Zein Pharma - Multiwitaminy dla dzieci, Junior Spray, 25 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,60 zł
2 184,00 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tromcardin complex tabletki, 120 tabletek849,25 zł/1kg
113,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Lyprinol PCSO-524 Lipid Complex, 180 kapsułek4 779,46 zł/1kg
353,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
SinoPlaSan, krople z melatoniną, 50 ml1 596,60 zł/1l
79,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Lactobact Junior+ proszek, 60 g proszku1 143,20 zł/1kg
114,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Ostrovit Keep Sleep melatonina (300 tabletek) BI9089
1 197,00 zł/1kg
47,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Vegavero Multivitamin Spray Junior | 25 ml
8 659,60 zł/1l
216,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

MARNYS® CEBIDA Płynne Multiwitaminy dla Dzieci Dzieci – dla wzrostu i witalności 30ml
993,33 zł/1l
29,80 zł
Sprzedawca: OTXPharma

Medverita Witamina C Quali®-C - krople dla dzieci - 30 ml
630,00 zł/1l
18,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Zein Pharma Vitamin D Kids Drops 10 ml
4 569,00 zł/1l
45,69 zł
Sprzedawca: apohealth

ProFuel Melatonin GUMMY BEARS 60 gum owocowych
725,00 zł/1l
108,75 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Wick Zzzquil Good Night 60 St
507,61 zł/1kg
91,37 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbion Naturals Vitality syrop dla dzieci, wspomaga wzrost i apetyt, zwiększa energię, 5 FL Oz - dla dzieci od 1 roku życia
92,86 zł/1kg
20,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Herbion

ProFuel Melatonina (365 tabletek)
809,33 zł/1l
72,84 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

naturafit witaminy dla dzieci z wapniem w tabletkach, 40 tabletek
335,90 zł/1kg
68,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Krople dla dzieci (probiotyki dla dzieci w kroplach) 10 ml
12 538,00 zł/1l
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mikrokapsułki Immun-Intercell dla dzieci, 90 kapsułek
2 845,19 zł/1kg
151,58 zł
-3,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Electrovit® Junior elektrolity dla dzieci Activlab Pharma
63,93 zł/1kg
9,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

BETTERYOU Multivitamin Kids Oral Spray - Multiwitamina dla dzieci (25 ml)
35,50 zł/1l
128,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Spray z melatoniną CalmNight, roztwór, 30 ml
1 358,33 zł/1l
40,75 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zein Pharma to marka suplementów diety i produktów zdrowotnych z Niemiec. Produkty marki zostały zaprojektowane w celu wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia oraz pomocy w zwalczaniu różnych chorób i dolegliwości. Asortyment Zein Pharma obejmuje suplementy witaminowe, minerały, suplementy ziołowe oraz produkty do pielęgnacji skóry i włosów. Marka przywiązuje dużą wagę do jakości swoich produktów i wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, aby zapewnić swoim klientom skuteczne i bezpieczne produkty. Zein Pharma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek suplementów diety w Niemczech i Europie, a jej produkty są doceniane przez klientów na całym świecie.
Multiwitamina Junior Spray 25 ml - Temat: Witaminy, monopreparaty
Multiwitamina Junior Spray 25 ml - Temat: Witaminy, monopreparaty
- Przechowywanie i użytkowanie
- 2 zaciągnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Zawartość
- 25 ml
- Lista składników
- Woda, substancje słodzące: ksylitol (30%) i ksantan, konzentrierter Orangensaft (8%), witamina C, witamina D3, aromat: pomarańczowy, witamina E, niacyna, pantothensäure, witamina A, tiamina, witamina B6, Konservierungsstoff: Kaliumsorbat, Ryboflawina, Folsäure, Biotyna, Witamina B12. Alergeny: brak
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1 g
- Firma spożywcza
- Zein Pharma
- Nazwa handlowa
- Zein Pharma
- Producent
- ZeinPharma
- Zakres dostawy
- 1 x Zein Pharma - Multiwitaminy dla dzieci, Junior Spray, 25 ml
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 2 zaciągnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- 2 zaciągnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Numer producenta
- P42356
- EAN
- 426008538492104260085384921
- Przechowywanie i użytkowanie
- 2 zaciągnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Zawartość
- 25 ml
- Lista składników
- Woda, substancje słodzące: ksylitol (30%) i ksantan, konzentrierter Orangensaft (8%), witamina C, witamina D3, aromat: pomarańczowy, witamina E, niacyna, pantothensäure, witamina A, tiamina, witamina B6, Konservierungsstoff: Kaliumsorbat, Ryboflawina, Folsäure, Biotyna, Witamina B12. Alergeny: brak
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1 g
- Firma spożywcza
- Zein Pharma
- Nazwa handlowa
- Zein Pharma
- Producent
- ZeinPharma
- Zakres dostawy
- 1 x Zein Pharma - Multiwitaminy dla dzieci, Junior Spray, 25 ml
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 2 zaciągnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- 2 zaciągnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Numer producenta
- P42356
- EAN
- 426008538492104260085384921
Pasuje również do tego

Ostrovit Keep Sleep melatonina (300 tabletek) BI9089
1 197,00 zł/1kg
47,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Vegavero Multivitamin Spray Junior | 25 ml
8 659,60 zł/1l
216,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wick Zzzquil Good Night 60 St
507,61 zł/1kg
91,37 zł
Sprzedawca: apohealth

ProFuel Melatonina (365 tabletek)
809,33 zł/1l
72,84 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Herbion Naturals Vitality syrop dla dzieci, wspomaga wzrost i apetyt, zwiększa energię, 5 FL Oz - dla dzieci od 1 roku życia
92,86 zł/1kg
20,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Herbion

Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002
644,07 zł/1l
76,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Omega-3 - 400 kapsułek I olej rybny I olej rybny I kapsułki softgel I wysoko skoncentrowane EPA i DHA I dla prawidłowych lipidów krwi I metabolizm lipidów (cholesterolu) I dla prawidłowego ciśnienia krwi I prawidłowe funkcjonowanie serca I forma trójglicerydów I forma TG I wysoka biodostępność
423,44 zł/1l
232,89 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Medverita Witamina C Quali®-C - krople dla dzieci - 30 ml
630,00 zł/1l
18,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

ADEK FORTE Junior 30 ml / 900 kropli WUNSCH
65 260,00 zł/1kg
65,26 zł
Sprzedawca: Tersorte

Möller's Omega-3 Kids roztwór o smaku owocowym, 250 ml
333,64 zł/1l
83,41 zł
Sprzedawca: apohealth

ProFuel Melatonin GUMMY BEARS 60 gum owocowych
725,00 zł/1l
108,75 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

MARNYS® CEBIDA Płynne Multiwitaminy dla Dzieci Dzieci – dla wzrostu i witalności 30ml
993,33 zł/1l
29,80 zł
Sprzedawca: OTXPharma

Melatonina na sen w sprayu 30 ml butelka z rozpylaczem o wysokiej dawce
6 426,33 zł/1l
192,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zein Pharma - Witamina D3, 1000 IU, płyn, 50ml
1 414,20 zł/1l
70,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitamaze Omega 3 1000 mg oleju rybiego w wysokiej dawce - 90 kapsułek
604,10 zł/1kg
104,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Vitamaze Astaksantyna 4 mg wegańskie kapsułki, 90 szt. kapsułek
1 815,83 zł/1kg
108,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitamaze Witamina D3 1,000 IU Dzienna wysoka dawka - 200 tabletek
754,64 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Suplementy diety Kräuterhaus Sanct Bernhard dobra pamięć (180 kaps.) 6170
102 000,00 zł/1kg
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Zein Pharma Vitamin D Kids Drops 10 ml
4 569,00 zł/1l
45,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Herba-Vision krople do oczu ze świetlikiem 15 ml
2 958,00 zł/1l
44,37 zł
Sprzedawca: apohealth

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wapń D3 600mg/400I.E. wegetariański, 120 St TAB
611,66 zł/1kg
88,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Kompleks witamin z grupy B, 60 kapsułek
1 223,11 zł/1kg
55,04 zł
Sprzedawca: apohealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg