5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
DERMASENCE Seborra łagodzący żel-krem matujący, przeciw podrażnieniom i oczyszczający pory, krem 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
88,03 zł
1 239,86 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 235,00 zł/100ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
BIODERMA Sebium Kerato + Spray do ciała, 150 ml Spray109 429,99 zł/1l
109,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Retinol 1% w skwalan3 300,00 zł/1l
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Beiersdorf Eucerin Kuracja do ciaa 50ml10 943,00 zł/100ml
109,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Dermopure Clinical żel oczyszczający pory 400 ml
107 579,99 zł/1l
107,58 zł
Sprzedawca: apohealth

Cerave nawilżający żel-krem matujący 52 ml
181,81 zł/100ml
94,54 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Intensive Moisturising Lotion do bardzo suchej i swędzącej skóry, krem 236 ml
35,95 zł/100ml
84,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Aquareva Żel oczyszczający 200 ml
41,07 zł/100ml
82,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
90,87 zł/100ml
90,87 zł
Sprzedawca: apohealth

DEXERYL Krem pielęgnacyjny do skóry suchej lub z atopowym zapaleniem skóry, 250 g kremu
182,33 zł/1kg
54,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Sesderma Azelac żel nawilżający 50ml
240,44 zł/100ml
120,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbamedicus Glukozamina Krem kojąco-odżywczy 250 ml
82,24 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: apohealth

VINOHYDRA Nawilżający żel oczyszczający 150 ml
131,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

preval Dermatica Lipogel nawilżający skórę i chroniący przed zimnem, żel 100 g
53,66 zł/100ml
53,66 zł
Sprzedawca: apohealth

Retterspitz Hyaluron Gel 30 ml
450,57 zł/100ml
135,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem intensywnie nawilżający Cerave 340 g
247,38 zł/1kg
84,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Ph5 Lotion do skóry wrażliwej 400 ml
250,80 zł/1l
100,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Balsam nawilżający 473 ml
18,69 zł/100ml
88,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Linola Skin Milk Dozownik 500 ml
270,00 zł/1l
135,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do pielęgnacji skóry
- krem do stosowania na skórę
- dermokosmetyki z apteki
- Producent: Medicos Kosmetik GmbH & Co. KG, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 17867513
Dermasence Seborra Łagodzący krem-żel 50 ml - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 71 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, olej rzepakowy, gliceryna, oktyldodekanol, olej z awokado (Persea Gratissima), propanediol, krzemionka, polirycynol-6 stearynian, niacynamid, ekstrakt z owoców palmy sabalowej (Serenoa Serrulata), octan tocopherylu, chlorowodorek pirydoksyny, sterole rzepakowe (Brassica Campestris), cynk PCA, ekstrakt z rabarbaru (Rheum Rhabarbarum), kwas salicylowy, ekstrakt z liści barwinka pospolitego (Isatis Tinctoria), bisabolol, tokoferol, olej słonecznikowy (Helianthus Annuus), ekstrakt z chmielu zwyczajnego (Humulus Lupulus), poliakrylan krzyżowy-6, glikol pentylenowy, stearynian gliceryny, polirycynol-6 behenian, etylowy ferulat, fenoksyetanol, hydroksyacetofenon, kwas mlekowy, wodorotlenek sodu, kwas cytrynowy, zapach.
- Producent
- Medicos Kosmetik GmbH & Co. KG, Deutschland
- EAN
- 426014961978504260149619785
- Numer producenta
- 11840
- Waga
- 71 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, olej rzepakowy, gliceryna, oktyldodekanol, olej z awokado (Persea Gratissima), propanediol, krzemionka, polirycynol-6 stearynian, niacynamid, ekstrakt z owoców palmy sabalowej (Serenoa Serrulata), octan tocopherylu, chlorowodorek pirydoksyny, sterole rzepakowe (Brassica Campestris), cynk PCA, ekstrakt z rabarbaru (Rheum Rhabarbarum), kwas salicylowy, ekstrakt z liści barwinka pospolitego (Isatis Tinctoria), bisabolol, tokoferol, olej słonecznikowy (Helianthus Annuus), ekstrakt z chmielu zwyczajnego (Humulus Lupulus), poliakrylan krzyżowy-6, glikol pentylenowy, stearynian gliceryny, polirycynol-6 behenian, etylowy ferulat, fenoksyetanol, hydroksyacetofenon, kwas mlekowy, wodorotlenek sodu, kwas cytrynowy, zapach.
- Producent
- Medicos Kosmetik GmbH & Co. KG, Deutschland
- EAN
- 426014961978504260149619785
- Numer producenta
- 11840
Pasuje również do tego

Dr. Oetker 153842 Dr. Oetker Speisestärke, 400,0 g
170,12 zł/1kg
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dermasence Hyalusome pielęgnacja na dzień z filtrem SPF 50, balsam 50 ml
1 354,68 zł/1kg
127,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon 8809968130239, Tonik do twarzy, Kobiety, 150 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Butelka
56,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Materac dwustronny
395,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Mövenpick Gold Rozpuszczalna Kawa Natychmiastowa Palona Arabika 100g
353,50 zł/1kg
35,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

GTPLAYER Narożne biurko dla graczy z półką, portem ładowania USB i gniazdem (1 biurko), biurko komputerowe 120 cm w kształcie litery L, biurko PC do biura,
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

HOME DELUXE - Łóżko LED ASTRO - Biały, 90 x 200 cm - W komplecie stelaż I Łóżko tapicerowane Designerskie łóżko z oświetleniem
562,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Tabletki Centrum for you, 60 tabletek
1 175,33 zł/1kg
143,39 zł
Sprzedawca: apohealth

DERMASENCE Polaneth Szampon do podrażnionej, podrażnionej i swędzącej skóry głowy, 200 ml Szampon
236,28 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: apohealth

DERMASENCE Seborra Szampon normalizujący przetłuszczającą się skórę głowy, 200 ml Szampon
237,75 zł/1kg
61,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tablet KINGRID Android 16 z klawiaturą, 24 (8+16) GB RAM + 256 GB ROM (2 TB TF), 10-calowy tablet do gier, 5000 mAh, Gemini AI, Widevine L1, 5G-WiFi, Face ID
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

BEASTCOM Q3 Essential Gaming, kompletny zestaw PC, AMD Ryzen 5 4X 4,20 GHz, 8 wątków, 11-rdzeniowy układ graficzny 4K Vega, 16 GB RAM, 512 GB SSD, monitor LED 24", klawiatura, mysz, podkładka pod mysz, WiFi, Windows 11 Pro
2 322,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEASTCOM

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,11 zł/1kg
75,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

MasterLED Reflektor wpuszczany w podłogę GU10 kwadratowy – IP67 wodoodporny i przejezdny – oprawa zewnętrzna ze stali nierdzewnej – do podjazdu i ogrodu
40,90 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: LEDDO

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Senseo CSA240/60, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny
586,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mini projektor przenośny Korekcja Keystone 4K 200 ANSI Inteligentny projektor WiFi Projektor 10000:1 1280x720 px 4k Kino domowe Full HD Inteligentne kino domowe Retoo
129,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml