5,0



Na podstawie 3 opinii
Avene Hyaluron Activ B3, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Decollete, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, Wygładzający, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
132,55 zł
265,10 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
11h 50m 19s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Sisleÿa l'Intégral Anti-Age, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Odżywiający, 50 ml4 053,40 zł/100ml
2 026,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Orchidée Impériale Gold Nobile, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Starzejąca się skóra, Skóra uniwersalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Pouczający, 50 ml3 222,46 zł/100ml
1 611,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Supremÿa At Night, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Pouczający, Regeneracja, Wygładzający, 50 ml3 791,92 zł/100ml
1 895,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avene Hyaluron Activ B3 Krem odnawiający komórki 50 ml
15 534,00 zł/100ml
155,34 zł
Sprzedawca: VISO

Eau Thermale Avene DermAbsolu serum przywracające kontur twarzy 30ml
943,33 zł/100ml
283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Eau Thermale Avene, Cicalfate, Krem regenerująco-ochronny, 40 ml
56,78 zł
Sprzedawca: MANADA

AVENE Antirougeurs Rosamed SPF50 ochronny koncentrat nawilżający 30 ml
115,26 zł
Sprzedawca: VISO

Eau Thermale Avene, Cicalfate+ Żel na blizny, 30 ml
51,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

DermAbsolu modelujący owal twarzy krem na dzień 50ml
258,30 zł/100ml
129,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Cleanance Comedomed Koncentrat przeciw zanieczyszczeniom 30 ml
296,53 zł/100ml
88,96 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Cicalfate+ Krem regenerujący 15 ml
1 335,00 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: apohealth

NIVEA 4006000085074, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Regeneracja, 50 ml
220,38 zł/100ml
110,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Caudalie 3522930004271, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, 50 ml
394,64 zł/100ml
197,32 zł
Sprzedawca: VISO

NIVEA 4006000085203, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Regeneracja, Wzmacniający, 50 ml
202,66 zł/100ml
101,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Sesderma ACGLICOLIC, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, Nawilżający, Odnawianie, 50 ml, Słoiczek
439,62 zł/100ml
219,81 zł
Sprzedawca: somnia24

PostQuam Caviar Cream 24h, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, Liftingujący, Odżywiający, Regeneracja, Odnawianie, Zmiękczający, 50 ml
259,16 zł/100ml
129,58 zł
Sprzedawca: Emerosa

Sesderma OCEANSKIN, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
360,10 zł/100ml
180,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Centella Ampoule, Kobiety, Skóra uniwersalna, 55 ml
109,07 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Collistar Rigenera Crema, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Wygładzający, 50 ml
357,24 zł/100ml
178,62 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Bogaty w kwas hialuronowy i niacynamid
Wygładza i koryguje zmarszczki
Doskonała baza pod makijaż
Aksamitnie gładki i komfortowy, wygładza i nadaje skórze natychmiastowy blask. Dzięki zawartości niacynamidu działa na podstawową przyczynę starzenia się skóry i przedłuża cykl życia komórek*.
Jego innowacyjność polega również na eko-opakowaniu: szklany słoik nadaje się do ponownego napełnienia i recyklingu.
Z wiekiem wszystko przyspiesza. Także proces starzenia się komórek skóry, które jednocześnie regenerują się co raz wolniej. Laboratoria dermatologiczne Avène stworzyły krem Hyaluron Activ B3, zawierający skoncentrowane składniki aktywne: czysty kwas hialuronowym (o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej) oraz niacynamid (6%), który pozwala działać na przyczynę starzenia się i przedłużyć żywotność komórek*.
Już po pierwszej aplikacji skóra jest jędrna, wygładzona i promienna, a po 2 tygodniach wyraźnie zregenerowana i jeszcze jędrniejsza. Zmarszczki zostają wygładzone**. Jego aksamitna, delikatnie pachnąca konsystencja zapewnia skórze komfort. Krem stanowi również bardzo dobrą bazę pod makijaż.
Hyaluron Activ B3 Krem odbudowujący komórki to ekologiczny produkt do pielęgnacji skóry zawierający 92% składników pochodzenia naturalnego. Produkt jest w 100% szklanym słoiczku do wielokrotnego napełniania.
Korzyści
• ODMŁADZA skórę 97% kobiet*.
• REDUKUJE zmarszczki już w 2 tygodnie.
• REGENERUJE skórę przedłużając żywotność komórek.
Sposób użycia:
Stosować rano i/lub wieczorem na twarz, szyję i dekolt, sam lub po nałożeniu serum.
- Typ produktu:
- Krem na dzień i na noc
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna
- Obszar zastosowania:
- Decollete, Twarz, Szyja
- Efekt pielęgnacji:
- Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, Wygładzający
- Pojemność:
- 50 ml
- Typ dozownika:
- Słoik
- Skład:
- AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. NIACINAMIDE. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). GLYCOL PALMITATE. ARACHIDYL ALCOHOL. CETEARYL ALCOHOL. CELLULOSE. GLYCERYL STEARATE. SODIUM HYALURONATE. ADENOSINE. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEHENYL ALCOHOL. CAPRYLYL GLYCOL. CETEARYL GLUCOSIDE. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PARFUM). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). SODIUM BENZOATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. XANTHAN GUM
- Kraj pochodzenia:
- Francja
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Krem do skóry z czystym kwasem hialuronowym i niacynamidem, które działają na przyczynę starzenia i przedłużają żywotność komórek. Skóra jest napięta, wygładzona i promienna już po pierwszym zastosowaniu. Krem redukuje również drobne linie i zmarszczki, regeneruje skórę i pozostawia ją ujędrnioną.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do pielęgnacji skóry
- krem do stosowania na skórę
- dermokosmetyki z apteki
- Producent: Pierre Fabre Pharma GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 17940925
Avene Hyaluron Activ B3 Krem regenerujący komórki 50 ml dla Unisex
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Avene Hyaluron Activ B3 Krem odbudowujący komórki, 50 ml
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 328277015317003282770153170
- Numer producenta
- 17940925
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Avene Hyaluron Activ B3 Krem odbudowujący komórki, 50 ml
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 328277015317003282770153170
- Numer producenta
- 17940925
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Avene Hyaluron Activ B3, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, 40 ml
396,37 zł/100ml
158,55 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Hyaluron Activ B3, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 30 ml
168,98 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Hyaluron Activ B3, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Tubka, 15 ml
1 513,73 zł/100ml
227,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Avene Hyaluron Activ B3 Aquagel-Creme, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Odnawianie, Wygładzający, Spulchnianie, Ujędrniający, Przeciwstarzeniowy, Krem..., Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Słoik
156,16 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
289,50 zł/1l
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Essentiel Revitalisierende, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Tubka
100,03 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Eau Thermale Hyaluron Activ B3 Krem pod oczy o potrójnym działaniu korygującym, 15 ml
142,15 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 345,40 zł/1kg
234,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avene Essentiel Revitalisierende, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Słoik
131,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 375,67 zł/1l
131,27 zł
Sprzedawca: VISO

Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods

AVENE HYALURON ACTIV B3 odbudowujący krem do twarzy uzupełnienie 50 ml
15 983,00 zł/100ml
159,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Mineral Cream SPF 50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, 50 ml, Każda płeć, Dorośli
147,92 zł/100ml
73,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Clarins - Double Eye Serum 20ml
8 437,50 zł/1kg
337,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Hydrance Krem nawilajcy SPF30 40 ml
381,02 zł/100ml
152,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avene Hyaluron Activ B3, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Decollete, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, Wygładzający, 50 ml
176,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pokrowiec ochronny na Samsung Galaxy S22 Ultra Case Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Strex Poduszka Ciążowa XXL - 280cm - Zdejmowany Pokrowiec - Poduszka do Spania na Boku / Body Pillow / Poduszka pod Całe Ciało / Poduszka do Karmienia
169,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SBD-Trading-BV

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
53,09 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
3 383,00 zł/1kg
169,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Hydrance Aqua-Gel, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Słoik
269,62 zł/100ml
134,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Avene Hydrance Boost Serum, Serum do oczu, 30 ml, Kobiety, Nawilżający, Nawilżający, Wzmacniający, Przywraca równowagę, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 1 szt.
460,50 zł/100ml
138,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Avene Vitamin Activ Cg, Kobiety, 30 ml
171,59 zł
Sprzedawca: VISO

18AH 28 cali E-Bike Aluminium Wodoodporny 7 biegów LCD E Bike dla mężczyzn i kobiet, Rower elektryczny Rowery miejskie E-Bikes & E-Hollandräder
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,05 kgZawartość 0,04 l
Oceniono dnia 24 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,06 kgZawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,06 kgZawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
509,88 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
317,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,40 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 672,53 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,82 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products
18 260,00 zł/100ml