz nożowy Rozdrabniacz elektryczny | 230 V | 2500 W
359,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Blumtal prześcieradło 140x200 cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Prześcieradło 140x200 cm dla świeżego komfortu snu
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Zawartość 0,25 lWaga 0,267 kg
Korzystne i dobre
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lWaga 0,267 kg
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 lWaga 0,534 kg
Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lWaga 0,267 kg
Oceniono dnia 28 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 lWaga 0,534 kg
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 lWaga 0,534 kg
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 lWaga 0,534 kg
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 lWaga 0,534 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
989,99 zł
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l

Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Bottos Nutrattiva 5-0-7 - nawóz do trawników 20 kg
2 419,42 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
120,97 zł/1kg

Bottos Sprint N 27-0-14 - nawóz do trawników 25 kg
2 107,00 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
84,28 zł/1kg

Bottos Poly Green 18-8-12 - nawóz do trawników 25 kg
1 920,52 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
76,82 zł/1kg

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l

Bottos Pro Start 13-24-10 - 25 kg Rasendünger
1 671,07 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
66,84 zł/1kg

Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l

Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l

Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l