5,0



Na podstawie 1 opinii
Babor De-Stress & Repair Lotion Emulsja po opalaniu, 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
147,69 zł
98,46 zł / 100ml
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Avene Ultra Serum wypełniające Spf 50+ 30 ml433,23 zł/100ml
129,97 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Hydrating Lotion SPF50+ 250ml41,54 zł/100ml
103,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
La Roche-Posay - Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+ 200ml53,74 zł/100ml
107,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Sonnencreme Babor Protect Cellular Body Protector SPF30106,98 zł/100ml
160,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam po opalaniu Sebamed (150 ml)
299,02 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: apohealth

ISDIN Postsolar Lotion Balsam po opalaniu 400 ml
15 205,00 zł/100ml
152,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Polysianes suchy olejek spf30 200ml
40,59 zł/100ml
90,20 zł
-9,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,18 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Mleczko do opalania - SPF30 100ml
106,99 zł/100ml
106,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Instituto Español Intensive Tainning Oil Spf6 Spray 250ml
34,33 zł/100ml
85,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Isdin photoprotector body glow cream Lsf 30 200 ml
68,16 zł/100ml
136,32 zł
Sprzedawca: somnia24

LA ROCHE-POSAY Anthelios Lotion SPF 50 150 ml
9 630,00 zł/100ml
96,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Fotopotector Hydrolotion protect detoxify spf 50 200ml
66,22 zł/100ml
132,43 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Guinot, Hydrazone, Moisturizing, Sunscreen Milk, SPF 30, 150 ml
129,56 zł/100ml
194,34 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

ISDIN PhotoUltra Redness LSF 50, 50 ml CRE
313,10 zł/100ml
156,55 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay, Anthelios, Hydrating, Body Lotion, SPF 50+, 250 ml
45,98 zł/100ml
114,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Serum samoopalające Nuxe Prodigieux Boost Serum
400,23 zł/100ml
120,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Advanced Gel Spf50 200Ml
86,78 zł/100ml
173,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Isdin Fotoprotector Pediatric Lotion Spray Spf50 250ml
71,76 zł/100ml
179,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Lancaster, Sun, Soothing, Sunscreen Lotion, SPF 50, 125 ml
51,90 zł/100ml
64,88 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster Mleczko do opalania SPF30, 175 ml
53,99 zł/100ml
94,48 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chłodzący balsam po opalaniu natychmiast łagodzi uczucie napięcia, podrażnienia i gorąca po przebywaniu na słońcu. Dzięki aktywnym składnikom balsam stymuluje produkcję melaniny, zapewniając równomierną i długotrwałą opaleniznę. Po zastosowaniu skóra jest ukojona i nawilżona.
Balsam Babor Protect Cellular De-Stress & Repair Lotion
Wykwintny,
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Babor De-Stress & Repair Lotion Emulsja po opalaniu, 150ml
- Producent
- EAN
- 4015165336235
- Numer producenta
- 477022
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Babor De-Stress & Repair Lotion Emulsja po opalaniu, 150ml
- Producent
- EAN
- 4015165336235
- Numer producenta
- 477022
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
63,24 zł/100ml
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Skinovage Balancing Cream 50 ml
385,38 zł/100ml
192,69 zł
Sprzedawca: VISO

Philips HX6068/12, 8 szt., Biały
305,97 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Babor - HY-ÖL Cleanser - Olejek oczyszczający do skóry suchej i wrażliwej 200ml
46,08 zł/100ml
92,15 zł
Sprzedawca: VISO

Hialuronowy balsam oczyszczający Babor
161,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Haut krem do skóry dojrzałej i suchej Haut HSR Lifting (Cream Rich) 50ml
640,10 zł/100ml
320,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream Rich 50ml
1 053,50 zł/100ml
526,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Complex C 24H Cream
445,98 zł/100ml
222,99 zł
Sprzedawca: VISO

Pianka głęboko oczyszczająca Babor
107,73 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Hydration Hydro Żel regenerujący 50 ml
794,00 zł/100ml
397,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Babor Argan Cream - Nourishing,Hydrating,Smoothing
387,44 zł/100ml
193,72 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Phyto HY-ÖL Booster Balancing Koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry mieszanej i tłustej, 100ml
87,18 zł/100ml
87,18 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Hyaluronic Cleansing Balm Balsam oczyszczający, 150 ml
157,33 zł/100ml
236,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Sonnencreme Babor Protect Cellular Body Protector SPF30
106,98 zł/100ml
160,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

krem przeciwzmarszczkowy HSR Lifting (krem przeciwzmarszczkowy) 50ml
601,22 zł/100ml
300,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Serum do skóry dojrzałej HSR Lifting (Serum przeciwzmarszczkowe) 30ml
1 104,33 zł/100ml
331,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
116,96 zł/100ml
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Nawilzajacy krem do cery suchej, 50ml
3 190,00 zł/1kg
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Babor Doctor Babor Microbiomic Stress Defense Mushroom Cream (50 ml)
387,02 zł/100ml
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Lifting Instant Lift Effect Cream 50ml
7 437,20 zł/1kg
371,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Babor Skinovage Nawilżający żel-krem pod oczy
984,07 zł/100ml
147,61 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Masseno sofa narożna NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - beżowy, PAROS 02
2 149,00 zł
Sprzedawca: masseno

Sofa w kształcie L BEST narożnik tkanina Poso beżowy lewy
2 659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Babor - Skinovage Balancing Serum - Serum równoważące do skóry mieszanej 30ml
692,23 zł/100ml
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum (30 ml)
928,23 zł/100ml
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zestaw wypoczynkowy ogrodowy z polirattanu Merax dla 3-4 osób, 5-częściowy zestaw wypoczynkowy z sofą, stołem, taboretem i poduszkami, meble balkonowe meble ogrodowe, szary
1 362,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - jasnoszary, PAROS 05
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml