Lattafa Sutoor Woda perfumowana, 100 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

75,32 zł

753,20 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
2 852,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
285,22 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Diptyque Nabati woda perfumowana unisex 75 ml
Diptyque Nabati woda perfumowana unisex 75 ml
17 169,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 287,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml
11 752,40 zł/1l
1 175,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1495
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
742,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 120
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
564,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
56,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
127,84 zł
-41,71 zł
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
991,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
99,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Sugar Plum EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Sugar Plum EDP 100ml
755,40 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
75,54 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Produktbild: Lattafa Ajayeb Dubai Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
840,10 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
84,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
1 377,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png Lattafa Sutoor 100 ml EDP Lattafa 6291108733790

Producent: Lattafa
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml

 

Sutoor marki Lattafa Perfumes to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sutoor został wydany w 2022 roku.



Nuty zapachowe:
- nuty serca: Brzoskwinia, Kardamon, Czerwona pomarańcza i Heliotrop
- nuty głowy:  Brandy, Rum, Jaśmin i Davana
- nuty podstawy: Benzoes, Wanilia, Drzewo kaszmirowe, Drzewo sandałowe, Wetyweria, Styraks, Paczula, Fasolka tonka i Labdanum

Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Bitter Peach Tom Ford

- Enigma Roja Dove 

 



LATTAFA SUTOOR 100ML WODA PERFUMOWANA UNISEX PERFUMY DAMSKIE MĘSKIE 

Nuty zapachowe:

  • Nuty głowy: brzoskwinia, kardamon, czerwona pomarańcza
  • Nuty serca: rum, brandy, jaśmin
  • Nuty bazy: wanilia, drewno sandałowe, paczula, tonka

Lattafa Sutoor to bogata, owocowo‑drzewna kompozycja, która łączy soczystą słodycz z orientalnym ciepłem i elegancją. Zapach oferuje wielowymiarowe doświadczenie – od świeżego i energetycznego startu po otulającą, trwałą bazę, idealną na wieczory i chłodniejsze dni.



Sutoor to niesamowita moc mieszanki owoców, kwiatów i drzewnych akordów. Niesamowite połączenie, które przypomni Ci najlepsze chwile letnich imprez w chodne dni.&nbsp/



Woda perfumowana dla kobiet Sutoor marki Lattafa to zapach gourmand z drzewno-owocowymi nutami. Tropikalne akordy czerwonej pomarańczy uwodzicielsko tańczą z owocowym zapachem brzoskwini, któremu towarzyszy heliotrop. Otwarcie ożywiają pikantne akordy kardamonu, które w sercu uzupełnia aromatyczny duet koniaku i rumu, których pociągające akordy unoszą się na bogatych drzewno-owocowych nutach davany, podczas gdy odurzająca nuta jaśminu pozostawia ślad nieodpartości w całej kompozycji. Baza należy do drzewno-słodkich i ziemistych akordów, które wysuwają na pierwszy plan wszystkie Twoje ukryte strony, które zasługują na to, by ujrzeć światło dzienne. Bądź glamour zawsze i wszędzie z Sutoor!



Woda perfumowana Sutoor 100 ml

  • Marka: Lattafa
  • Zapach dla mężczyzn
  • Ilość: 100ml
  • Góra: śliwka, mech dębowy, cytryna, jabłko, bergamotka, geranium
  • Serce: mahoń, goździk, cynamon
  • Baza: drzewo oliwne, drzewo sandałowe, wanilia, wetyweria, drzewo cedrowe
  • Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie


Pozwól, aby w Parfum Lattafa Sutoor EDP 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Lattafa!



  • Płeć: Unisex
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Sutoor
  • Typ zapachu: EDP
  • Pojemność: 100 ml
Od 35,73 / 100ml

Informacje o ogólnych przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
22573 - Dubaj
+97148866272
[email protected]



Woda perfumowana Sutoor marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Lattafa Sutoor Eau de Parfum to owocowo-drzewny zapach dla kobiet, który uosabia esencję zmysłowości i elegancji. Zapach otwiera się słodką i soczystą nutą brzoskwini, która przekazuje owocowe i świeże doznania, pieszczone przez otaczającą pikantność kardamonu i cytrusową owocowość krwistej pomarańczy. To połączenie nut głowy tworzy żywe i urzekające otwarcie, które natychmiast przyciąga uwagę. W sercu zapachu pojawia się bogaty i otulający bukiet zapachów. Brandy i rum nadają zapachowi ciepłą i otulającą nutę, podczas gdy jaśmin i davana nadają perfumom kwiatową i zmysłową nutę. To połączenie nut serca tworzy otulającą i luksusową atmosferę, która oczarowuje zmysły i nadaje zapachowi głębi. Wreszcie, nuta bazy perfum oferuje intensywnie uwodzicielski i otulający ślad. Nuty benzoiny i wanilii nadają zapachowi słodyczy i ciepła, a paczula, styraks, labdanum, drzewo sandałowe, wetyweria i drewno kaszmirowe dodają głębi i zmysłowości. Ta kombinacja nut bazowych tworzy bogaty i otulający fundament, który otula każdego, kto go nosi, aurą tajemniczości i magii.

Lattafa Parfum Sutoor Eau de Parfum to fascynujący zapach. Łączy w sobie bogactwo orientalnych zapachów z nowoczesnym stylem. Dzięki intensywnej, korzennej nucie, połączonej z odrobiną ciepła i elegancji, perfumy te wyróżniają się z tłumu. Od pierwszej aplikacji Sutoor ujawnia bogatą i złożoną paletę zapachową, która uosabia orientalną zmysłowość. Zapach oferuje równowagę silnych, pikantnych akordów i subtelnego słodkiego tonu, który utrzymuje się przez cały dzień. Ta woda perfumowana jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i doskonale uzupełnia każdy styl. Jest szczególnie idealna na wieczorne okazje lub specjalne wydarzenia, na których chcesz zrobić wrażenie charakterystycznym zapachem. Flakon Lattafa Sutoor o pojemności 100 ml oferuje również doskonały stosunek jakości do ceny, ponieważ wystarczy kilka psiknięć, aby cieszyć się wyjątkową intensywnością i trwałością zapachu. Wykwintne opakowanie sprawia również, że jest to idealny prezent. Woda perfumowana Lattafa Parfum Sutoor to doskonały wybór dla każdego, kto kocha i docenia wyjątkowe zapachy. Nuty głowy: brzoskwinia, pomarańcza, kardamon, sofran. Nuty serca: lawenda, jaśmin, bursztyn. Nuty bazy: paciorecznik, wanilia, labdanum

Lattafa Sutoor woda perfumowana 100 ml (unisex)
Model
Sutoor
Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Sutoor Woda perfumowana, 100 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Mężczyźni
Kobiety
EAN
6291108733790
Numer producenta
143391

Model
Sutoor
Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Sutoor Woda perfumowana, 100 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Mężczyźni
Kobiety
EAN
6291108733790
Numer producenta
143391
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 336
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 85
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
613,70 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
87,19 zł
-29%
61,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 323
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
581,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
58,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Maahir, Kobiety, 100 ml
Lattafa Maahir, Kobiety, 100 ml
924,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
92,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 130
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
564,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
56,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 203
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Vintage Radio EDP 100ml
Lattafa Vintage Radio EDP 100ml
1 262,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
126,23 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 972
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
3 236,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
258,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana unisex El Nabil Musc Makkah, 65 ml
Woda perfumowana unisex El Nabil Musc Makkah, 65 ml
1 095,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
109,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ard Al Zaafaran Mousuf Ramadi EDP 100ml
Ard Al Zaafaran Mousuf Ramadi EDP 100ml
652,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
70,00 zł
-6%
65,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-TVL 3152, Wentylator stojący, Antracyt, Podłoga, Czujnik, 12 h, Prąd przemienny
ProfiCare PC-TVL 3152, Wentylator stojący, Antracyt, Podłoga, Czujnik, 12 h, Prąd przemienny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
Używany
334,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Wkład filtrujący AquaFloow 20x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
Wkład filtrujący AquaFloow 20x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1177
185,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 177
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Sceptre Malachite EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Sceptre Malachite EDP 100 ml UNISEX
1 179,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
117,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 7 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l