La Praline – czekoladowe trufle z solą morską, 200 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

49,58 zł

247,90 zł / 1kg

+ 89,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 15 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Praliny i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Caffarel Gianduia Classic 150 g
Caffarel Gianduia Classic 150 g
673,60 zł/1kg
101,04 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
Zdjęcie produktu dla La Domino kostki piernikowe 1250 g
La Domino kostki piernikowe 1250 g
98,82 zł/1kg
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina
Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina
294,68 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe trufle La Praline z solą morską
Czekoladowe trufle La Praline z solą morską
263,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
52,64 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla La Praline Czekoladowe trufle z kawałkami kakao
La Praline Czekoladowe trufle z kawałkami kakao
222,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
44,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla La Praline Czekoladowe trufle Pistacja
La Praline Czekoladowe trufle Pistacja
222,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
44,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Truffes - Mieszanka trufli czekoladowych 100g
Truffes - Mieszanka trufli czekoladowych 100g
567,50 zł/1kg
56,75 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla La Praline – wykwintne trufle z chili (100 g)
La Praline – wykwintne trufle z chili (100 g)
413,10 zł/1kg
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Tartufino dolce - Trufle z mlecznej czekolady 200g
Tartufino dolce - Trufle z mlecznej czekolady 200g
313,95 zł/1kg
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czekolada Galler Milk Crunchy, 70 g
Czekolada Galler Milk Crunchy, 70 g
25,40 zł/1kg
12,70 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Halloren O'Caramel & Sea Salt 125g
Halloren O'Caramel & Sea Salt 125g
73,84 zł/1kg
9,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Włoskie Praliny Czekoladowe z Orzechami Novi 160 g
Włoskie Praliny Czekoladowe z Orzechami Novi 160 g
156,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Praliny nugatowe 75g
Praliny nugatowe 75g
384,00 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Praliny Crema Whisky Vergani 100 g
Praliny Crema Whisky Vergani 100 g
99,00 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka Fourrés - Praliné 175g
Ciasteczka Fourrés - Praliné 175g
153,60 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kulki czekoladowe - krem truskawkowy 38g
Kulki czekoladowe - krem truskawkowy 38g
352,89 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Vegolino - Praliny nugatowe 180g
Vegolino - Praliny nugatowe 180g
188,56 zł/1kg
33,94 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Quaranta Italiaanse Nugat z kremem czekoladowym 165g – Authentieke lekkernij
Quaranta Italiaanse Nugat z kremem czekoladowym 165g – Authentieke lekkernij
294,91 zł/1kg
48,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Praliny czekoladowe - kakao z ciemną czekoladą 85g
Praliny czekoladowe - kakao z ciemną czekoladą 85g
316,24 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
PRALINY Z KREMEM MIGDAŁOWYM BIO (3 x 13 g) 39 g - BETT'R
PRALINY Z KREMEM MIGDAŁOWYM(3 x 13 g) 39 g - BETT'R
7,01 zł
-11%
6,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

z najlepszych składników: kremowe, delikatnie rozpływające się w ustach trufle o intensywnym smaku czekolady, pochodzące ze szwedzkiej manufaktury. Z dodatkiem drobnych płatków soli morskiej i delikatnej warstwy kakao w proszku. Niepowtarzalne kształty czekoladowych trufli prezentują się bardzo atrakcyjnie. Około 20–22 trufli czekoladowych. W elegancko zaprojektowanym kartonowym pudełku. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Trufle czekoladowe La Praline ze Szwecji

Mała, młoda firma rodzinna La Praline w Göteborgu, założona przez Jeana Claude'a i Katharinę Eggel, specjalizuje się w produkcji trufli czekoladowych. Te wykwintne wyroby w różnych smakach, pokryte delikatną warstwą kakao w proszku, są znane i lubiane w całej Skandynawii.

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
Nietwardzony tłuszcz roślinny (tłuszcz kokosowy, certyfikowany tłuszcz z ziaren palmowych), cukier, odtłuszczone kakao w proszku, SERWATKA W PROSZKU, sól morska (0,6%), emulgator – LECYTYNA SOJOWA, wanilia, posypane kakao w proszku.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza w 100 g: energia 2417 kJ (577 kcal); tłuszcz 40,7 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone 34,9 g; węglowodany 46,3 g; w tym cukry 44,7 g; białko 3,9 g; sól 0,9 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
La Praline Scandinavia AB Stormgatan 11 50664 Borås Schweden
Nazwa handlowa
Czekoladki
Producent
La Praline Scandinavia
Numer producenta
06545
EAN
7350037961007

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
Nietwardzony tłuszcz roślinny (tłuszcz kokosowy, certyfikowany tłuszcz z ziaren palmowych), cukier, odtłuszczone kakao w proszku, SERWATKA W PROSZKU, sól morska (0,6%), emulgator – LECYTYNA SOJOWA, wanilia, posypane kakao w proszku.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza w 100 g: energia 2417 kJ (577 kcal); tłuszcz 40,7 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone 34,9 g; węglowodany 46,3 g; w tym cukry 44,7 g; białko 3,9 g; sól 0,9 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
La Praline Scandinavia AB Stormgatan 11 50664 Borås Schweden
Nazwa handlowa
Czekoladki
Producent
La Praline Scandinavia
Numer producenta
06545
EAN
7350037961007
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Saszetka Lindt Nuxor, delikatna tarta 700g
Saszetka Lindt Nuxor, delikatna tarta 700g
289,90 zł/1kg
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Śliwki w czekoladzie 1 kg Czekoladki Solidarność
Śliwki w czekoladzie 1 kg Czekoladki Solidarność
124,67 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
124,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
90,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
95,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Pocket Coffee 18 chrupiących czekoladek z płynnym środkiem espresso 225 g
Pocket Coffee 18 chrupiących czekoladek z płynnym środkiem espresso 225 g
130,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny w ciemnej czekoladzie 300g
Niederegger marcepan klasyczny w ciemnej czekoladzie 300g
238,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla duplo   Schokoriegel 18 St.
duplo Schokoriegel 18 St.
252,59 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada fiolka opakowanie 250g
Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada fiolka opakowanie 250g
282,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
70,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g nadzienie pistacjowe i Kadayif (anielskie włosy) ORYGINALNA BEZPIECZNA I CHRUPIĄCA (ciemna czekolada 170g)
PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g nadzienie pistacjowe i Kadayif (anielskie włosy) ORYGINALNA BEZPIECZNA I CHRUPIĄCA (ciemna czekolada 170g)
497,14 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
109,37 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Włoskie Praliny Czekoladowe Noir Cuadro Novi 150 g
Włoskie Praliny Czekoladowe Noir Cuadro Novi 150 g
125,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla 15x czekoladki Toffifee 4014400018530, 125 g
15x czekoladki Toffifee 4014400018530, 125 g
155,71 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
291,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Nestlé After Eight, trufle czekoladowe z malinami, gorzka czekolada, opakowanie 200g
Nestlé After Eight, trufle czekoladowe z malinami, gorzka czekolada, opakowanie 200g
92,70 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schladerer Gretchen gin praliny nadziewane ciemną czekoladą 127g
Schladerer Gretchen gin praliny nadziewane ciemną czekoladą 127g
133,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
171,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
31,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
81,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mini trufle w mlecznej czekoladzie z likierem Baileys o smaku truskawkowym 102 g
Mini trufle w mlecznej czekoladzie z likierem Baileys o smaku truskawkowym 102 g
191,67 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Anthon Berg Jagoda w Wódce Pasztet Marcepanowy z Czekoladą 220g
Anthon Berg Jagoda w Wódce Pasztet Marcepanowy z Czekoladą 220g
156,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
34,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
313,93 zł/1kg
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinen 340g
Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinen 340g
91,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel krówka mleczna 250g
Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel krówka mleczna 250g
60,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
146,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Odenwald marcepanowe pałeczki czekoladowe o kolorowym wyglądzie 100g
Odenwald marcepanowe pałeczki czekoladowe o kolorowym wyglądzie 100g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,14 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
140,97 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Favourites MIX (opakowanie 1 kg)
Milka Favourites MIX (opakowanie 1 kg)
121,52 zł/1kg
121,52 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Faz Geisha Box
Faz Geisha Box
248,33 zł/1kg
37,25 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Lambertz - Ciasteczka Coco-Fleur - 125g
Lambertz - Ciasteczka Coco-Fleur - 125g
86,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Vegolino - Praliny nugatowe 180g
Vegolino - Praliny nugatowe 180g
188,56 zł/1kg
33,94 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Migdały w białej czekoladzie z cynamonem 100g - Schronisko Bukowina
Migdały w białej czekoladzie z cynamonem 100g - Schronisko Bukowina
166,58 zł/1kg
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Śliwki Nałęczowskie w czekoladzie 190 g
Śliwki Nałęczowskie w czekoladzie 190 g
151,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,32 zł
-22%
28,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g
Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Saszetka Lindt Nuxor, delikatna tarta 700g
Saszetka Lindt Nuxor, delikatna tarta 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g
Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
48,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g
Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Praliny Baci Assortito 200g - Perugina
Praliny Baci Assortito 200g - Perugina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g
Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Caramellato alle Mandorle 200g - Baci
Czekoladki Caramellato alle Mandorle 200g - Baci
37,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Praliny Baci Fondentissimo 200g - Perugina
Praliny Baci Fondentissimo 200g - Perugina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
179,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Baci Bjou Caffe 200g - Perugina
Czekoladki Baci Bjou Caffe 200g - Perugina
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla La Domino kostki piernikowe 1250 g
La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak
Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g
Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Schladerer Kalendarz Adwentowy Delikatna Mieszanka Czekoladek z Alkoholem 255g
Schladerer Kalendarz Adwentowy Delikatna Mieszanka Czekoladek z Alkoholem 255g
136,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
533,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g
Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,32 zł/1kg