5,0



Na podstawie 5 opinii
Yodeyma Suerte Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
130,01 zł
1 300,10 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml11 755,60 zł/1l
1 175,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yodeyma Linet Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml1 569,90 zł/1l
156,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Więcej informacji o reklamie
Marhaba Insolance Woda perfumowana dla kobiet 100 ml1 685,50 zł/1l
168,55 zł
Sprzedawca: Marhaba-Parfum

Yodeyma Iris Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
134,99 zł
-19,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Boreal Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 449,90 zł/1l
144,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Perfumy yodeyma CELEBRITY woman 15 ml zafoliowany kartonik
2 017,33 zł/1l
30,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Yode Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Oude Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 439,00 zł/1l
143,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Celebrity Woman Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 300,10 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Seducción Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 253,30 zł/1l
125,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Harpina Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
2 017,33 zł/1l
39,99 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Delá Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 300,10 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Velfashion Woda Perfumowana Dla Kobiet 50ml
1 367,00 zł/1l
79,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adyan Ighra woda perfumowana dla kobiet 100 ml
792,60 zł/1l
84,11 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sakeena 100 ml Ayat Perfumes Woda perfumowana dla kobiet - عطر سكينة
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Yodeyma Venelium Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 349,90 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Riiffs Shanaya woda perfumowana dla kobiet 100 ml
553,00 zł/1l
57,70 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Risala Sensuelle woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 118,30 zł/1l
111,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zmysłowe nuty zapachowe tych perfum składają się z ylang-ylang, wanilii i odrobiny piżma. Ten zapach sprawia, że każdej kobiecie nie można się oprzeć.
Dla uwodzicielskiej i czarującej kobiety.
Nuta głowy
Ylang-ylang
Nuta serca
Wanilia
Nuta bazy
Piżmo
Długotrwałe doznania zmysłowe perfum YODEYMA Suerte zapewnia wysokie stężenie olejków eterycznych i najczystsze olejki eteryczne.
Kompozycja zapachowa:
Głowa:popcorn, wanilia, ylang-ylang
Serce:ambrette, brzoskwinia, kokos, kwiat pomarańczy
Baza:drzewo bursztynowe, piżmo, drzewo sandałowe
Typ zapachu:kwiatowo-orientalny
Yodeyma Suerte Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml Yodeyma Paris to marka znana na świecie od wielu lat. Wysoka jakość, elegancki wygląd i trwały zapach francuskich perfum to cechy produktów marki Yodeyma. Zapach orientalno-kwiatowy Porywające połączenie takich nut, jak jagodlin wonny, wanilia i białe piżmo. Perfumy o zmysłowym charakterze, dla uroczej, uwodzicielskiej kobiety. Nuty zapachowe: Głowy: Jagodlin wonny Serca: Wanilia Bazy: Białe piżmo Kraj pochodzenia: Francja
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- alcohol
- Producent
- Yodeyma -BRANDS
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8436022353480
- Numer producenta
- Sweet-Girl-W-100ml
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- alcohol
- Producent
- Yodeyma -BRANDS
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8436022353480
- Numer producenta
- Sweet-Girl-W-100ml
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Yodeyma Rinascere Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 300,10 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Sophisticate Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 300,10 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Iris Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
134,99 zł
-19,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Yodeyma Boreal Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 449,90 zł/1l
144,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Yodeyma Oude Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 439,00 zł/1l
143,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Harpina Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
2 017,33 zł/1l
39,99 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Yode Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yodeyma Celebrity Woman Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yodeyma Linet Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 569,90 zł/1l
156,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Yodeyma Boreal Woda Perfumowana Dla Kobiet 50ml
1 533,60 zł/1l
76,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yodeyma Very Special woda perfumowana 50 ml
1 490,00 zł/1l
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 300,10 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Perfumy yodeyma CELEBRITY woman 15 ml zafoliowany kartonik
2 017,33 zł/1l
30,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Yodeyma Dinara 15 ml EDP zafoliowana
32 533,33 zł/1l
48,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Yodeyma Red Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Dla Kobiet 50ml
1 479,80 zł/1l
73,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: TinaBeauty

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Yodeyma Iris woda perfumowana 50 ml
1 519,80 zł/1l
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zawartość 0,1 l
Świetny zapach w dobrej cenie
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 13 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 4 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 6 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l