5,0



Na podstawie 2 opinii
Nivea Men Deep Antybakteryjna woda po goleniu, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,92 zł
346,13 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml374,08 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
s.Oliver Men Płyn po goleniu, 50 ml1 991,20 zł/1l
99,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
s.Oliver Selection Men płyn po goleniu, 50ml944,00 zł/1kg
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bulfresh - Woda po goleniu Rose Mann 100 ml600,00 zł/1l
60,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
313,12 zł/1l
125,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Men Sensitive Łagodząca Woda po goleniu, 100ml
302,90 zł/1l
30,29 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Gillette Series Arctic Ice płyn po goleniu 100 ml
447,60 zł/1l
44,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Nivea Men Sensitive Cool woda po goleniu 100 ml
309,80 zł/1l
31,94 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,98 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nishman - 04 Lemon - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

NIVEA 81306, Balsam po goleniu, 100 ml
327,70 zł/1l
172,25 zł
-139,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Nivea Men Skin Protection Woda po goleniu Silver Protect, 100ml
307,00 zł/1l
30,70 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Nawilżający balsam po goleniu z aloesem 100ml
654,90 zł/1l
65,49 zł
Sprzedawca: somnia24

L3VEL3 - Rose Aftershave Cologne - Woda po goleniu 100ml
190,00 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Ziaja Yego Sensitiv Woda po goleniu dla mężczyzn na zacięcia 200 ml
12,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea - After Shave Balm 100 ml 100ml
21,90 zł/1kg
25,32 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

04 Men woda perfumowana spray 100ml
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Tabac Original Woda po goleniu, 150ml
480,80 zł/1l
72,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique For Men Aloe Żel do golenia, 125ml
861,60 zł/1l
107,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Postaw na męski zapach i antybakteryjne działanie wody po goleniu NIVEA MEN DEEP! Kosmetyk o antybakteryjnej formule łagodzi podrażnienia po goleniu i przynosi skórze ulgę. Jednocześnie woda po goleniu wspomaga regenerację podrażnionej skóry po goleniu, pozostawiając uczucie czystości i świeżości oraz przyjemny, męski zapach. Lekka formuła wody po goleniu szybko się wchłania, łagodnie nawilża męską skórę i chroni ją przed wysuszeniem - przekonaj się sam! Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
Odkryj także pozostałe kosmetyki do golenia z linii NIVEA MEN Deep i zadbaj o ochronę skóry przed mikrozacięciami w trakcie golenia!
Korzyści:
● Natychmiastowo łagodzi podrażnienia
● Pozostawia uczucie świeżości i przyjemny zapach
● Chroni skórę przed wysuszeniem
● Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie
● Antybakteryjne działanie
Poczuj ulgę i świeżość! Zamów Nivea Men Deep Comfort i ciesz się gładką skórą po każdym goleniu. Nie czekaj, teraz!
Pánská voda po holení
Antybakteryjna formuła wspomaga regenerację podrażnionej skóry po goleniu i pozostawia uczucie czystości. Szybko regeneruje podrażnioną skórę po goleniu. Orzeźwiający męski zapach pozostawia uczucie świeżości. Chroni skórę przed wysuszeniem.
Składniki
Aqua, Alcohol denat, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Parfum
Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa Pojemność 100 ml Skład Aqua, alcohol denat., propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, limonene, linalool, alpha-isomethyl ionone, coumarin, geraniol, citronellol, parfum Trwałość od otwarcia 12 mies. Testowany dermatologicznie Tak Waga jednostkowa brutto 0,28 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: nivea polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. gnieźnieńska 32 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl Rodzaj produktu Woda po goleniu Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) Może zawierać Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) Może zawierać Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) Może zawierać Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) Może zawierać Limonene (d-Limonene) Może zawierać Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) Może zawierać Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 184 op. zb. (DU) Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Unia Europejska Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 9005800297392 Marka: NIVEA Men Kategoria: KOSMETYKI Podkategoria: KOSMETYKI PO GOLENIU Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: nivea polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. gnieźnieńska 32 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl Waga jednostkowa brutto: 0.28 kg
- Model
- Men Deep Comfort MaXX Tech
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Nivea Men Deep Antybakteryjna woda po goleniu, 100ml
- Producent
- EAN
- 9005800297392
- Model
- Men Deep Comfort MaXX Tech
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Nivea Men Deep Antybakteryjna woda po goleniu, 100ml
- Producent
- EAN
- 9005800297392
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

4-palnikowy grill gazowy z regulacją wysokości Grill stołowy bezdymny Grill ogrodowy
653,60 zł
Sprzedawca: Easybuy

Gillette Sensitive, Żel do golenia, Skóra wrażliwa, 200 ml
101,95 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea Men Fresh Kick Odświeżająca Woda po goleniu, 100ml
30,70 zł/100ml
30,70 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA MEN Woda Po Goleniu Protect And Care Odświeżenie Ukojenie 100ml
31,02 zł/100ml
31,02 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nivea Men Protect & Care Nawilżający balsam po goleniu, 100ml
308,47 zł/1kg
46,27 zł
Sprzedawca: MANADA

Nivea Men Sensitive Łagodząca Woda po goleniu, 100ml
302,90 zł/1l
30,29 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
313,12 zł/1l
125,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea Men Skin Protection Woda po goleniu Silver Protect, 100ml
307,00 zł/1l
30,70 zł
Sprzedawca: Metler

Woda po goleniu Alpa Windsor 100ml
128,10 zł/1l
12,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Nivea Men, Balsam po golenniu z aloesem i pantenolem, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
327,30 zł/1l
55,73 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Brita Aluna, 1 szt., Brita, Dzbanek filtrujący wodę
147,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UNIVERS-CLUB

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 500,01 zł/1kg
70,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Filtr higieniczny
539,88 zł
-24,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Jaguar Mezczyznizegarek J861/4
1 659,63 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Mydło Do Golenia Do Skóry Normalnej 150 ml
130,53 zł/1l
19,58 zł
Sprzedawca: TR8

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 tarcz T, kapsułki z kawą
253,24 zł/1kg
33,63 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 150 ml, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Słoiczek
129,07 zł/1l
19,36 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nivea Men el pod prysznic Active Clean 250 ml
49,68 zł/1l
12,42 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Floïd The Genuine, Balsam po goleniu, do wszystkich rodzajów skóry, 400 ml, nawilżający, odświeżający, łagodzący, o kwiatowym zapachu, 1 sztuka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,72 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
369,30 zł/1l

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 870,30 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 873,60 zł/1l

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
270,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 161,28 zł/1l

Balsam po goleniu Armani Acqua Di Gio Pour Homme



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
252,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 944,23 zł/1kg

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
236,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
908,77 zł/1kg

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Mary Kay MK MEN chłodzący żel po goleniu 73 m
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 474,25 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
215,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 159,80 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 073,90 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
211,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 111,70 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 375,80 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 164,20 zł/1l

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
125,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 255,10 zł/1l

Méthode For Men Kojący i odżywczy balsam po goleniu 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 186,10 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l