Dezodorant w sprayu o owocowym zapachu to doskonale rozwiazanie dla osob poszukujacych skutecznej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem ciala. Formula bez soli glinu sprawia, ze produkt jest lagodny dla skory, jednoczesnie zapewniajac skuteczna ochrone. Gwarantuje swiezy owocowy zapach, ktory utrzymuje sie przez dlugi czas. Dezodorant w sprayu to wygodna i szybka forma aplikacji, dzieki ktorej latwo utrzymasz uczucie swiezosci przez caly dzien.
Sposob uzycia:
Przekrec nakretke i spryskaj krotko klatke piersiowa z odleglosci okolo 15 cm.
AXE ANARCHY FOR HER DEZODORANT 150ML SPRAY
Axe, Dezodorant Anarchy For Her, 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,51 zł
72,55 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
sob. 10 – śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
STR8 FR34K Dezodorant, 150 ml
62,95 zł/1kg
12,59 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Więcej informacji o reklamie
Axe Wild Spice DEO spray 150 ml M
310,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-38,43 zł
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
6 szt. dezodorantu w sprayu Axe – Anarchy for Him 150 ml
4 607,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
277,34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-46,97 zł
230,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Odorex Dezodorant w sprayu 0% (150 ml)
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-38,43 zł
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Lattafa Shahd DEO Spray 200 ml W
125,90 zł/1l
25,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
392,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Axe Desodorante 150 Dark Temptation
397,67 zł/1l
59,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Axe Dezodorant 150 Czarny
397,67 zł/1l
59,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Lattafa Washwashah dezodorant, 200 ml
83,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
6 szt. dezodorantu w sprayu Axe – A.I. Fresh 150 ml
5 803,00 zł/1l
290,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Dezodorant w sprayu o owocowym zapachu to doskonale rozwiazanie dla osob poszukujacych skutecznej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem ciala. Formula bez soli glinu sprawia, ze produkt jest lagodny dla skory, jednoczesnie zapewniajac skuteczna ochrone. Gwarantuje swiezy owocowy zapach, ktory utrzymuje sie przez dlugi czas. Dezodorant w sprayu to wygodna i szybka forma aplikacji, dzieki ktorej latwo utrzymasz uczucie swiezosci przez caly dzien.
Sposob uzycia:
Przekrec nakretke i spryskaj krotko klatke piersiowa z odleglosci okolo 15 cm.
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(144)Liczba wystawionych ocen: 144
63,60 zł
Sprzedawca: FANEO
Szybka ładowarka Samsung USB-C 25 W z kablem ładującym USB-C 1,2 m - biała
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(394)Liczba wystawionych ocen: 394
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Klatka dla psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, składana, z 2 drzwiczkami
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(589)Liczba wystawionych ocen: 589
511,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-144,89 zł
367,10 zł
Sprzedawca: Lumarko
Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(315)Liczba wystawionych ocen: 315
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo
Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(445)Liczba wystawionych ocen: 445
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore
Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(137)Liczba wystawionych ocen: 137
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(870)Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2121)Liczba wystawionych ocen: 2121
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(2190)Liczba wystawionych ocen: 2190
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Axe, Excite, Dezodorant, 150 ml
152,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
26,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Poliboy – intensywna pielęgnacja skóry w sprayu, delikatna pielęgnacja, 375 ml
64,93 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6