Antyperspirant roll-on to prawdziwie niezawodna ochrona przed nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem.
Właściwości:
skutecznie ogranicza pocenie się i nieprzyjemny zapach,
długotrwała ochrona,
minimalizuje możliwe podrażnienia skóry,
wyższy poziom przyjazności dla skóry.
Sposób użycia
Nałożyć antyperspirant na całkowicie suchą i nienaruszoną skórę na noc przed snem. Rano umyć leczony obszar, nie nakładać produktu ponownie. Powtórzyć aplikację wieczorem, aż do uzyskania pożądanego efektu (zwykle w ciągu 7 dni). Jeśli masz wrażliwą skórę, na początku stosuj produkt co drugą noc przez 14 dni. Następnie Perspirex należy stosować 2-3 razy w tygodniu lub w razie potrzeby.
Dezodorant w kulce Comfort 20 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,23 zł
3 161,50 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
śr. 14 – pon. 19 października
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Antyperspirant EVERDRY
599,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,47 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Vichy Dezodorant antyperspiracyjny w kulce do skóry wrażliwej, 50 ml
1 186,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,30 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Dezodorant w kulce Free Oil 50 ml
455,36 zł/1kg
44,17 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Sebamed Bezzapachowy dezodorant w kulce, 50 ml
204,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-19%
30,62 zł
Sprzedawca: MANADA
Sebamed Dezodorant w kulce 50ml Balsamo
618,00 zł/1l
76,18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-59%
30,90 zł
Sprzedawca: Scentist
Lactovit Sensitive Dezodorant w kulce 50ml
914,80 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Weleda, Dezodorant w kulce dla mężczyzn, 50 ml
1 572,80 zł/1l
78,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Scholl deodocalzado 150ml
433,33 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty
Dezodorant w kulce 2 x Clarins 50 ml
2 298,50 zł/1l
229,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Nivea - Fresh Comfort Deodorant 150ml
231,60 zł/1l
11,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
NIVEA 82983, 50 ml
187,02 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Odaban żel antyperspiracyjny 50 ml
135,73 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Antyperspirant roll-on to prawdziwie niezawodna ochrona przed nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem.
Właściwości:
skutecznie ogranicza pocenie się i nieprzyjemny zapach,
długotrwała ochrona,
minimalizuje możliwe podrażnienia skóry,
wyższy poziom przyjazności dla skóry.
Sposób użycia
Nałożyć antyperspirant na całkowicie suchą i nienaruszoną skórę na noc przed snem. Rano umyć leczony obszar, nie nakładać produktu ponownie. Powtórzyć aplikację wieczorem, aż do uzyskania pożądanego efektu (zwykle w ciągu 7 dni). Jeśli masz wrażliwą skórę, na początku stosuj produkt co drugą noc przez 14 dni. Następnie Perspirex należy stosować 2-3 razy w tygodniu lub w razie potrzeby.
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
VIESTA® powerbank 10 000 mAh czarna szybkie ładowanie 22,5 W PD 20W ładowanie bezprzewodowe 15W USB-C USB-A Lightning magnetyczny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
104,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Apple MacBook Pro , Intel® Core™ i5, 1,4 GHz, 33,8 cm (13.3"), 2560 x 1600 px, 8 GB, 256 GB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
Używany
3 017,85 zł
Sprzedawca: preiswertePC
imoshion SH00058073
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk
Opiekacz do kanapek LEHMANN MASTERPLATE 5w1 1200W, toster gofrownica, grill kontaktowy, panini, kanapki, opiekacz do orzeszków, grill elektryczny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(210)Liczba wystawionych ocen: 210
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
990,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
103,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(400)Liczba wystawionych ocen: 400
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24
Lixada Inline dzieci regulowane rolki z oświetlonymi kółkamipoliuretan rolki prezent dla dzieci nastolatków, chłopców dziewcząt początkujących kobiet mężczyzn, rozmiar S: 28-33
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77