5,0



Na podstawie 1 opinii
Bestseller
Kelo-Cote UV silikonowy żel SPF 30 do leczenia blizn, żel 6 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
93,12 zł
7 163,08 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carroten Intensywny olejek do opalania SPF0 150ml509,47 zł/1l
76,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 746,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Allgäuer Latschenk. Arnika ekstra silny liniment 500 ml96,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Röwo Sport-Gel 100ml tuba490,60 zł/1l
49,06 zł
Sprzedawca: Shoproither

Maść z arniki
148,80 zł/1l
37,20 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.Theiss Olejek pod prysznic z wiesiołka 150 ml
341,27 zł/1l
51,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Strepsils Strepherbal propolis i miód
61,02 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,42 zł
Sprzedawca: Scentist

THE POTIONS | CENTELLA ASIATICA | Zabiegi na twarz
2 157,40 zł/1l
107,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Mleczko do masażu Retterspitz 125 ml
437,77 zł/1kg
64,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam intymny 50ml
1 038,00 zł/1l
31,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Tradycyjny balsam jest szczególnie odpowiedni do pielęgnacji i masażu skóry i mięśni. Regenerujące działanie kadzidłowca i wintergreen w połączeniu z odżywczym organicznym olejem z nagietka, organiczną oliwą z oliwek i organicznym masłem shea zapewnia specjalną pielęgnację 30 ml
1 117,33 zł/1l
33,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Arnika liniment 250 ml
99,00 zł/1l
24,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

BINGOSPA Borowina w żelu do masażu 120g
15,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bübchen 4065331000019, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
150,45 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mustela, Maternite, Olejek na rozstępy, 105 ml
637,33 zł/1l
66,92 zł
Sprzedawca: VISO

Allgäuer Latschenk. Arnica extra strong liniment 250 ml
67,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek do masażu z arniką 100 - Weleda
761,50 zł/1l
76,15 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

FRANZBRANNTWEINGEL, 40 g ŻEL
17,48 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- zawiera silikony
- do leczenia blizn
- żel do stosowania na skórę
- wyrób medyczny z apteki
- Producent: Alliance Pharmaceuticals GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 10402981
Kelo-Cote UV Silicone Scar Gel Lsf 30 6 g - Dozowanie: Żel - Temat: Produkty zawierające silikon
- Wymiary
- 6 g
- Model
- Kelo-Cote UV Silikon LSF 30 Gel
- Waga
- 13 g
- Zawartość
- 6 ml
- Składniki
- Polisiloksan, dwutlenek krzemu, mirystynian izopropylu, oktynoksat 7,5%, oktizalat 5,0%, oktokrylen 10,0%, oksybenzon 6,0%.
- Producent
- Alliance Pharmaceuticals GmbH
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 340154105552303401541055523
- Numer producenta
- 10402981
- Wymiary
- 6 g
- Model
- Kelo-Cote UV Silikon LSF 30 Gel
- Waga
- 13 g
- Zawartość
- 6 ml
- Składniki
- Polisiloksan, dwutlenek krzemu, mirystynian izopropylu, oktynoksat 7,5%, oktizalat 5,0%, oktokrylen 10,0%, oksybenzon 6,0%.
- Producent
- Alliance Pharmaceuticals GmbH
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 340154105552303401541055523
- Numer producenta
- 10402981
Pasuje również do tego

Kelo-Cote UV żel do leczenia blizn, 15 g żelu
6 103,85 zł/1kg
158,70 zł
Sprzedawca: apohealth

KELO-COTE żel do leczenia blizn, 15 g żelu
6 015,60 zł/1kg
150,39 zł
Sprzedawca: apohealth

INF Silikonowe plastry na blizny - 2 rolki taśmy na blizny w kolorze skóry S
68,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Evolsin plastry na blizny 2x200 cm 1 szt
42,47 zł/1m
84,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Sorion krem, 10 g kremu
1 589,00 zł/1kg
31,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitabay VB1655, Pojedyncza witamina
385,31 zł/1kg
134,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Lionelo Jodie 3 w 1 – łóżeczko dostawne dla niemowląt, kołyska, łóżeczko dziecięce z regulacją wysokości, materac i moskitiera – beżowe
745,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Półka na książki VASAGLE z 6 sześcianami, dzielnik pokoju, półka na schody, półka biurowa półka na kostki
329,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

ScarSil silikonowy żel na blizny do zapobiegania i leczenia blizn, żel 15 ml
10 242,00 zł/1l
153,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Mepitel, sterylny, 5 x 7 cm, opakowanie: 5 sztuk | opakowanie (5 sztuk)
1 303,43 zł/1m
91,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 049,90 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szafa dziecięca BDW, szafa dziecięca z motywem super psów, pokój dziecięcy, niebieska
1 528,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EuroTrip

Łóżko Cuddle Cave dla kotów domowych i małych psów, kojące łóżko dla kota, przytulny, zadaszony domek do spania dla szczeniąt, kociąt Rozmiar M 33CM
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Huzaro Hero 1.6 | biurko komputerowe dla graczy | 120 x 60 cm | dwa przepusty kablowe stalowa konstrukcja | gamingowe domowe biuro | czarny
204,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Łóżeczko dostawne Moby-System LUNA 3w1 - szare
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pokrowiec ochronny na etui Apple iPhone 14 Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Lionelo Bianka Wózek wielofunkcyjny 3w1, spacerówka, fotelik, gondola, regulacja, koła 360° , daszek XXL - Czarny
1 712,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ekspres do kawy MEDION z termosem i minutnikiem (ekspres do kawy z filtrem, 8 filiżanek, 1,2 litra, 900 W, 3 poziomy mocy, funkcja utrzymywania ciepła, minutnik, zabezpieczenie przed kapaniem, wyświetlacz, MD18458) stal nierdzewna
305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Dywan z napisem „Coffee Cappuccino” – wymiary: 67 x 180 cm
194,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teppichhome24

Yaheetech 3-częściowy zestaw jadalniany, drewniany zestaw balkonowy, zestaw ogrodowy z 1 stołem i 2 krzesłami, stół kuchenny, stół balkonowy, 80 x 53 x 73,5 cm Kolor naturalnego drewna
291,37 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Opviq, model Kumtel KTF-258, wentylator stojący, kolor biały, wykonany w 100% z ABS, wymiary: 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
416,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dywan do salonu z wysokim włosiem, jednokolorowy design, długie runo, shaggy, nowoczesny i puszysty, Rozmiar: 140 x 200 cm, Kolor: Jasnoszary
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpettex

Lionelo Aurora 3w1 - leżaczek, kołyska, łóżeczko wolnostojące - z materacem, z gondolą, płynna regulacja wysokości - do 9 kg - cappuccino
501,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Worki próżniowe na ubrania, pokrowce. 2 rozmiary toreb w komplecie: XXL i L
26,41 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
364,18 zł
Sprzedawca: Green_Country

Yaheetech 3-częściowy zestaw jadalniany, drewniany zestaw balkonowy, zestaw ogrodowy z 1 stołem i 2 krzesłami, stół kuchenny, stół balkonowy, 80 x 53 x 73,5 cm czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

TULANO Cover 40 | Barierka do łóżka 200 cm Barierka do łóżeczka | Składana | Odpowiednia do materaca o wysokości 10-28 cm | 18 regulowanych wysokości Boczna kieszeń
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MeesterGroup

moovkee Składana Wanienka dla Niemowląt 80 cm Szara z Termometrem i Poduszką do Kąpieli – Bezpieczna Wanienka dla niemowląt
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,71 zł
Sprzedawca: apohealth
165,42 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Joydiv. Tampony miękkie Mini, opakowanie 50 sztuk
127,15 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
635,75 zł/1kg

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg