4,7



Na podstawie 23 opinii
BioBizzGrow 500ml organiczny nawóz wzrostowy do upraw
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
183,60 zł
367,20 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Nawozy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nawóz do ogórków i roślin dyniowatych 1 kg35,55 zł/1kg
39,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Grow NawózBloom 250 ml
293,00 zł/1l
75,10 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clonex - Żel do ukorzeniania roślin, 50 ml - Hormonowy żel, stymulator wzrostu korzeni, nawóz
5 720,00 zł/1kg
286,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
602,84 zł/1l
150,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BioBizz Grow Fertiliser Fish-Mix 250 ml
684,80 zł/1l
171,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizz Root-Juice 0,5L - Stymulator korzeni do uprawy i sadzonek
485,90 zł/1l
242,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 250ml aktywator roślin, witalność dla gleby i kokosa
756,00 zł/1l
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizzHeaven 0,5 litra wzmacniacza energii do uprawy na wszystkich podłożach
556,70 zł/1l
278,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alga Grow 500ml Plagron nawóz do wzrostu roślin w pomieszczeniach
397,84 zł/1kg
266,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
8,35 zł/1kg
10,02 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizz Alg-A-Mic 0.5L Vitality Booster Soil & Coco Grow
383,30 zł/1l
191,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 0.25L wzmacniacz witalności dla gleby i Coco Grow
723,20 zł/1l
180,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Środek ochrony roślin
223,30 zł/1l
223,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plagron Green Sensation, 100 ml.
2 489,50 zł/1l
248,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml - Booster do uprawy indoor
260,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
809,50 zł/1l
242,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Organiczna pomoc w uprawie
BioGrow to kompletny biologiczny i organiczny nawóz do fazy wzrostu i kwitnienia. Stymuluje wzrost rośliny i zwiększa objętość liści, przyspiesza wzrost korzeni, wzmacnia łodygi i pędy oraz aktywuje życie w glebie.
Ten nawóz do roślin dostarcza roślinom wszystkich ważnych składników odżywczych, których potrzebują, aby rosnąć w optymalnych warunkach i produkować wysokie plony.
Jak BioBizzGrow zwiększa plonyNawóz zapewnia długotrwałe dostarczanie składników odżywczych, a także poprawia pobieranie tlenu. Może również chronić przed szkodnikami i patogenami oraz leczyć objawy niedoboru w roślinie.
Podstawowym składnikiem jest organiczny ekstrakt z buraka cukrowego, pozyskiwany z trzciny cukrowej i buraka cukrowego. Traktowanie ekstraktem z buraka cukrowego wytwarza ważną glukozę, której roślina potrzebuje do wzrostu.
Zawarte w nim 70 pierwiastków śladowych aktywuje florę bakteryjną w podłożu, co z kolei jest ważne dla rozwoju słodkich kwiatów. Zawiera również skrobię pszenną i witaminy: B1, B2, C i E, które sprawiają, że roślina jest bardziej odporna na wpływy środowiska.
Nawóz może być stosowany na wszystkich podłożach, w pomieszczeniach i na zewnątrz, a także w systemach hydroponicznych.
Jeśli nawożenie organiczne jest dla Ciebie ważne, z pewnością nie możesz się pomylić z BioBizzGrow.
Kiedy należy rozpocząć nawożenie?Według producenta nawóz można stosować, gdy roślina rozwinie pierwsze prawdziwe pary liści i osiągnie wysokość około 10-15 cm.
Składniki odżywcze w nawozach organicznych są mniej skoncentrowane i, w przeciwieństwie do nawozów mineralnych, są uwalniane wolniej. Nadmierne nawożenie nawozami organicznymi jest zatem prawie niemożliwe.
Jakich innych nawozów potrzebuję?BioBizz zaleca stosowanie następujących nawozów w połączeniu z Substrate Light Mix lub All Mix zgodnie z harmonogramem nawożenia:
- BioBizz Root-Juice
- BioBizzGrow
- BioBizz Fish-Mix
- BioBizzBloom
- BioBizz Top-Max
- BioBizzHeaven
- BioBizz Alg-a-Mic
- BioBizz Acti-Vera
Wciąż nie jesteś pewien? Polecamy pakiet startowy BioBizz dla początkujących. Zestaw ten zawiera wszystkie podstawowe składniki.
Instrukcje użytkowaniaWstrząśnij butelką przed użyciem. Dawkowanie: W okresie wzrostu i kwitnienia stosuje się 1-4 ml nawozu na 1 litr wody do nawadniania.
Składniki- NPK 4-3-6
- Azot (4%): Amon (0,464 %), azotan (0,2 %), azot organiczny (3,536 %)
- Fosfor (3 %)
- Potas (6 %)
- wartość pH: 5,7
- 250 ml
- 500 ml
- 1 litr
- 5 litrów
- 10 litrów
Dzięki nawozowi BioBizzGrow 500ml możesz wspierać swoje rośliny w naturalny sposób. Ten organiczny nawóz zawiera zrównoważoną mieszankę składników odżywczych, które zostały specjalnie opracowane dla etapu wzrostu roślin.
Jest łatwy w aplikacji i może być stosowany zarówno do upraw wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Dzięki nawozowi BioBizzGrow 500 ml możesz mieć pewność, że Twoje rośliny otrzymają odpowiednie wsparcie, aby rosły energicznie i dawały obfite plony. Zapewnij swoim roślinom najlepszą możliwą opiekę dzięki temu wysokiej jakości nawozowi organicznemu.
- Waga
- 0.65 kg
- Zawartość
- 0.5 l
- Model
- 4844
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8718403231199
- Numer producenta
- 935
- Producent
- BioBizz
- Waga
- 0.65 kg
- Zawartość
- 0.5 l
- Model
- 4844
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8718403231199
- Numer producenta
- 935
- Producent
- BioBizz
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

BioBizz Grow NawózBloom 250 ml
293,00 zł/1l
75,10 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
602,84 zł/1l
150,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 1 litr
104,06 zł/1l
111,66 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,06 zł
Sprzedawca: TR8

lampa roślinna 50 cm z przełącznikiem łańcuchowym LED Full Spectrum Plant Light Connectable Plant Light Grow Light, L
154,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

BioBizz Light-Mix 20L Growerde leicht gedüngt Indoor & Outdoor
1,58 zł/1l
31,67 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona
6,08 zł/1kg
80,23 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona 20 litrów
1,90 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Lampa do roślin Oświetlenie LED Grow Light 40 Watt - automatyczny timer 3-6-12 godzin
134,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Lampa LED do uprawy roślin domowych z 312 diodami LED, lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum światła z podwójnym przełącznikiem (tryb wegetacyjny i kwitnienia), wodoodporna lampa wisząca IP65 do uprawy warzyw i kwiatów, akcesoria ogrodnicze i szklarniowe
416,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

BioBizz Alg-A-Mic 0.5L Vitality Booster Soil & Coco Grow
383,30 zł/1l
191,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EAXUS, wentylator stołowy Eaxus "Box"
Używany
126,94 zł
Sprzedawca: Trade4less

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

APEXEL MS002 200X Profesjonalny mikroskop telefoniczny z uniwersalnym klipsem do telefonu do obserwacji roślin, owadów, włosów, skóry, biżuterii, jadeitu, oceny, przemysłu elektronicznego, testowania
162,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

2x 50cm lampa roślinna z przełącznikiem łańcuchowym LED Pełne spektrum światła roślinnego Podłączane światło roślinne Lampa do uprawy roślin, L
291,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Clonex - Żel do ukorzeniania roślin, 50 ml - Hormonowy żel, stymulator wzrostu korzeni, nawóz
5 720,00 zł/1kg
286,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 1L Gleba wzmacniająca układ odpornościowy / uprawa kokosa
240,90 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BioBizz Coco-Mix 50 L - Blumenerde
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

VINGO LED Plant Lamp Garden & Greenhouse Accessories 45W Plant Light 225 LEDs for Greenhouse, Red Blue Full Spectrum Plant Light for Seedling, Garden, Flowers, Indoor Garden Grow Lamp
119,66 zł
-29,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

BioBizz Grow Fertiliser Fish-Mix 250 ml
684,80 zł/1l
171,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Odbiornik DVB-T2 HDMI HD Digital USB Mediaplayer TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
79,99 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Worek do sadzenia roślin 15 l – 3 sztuki z włókniny z 3 etykietami do opisania
191,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Izopropanol 5L, czysty technicznie, 99,9%. Środek czyszczący i odtłuszczający do zastosowań przemysłowych, GiDeli
16,00 zł/1l
93,17 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

BioBizz Root-Juice 0,5L - Stymulator korzeni do uprawy i sadzonek
485,90 zł/1l
242,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,5 lWaga 0,65 kg
Bardzo pomocny środek dla moich roślin. Najlepszy produkt :)
Oceniono dnia 15 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super nawóz
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Super nawóz - prosta rzecz
Oceniono dnia 30 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bio Bizz Grow – nawóz wspomagający wzrost 250 ml
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Szybka dostawa Jak na razie jestem zadowolony z tego nawozu
Oceniono dnia 6 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Było drożej niż gdzie indziej, ale poza tym w porządku
Oceniono dnia 20 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Top
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lWaga 0,325 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
989,99 zł
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l

Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Bottos Nutrattiva 5-0-7 - nawóz do trawników 20 kg
2 419,42 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
120,97 zł/1kg

Bottos Sprint N 27-0-14 - nawóz do trawników 25 kg
2 107,00 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
84,28 zł/1kg

Bottos Poly Green 18-8-12 - nawóz do trawników 25 kg
1 920,52 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
76,82 zł/1kg

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l

Bottos Pro Start 13-24-10 - 25 kg Rasendünger
1 671,07 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
66,84 zł/1kg

Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l

Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l

Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l