Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

103,97 zł

1 039,70 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 214
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Ard Al Zaafaran Albaz EDP 100ml
Ard Al Zaafaran Albaz EDP 100ml
1 060,00 zł/1l
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
106,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Noble Ameer, Kobiety, 100 ml
Lattafa Al Noble Ameer, Kobiety, 100 ml
757,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
75,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Noble Safeer, Kobiety, 100 ml
Lattafa Al Noble Safeer, Kobiety, 100 ml
888,60 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
88,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
581,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
58,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
613,70 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
87,19 zł
-29%
61,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 974
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Orto Parisi Cuoium Parfém 50 ml UNISEX
Orto Parisi Cuoium Parfém 50 ml UNISEX
14 540,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
727,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png Lattafa Al Noble Wazeer 100ml edp Lattafa 6291108737866

Producent : Lattafa
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 100ml

 

Al Noble Wazeer marki Lattafa to owocowo-drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn. 

 

Nuty zapachowe :
- nuty głowy: mięta, gorzka pomarańcza, bergamotka, jałowiec
- nuty serca: irys, ciemna czekolada, maliny, karmel, gruszki
- nuty podstawy: cedr, drzewo sandałowe, wetyweria, ambra, wanilia, piżmo

 

Kto lubi te perfumy, lubi także:

- Pana Dora Velvet Iris



Świeża mięta obok pomarańczy, dojrzała pomarańcza oraz słoneczna bergamotka - to właśnie zapach&nbsp/Al Noble Wazeer od dobrze znanego dubajskiego producenta, Lattafa.



Woda perfumowana UNISEX
mięta, pomarańcza, bergamotka, jałowiec
czekolada, karmel, gruszka, irys, malina
bursztyn, drzewo sandałowe, wanilia, cedr, wetyweria, piżmo



Al Noble Wazeer to drzewno-słodka woda perfumowana, która zachwyca zarówno mężczyzn, jak i kobiety nutami szlachetnego drewna, lekkimi akcentami owoców i akordami gourmand. Zapach otwiera mieszanka bergamotki, mięty, jałowca i gorzkiej pomarańczy. Obecność ciemnej czekolady i nieodpartego karmelu podkreślają owocowe nuty maliny, gruszki i czarujących akordów irysa. Ziemiste nuty drzewa sandałowego i cedrowego łączą się z miodową ambrą, wanilią, wetywerią i piżmem. Kusząca i długotrwała woda perfumowana Al Noble Wazeer to ekskluzywna esencja zapachowa, która została wprowadzona na rynek w 2022 roku.



  • Marka: Lattafa
  • Odpowiedni dla: Mężczyźni
  • Ilość: 100ml
  • Typ: Woda perfumowana
  • Nuty głowy: mięta, gorzka pomarańcza, bergamotka, jałowiec
  • Nuty serca: irys, ciemna czekolada, maliny, karmel, gruszka
  • Nuty bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, wetyweria, bursztyn, wanilia, piżmo
  • Miejsce pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie


Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Lattafa Al Noble Wazeer EDP 100 ml! Te ekskluzywne perfumy unisex są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Odkryj w produkty Lattafa!



  • Płeć: Unisex
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Ważne informacje: Opakowanie produktu może różnić się szatą graficzną w zależności od promocji reklamowych producenta lub pory roku. Różne opakowania są przechowywane .
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Al Noble Wazeer
  • Pojemność: 100 ml
Od 50,03 / 100ml

Ogólne informacje o przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
22573 - Dubaj
+97148866272
[email protected]



Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml Standard package. Unisex.

Woda perfumowana marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Lattafa Al Noble Wazeer EDP U 100 ml
Model
Al Noble Wazeer
Wersja
Unisex
Waga
0.15 kg
Rodzaj zapachu
Drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, wetyweria, bursztyn, wanilia, piżmo, irys, ciemna czekolada, maliny, karmel, gruszka, mięta, gorzka pomarańcza, bergamotka, jałowiec
Zawartość
100 ml
Składniki
W opisie
Producent
Lattafa Perfumes
Grupy docelowe
Mężczyźni
Unisex
Kobiety
EAN
6291108737866
Numer producenta
JTI-110744497

Model
Al Noble Wazeer
Wersja
Unisex
Waga
0.15 kg
Rodzaj zapachu
Drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, wetyweria, bursztyn, wanilia, piżmo, irys, ciemna czekolada, maliny, karmel, gruszka, mięta, gorzka pomarańcza, bergamotka, jałowiec
Zawartość
100 ml
Składniki
W opisie
Producent
Lattafa Perfumes
Grupy docelowe
Mężczyźni
Unisex
Kobiety
EAN
6291108737866
Numer producenta
JTI-110744497
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
1 092,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Noble Ameer, Kobiety, 100 ml
Lattafa Al Noble Ameer, Kobiety, 100 ml
757,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
75,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Noble Safeer, Kobiety, 100 ml
Lattafa Al Noble Safeer, Kobiety, 100 ml
888,60 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
88,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
990,83 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 536
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 214
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
613,70 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
87,19 zł
-29%
61,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
632,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 115
63,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
819,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 536
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Glacier Ultra edp 100ml
Maison Alhambra Glacier Ultra edp 100ml
1 074,30 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 540,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
154,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 383
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Maahir, Kobiety, 100 ml
Lattafa Maahir, Kobiety, 100 ml
924,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
92,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Recenzje klientów

Na podstawie 52 opinii
Oceniono dnia 28 września 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jeden z najlepszych zapachów gourmand od Lattafa
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo przyjemny zapach
Oceniono dnia 25 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo intensywny, ale piękny.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super przyjemny zapach
Oceniono dnia 11 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super zapach, który dobrze się trzyma
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Gladly again
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Lattafa Al Noble
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,41 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l