4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(591)Liczba wystawionych ocen: 591
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
zestaw 2 krzeseł do jadalni z podłokietnikami, tkanina sztruksowa, tapicerowane, wygodne, stabilne, nowoczesne, metalowa rama
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(238)Liczba wystawionych ocen: 238
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
profesjonalny przenośny irygator do jamy ustnej HDeye 6 przystawek Zbiornik 300 ml IPX7 5 poziomów
224,75 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
89,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
COSTWAY 3-stopniowe stopnie dla psa, antypoślizgowe stopnie dla psa z gąbką o dużej gęstości, silikonowe odciski łap, miękka rampa dla zwierząt do wysokich sof, dla zwierząt domowych
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(233)Liczba wystawionych ocen: 233
136,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Allibert leżak Jaipur z poduszką, kolor grafitowy/szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
551,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
2,9Średnia ocena: 2,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Poduszka wypełniona pierzem kaczek, 40x60 cm, z bawełnianą poszewką, charakteryzująca się stabilnym kształtem i dużą objętością, możliwość prania w temperaturze 40°C. Idealna jako wypełnienie do dekoracyjnych poduszek i poszewek
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(234)Liczba wystawionych ocen: 234
43,43 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(523)Liczba wystawionych ocen: 523
99,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
4-stopniowe schody dla psa Antypoślizgowe schody dla zwierząt Rampa dla psa Zdejmowane i zmywalne schody dla psa, szare
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
291,23 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Bestseller
PARKSIDE® Akumulatorowa nożyce do gałęzi 20 V „PAGHS 20-Li C4”, bez akumulatora i ładowarki
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
375,47 zł
Sprzedawca: 132-Shop
ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125
149,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH
Meblościanka do przedpokoju ATHERIA – dąb artisan/czarna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
713,00 zł
Sprzedawca: VenetiPL
Irygator do jamy ustnej Bezprzewodowy elektryczny czyścik do zębów zapewniający optymalną pielęgnację zębów i dziąseł Akumulator USB typu C Flosser wodny IPX6 Retoo
130,46 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
68,49 zł
Sprzedawca: Retoo
Doniczka z wkładem antracytowa FURU CASE TOWER DFC600T-S433
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(100)Liczba wystawionych ocen: 100
102,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(816)Liczba wystawionych ocen: 816
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
X2 e-bike 27,5 cala, rower elektryczny 720Wh z 7-biegową przekładnią w piaście Shimano, zasięg 65-90 km, silnik tylnego koła 15Ah/48V, wszechstronny rower elektryczny holandia
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(106)Liczba wystawionych ocen: 106
4 672,75 zł
Sprzedawca: mindsupply
Zündapp Z802 E Bike 28" rower trekkingowy dla osób o wzroście 155–185 cm, rower elektryczny z 21 biegami
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(674)Liczba wystawionych ocen: 674
3 400,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-750,00 zł
2 650,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IWOGROUP
Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Jasnoszary, MONOLITH 84
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(187)Liczba wystawionych ocen: 187
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno
Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62
214,10 zł
Sprzedawca: Bloomique
Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
1 431,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-60,00 zł
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l
Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l
Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-12%
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg
Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8%
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l
Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg
Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-21%
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l
Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l
Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg
Advance White Arm & Hammer muntandpasta 170 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-40%
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
239,90 zł/1l
BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l
Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l
Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l
Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-54%
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l
Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
20,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l
Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l
Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Cynamonowa Pasta do Zębów, Świeży Oddech | Cinnamon - 153g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-27%
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
211 705,88 zł/1kg
Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl