5,0



Na podstawie 1 opinii
VITAR Veterinae ArtiVit syrop 500 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,80 zł
181,60 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml260,00 zł/1l
130,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |1 920,71 zł/1kg
134,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

VITAR Veterinae Denton 100g higiena zębów dla psów i kotów – na kamień i płytkę nazębną oraz nieprzyjemny zapach z pyska - z algą Ascophyllum
631,00 zł/1l
63,10 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae Pegas MSM 720 g dla koni i dużych psów – czysty MSM na stawy, mięśnie, ścięgna i więzadła, przeciwzapalny, z siarką
159,21 zł/1l
114,63 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae GasterON symbio probiotyki i prebiotyki z FOS dla psów i kotów 28 g proszek – na florę jelitową, trawienie i odporność
108,45 zł
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Olej z ostropestu plamistego 500 ml dla psów i kotów – na wątrobę i detoks, omega-6, witaminy A B D E, skóra i sierść, do diety BARF
81,58 zł/1l
41,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,79 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 600 g proszek na stawy dla psów i kotów – chondroprotektor z glukozaminą, chondroityną, MSM, kolagenem i Boswellia
416,38 zł/1l
249,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Multivitamin Forte Jellies dla psów i kotów – witaminy na odporność, witalność, skórę i sierść, dla psów aktywnych i seniorów
184,12 zł/1l
32,59 zł
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Mineral Forte 800 g dla psów i kotów – na kości, zęby i sierść z algami Aquamin F, drożdżami piwnymi, wapniem i magnezem
305,25 zł/1l
244,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VITARVet

Alavis Triple Blend dla psów i kotów 200g
550,70 zł/1kg
110,14 zł
Sprzedawca: VISO

cdVet Fit-BARF Olio di fegato di merluzzo 100 ml
374,90 zł/1kg
37,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

VITAR Veterinae Olej z łososia 1000 ml dla psów i kotów – omega 3 i 6 na lśniącą sierść, zdrową skórę, stawy, serce i odporność
86,03 zł/1l
86,03 zł
Sprzedawca: VITARVet

ArthroFos glukozamina chondroityna 90 tabl DOLFOS
49,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Suplement dla psa regeneracja wątroby AniForte LiverVetal proszek 100g
242,79 zł/1kg
34,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Eurowet Witamina B12 dla psów i kotów (trzustka/jelita) - 50 szt.
66,94 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,39 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Omułek zielonowargowy Lapura w proszku dla psów, kotów i koni 250 g
139,60 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

AniForte olej z łososia dla psów, kotów i koni 250 ml
119,96 zł/1l
33,85 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement dla psa VetFood Thyroforce na tarczyce 120 kapsułek
1 406,14 zł/1kg
196,86 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu VITAR Veterinae ArtiVit syrop
Pomóż swojemu pupilowi zachować aktywność i komfort ruchu – z wysokiej jakości syropem ArtiVit od VITAR Veterinae. Specjalnie opracowana formuła celowo wspiera zdrowie stawów, łagodzi dolegliwości i poprawia ruchomość psów i kotów.
Dzięki sprawdzonym składnikom, takim jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny i MSM, syrop wzmacnia stawy i torebki stawowe oraz działa przeciwzapalnie. Kwas hialuronowy zapewnia optymalne nawilżenie stawów, a hydrolizowany kolagen wspiera regenerację uszkodzonej chrząstki. Boswellia serrata dodatkowo przyczynia się do naturalnego łagodzenia bólu.
Płynna postać sprawia, że stosowanie jest wyjątkowo proste i idealne dla zwierząt, które nie przyjmują tabletek. Syrop można podać bezpośrednio do pyska lub wygodnie wymieszać z karmą.
Najważniejsze zalety:
Wsparcie stawów – Poprawia elastyczność i ruchomość dzięki glukozaminie i chondroitynie.
Działanie przeciwzapalne – MSM pomaga zmniejszyć ból i stany zapalne.
Optymalne nawilżenie – Kwas hialuronowy wspiera swobodę ruchów.
Regeneracja chrząstki – Kolagen wzmacnia i odbudowuje struktury stawowe.
Proste stosowanie – Płynna postać do bezstresowego podawania.
Stosowanie i działanie
Przy regularnym stosowaniu pierwsze efekty mogą być widoczne już po około 3 tygodniach. Wyraźniejsze rezultaty pojawiają się zwykle po 3 miesiącach. Dla najlepszych efektów zaleca się stosowanie w cyklach trzymiesięcznych z następującą po nich przerwą.
Dane techniczne
Zawartość: 500 ml
Postać: syrop
Dla: psów i kotów
Wskazówki
Stosować wyłącznie zgodnie z zalecanym dawkowaniem.
Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
W razie problemów zdrowotnych skonsultować się z lekarzem weterynarii.
Zalecana dawka:
Psy małych i średnich ras do 20 kg - 5 ml dziennie
Psy średnich i dużych ras 20-40 kg - 10 ml dziennie
Psy dużych i olbrzymich ras powyżej 40-60 kg - 15 ml dziennie
Ogólnie 5 ml na 20 kg masy ciała.
Dawkowanie dla kotów: 5 ml – podzielone na trzy dawki w ciągu dnia. Miarka znajduje się w zestawie.
Kiedy podawać profilaktycznie:
Starsze psy i koty od 4-5 roku życia, następnie dla psów ras dużych i ciężkich z regularną aktywnością fizyczną (canicross, agility itp.), przy szybko rosnących szczeniętach oraz w przypadkach otyłości zwierząt. Podawać w trzymiesięcznych kuracjach z miesięcznymi przerwami.
Kiedy stosować leczniczo:
Zawsze po chirurgicznych operacjach ortopedycznych, stwierdzonej dysplazji stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów itp. W przypadku wystąpienia bólu układu ruchu. Podawać w sposób ciągły.
Jedno naciśnięcie pompki odpowiada ok. 5 ml syropu
Dostarczamy w opakowaniach 1000 ml, 500 ml i 200 ml
Opracowany i wyprodukowany w Republice Czeskiej.
Produkt weterynaryjny dopuszczony przez ÚSKVBL pod numerem: 062/15 - C.
Chondroprotektor dla psów i kotów
 ,
&Scaron, pichková, czechá, jointí, iný, alive. Sedm synergicky působí,cí,ch ú,činný,ch lá,tek ve formě sirupu, která, umožňuje podá,vá,ní, i při dlouhodobé, terapii. Zarówno psy, jak i koty bardzo dobrze jedzą syrop.
Veteriná,rní, nutrí, suplement dla psów i kotów.
Odżywianie i regeneracja chrząstek stawowych i więzadeł
 ,
 ,
| Aktywne składniki  , | w 5 ml |
| glukozamina sulfá,t.2 KCl | 100 mg |
| siarczan chondroitynyá,t | 50 mg |
| MSM (metylosulfonylometan) | 50 mg |
| hydrolizowany kolagen | 700 mg |
| ekstrakt z boswellia serrata | 20 mg |
| kwas hialuronowy, | 7 mg |
| witamina C (kwas L-askorbinowy) | 40 mg |
Syrop Nomaad Artivit zawiera kompleks látek ważnych dla zdrowia stawów.
Forma syropu pozwala na bezproblemowe poruszanie się pod czasem nawet długotrwałej terapii. Psy i koty mogą go bardzo dobrze spożywać wraz z skarpetkami.
 ,
Zawieraé, lá, tky tworząá, pięćá, pozytywnychá, mechanizmú, hantli:
 ,
- Żywe stawy oraz pokrycie torebki stawowej&(glukozamina&sulfá,t 2KCl i chondroityna&sulfá,t)
- Działanie przeciwzapalne (MSM - metylosulfonylometan)
- Smarowanie (smarowanieá,wá,ní,) stawu i powłoki stawowej (kwas hialuronowyá,)
- Odbudowuje& chrząstkę& stawową& (hydrolizowany& kolagen)
- Tłumi ból (boswellia serrata)
 ,
Polecany do odżywiania, w przypadku ostrych stanów zapalnych:
 ,
Małe i średnie rasy psów do 20kg , , , , , , , , , , , , , , , , , ,5ml/dzień.
Średnie i duże psy ras 20-40kg, 10ml/dzień.
Psy ras dużych i olbrzymich o masie ciała powyżej 40-60 kg  , , , , , , , , , 15 ml/dzień.
 ,
Miarka jest częściąá, stí, zapakowanejí,.
 ,
Ogólnie 5 ml na 20 kg masy ciała
 ,
Dá, w przypadku kotów: 5 ml - podzielone na trzyá, w ciągu doby.
 ,
Kiedy podawać profilaktycznie:
Starsze psy i koty od 4-5 roku życia, zawsze u psów dużych i ciężkich ras, podczas regularnych ćwiczeń fizycznych (canicross, agility itp.) u szybko rosnących psów i kotów oraz w przypadku otyłości (nadwagi). Poniżej&oaacute,w ,trzechá,miesiącach z ,trzechá,miesiącachá.
 ,
Kiedy stosować terapię podostrą:
Zawsze po zabiegach ortopedycznych, zdiagnozowanej dysplazji stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów itp. Bolesne objawy układu mięśniowo-szkieletowego. Stosować na stałe.
 ,
dodać syrop do regularnej diety dziecka.
 ,
opracowany i wyprodukowany w Republice Czeskiej.
 ,
Przechowywać w suchym, ciemnym i oryginalnie zamkniętym opakowaniu.
 ,
Minimalnyá lní, okres przydatności do  użycia: do końca daty wskazanej na opakowaniu.
 ,
Zawartość: , 500 ml
 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posiadacz decyzji ,schvá,lení,i ,vý,robce:
VITAR, s.r.o, tří,da Tomá,&scaron,e Bati 385, 763 02 Zlí,n &ndash, Louky, ČR
 ,
Veteriná,rní,rní,rule jest zatwierdzony przezÚ,SKVBL pod numerem: 062/15 - C ,
 ,
 ,
 ,
- Waga
- 660 g
- Zawartość
- 0.5 l
- Zawartość wilgoci
- 0
- Nazwa handlowa
- VITAR Veterinae ArtiVit syrop 500 ml - doskonałe odżywianie stawów dla Twojego pupila
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- pies, kot
- Dodatki
- Siarczan glukozaminy.2 KCl, siarczan chondroityny, MSM (metylosulfonylometan), hydrolizowany kolagen, ekstrakt z Boswellia serrata, kwas hialuronowy
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- opakowanie 500 ml zawiera miarkę dozującą
- EAN
- 8595011125443
- Numer producenta
- 45000002
- Producent
- PADU
- Numer zezwolenia
- 8595011125443
- Waga
- 660 g
- Zawartość
- 0.5 l
- Zawartość wilgoci
- 0
- Nazwa handlowa
- VITAR Veterinae ArtiVit syrop 500 ml - doskonałe odżywianie stawów dla Twojego pupila
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- pies, kot
- Dodatki
- Siarczan glukozaminy.2 KCl, siarczan chondroityny, MSM (metylosulfonylometan), hydrolizowany kolagen, ekstrakt z Boswellia serrata, kwas hialuronowy
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- opakowanie 500 ml zawiera miarkę dozującą
- EAN
- 8595011125443
- Numer producenta
- 45000002
- Producent
- PADU
- Numer zezwolenia
- 8595011125443
Pasuje również do tego

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 1000 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
141,32 zł/1l
141,32 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae GasterON symbio probiotyki i prebiotyki z FOS dla psów i kotów 28 g proszek – na florę jelitową, trawienie i odporność
108,45 zł
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Denton 100g higiena zębów dla psów i kotów – na kamień i płytkę nazębną oraz nieprzyjemny zapach z pyska - z algą Ascophyllum
631,00 zł/1l
63,10 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 200 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
318,10 zł/1l
63,62 zł
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae ArtiVit Pegas Forte 7 odżywka dla koni – na stawy i chrząstkę z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym i kolagenem
303,40 zł/1l
247,68 zł
-7,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

VITAR Veterinae Pegas MSM 720 g dla koni i dużych psów – czysty MSM na stawy, mięśnie, ścięgna i więzadła, przeciwzapalny, z siarką
159,21 zł/1l
114,63 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 600 g proszek na stawy dla psów i kotów – chondroprotektor z glukozaminą, chondroityną, MSM, kolagenem i Boswellia
416,38 zł/1l
249,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Olej z ostropestu plamistego 500 ml dla psów i kotów – na wątrobę i detoks, omega-6, witaminy A B D E, skóra i sierść, do diety BARF
81,58 zł/1l
41,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,79 zł
Sprzedawca: VISO

VITAR Veterinae Mineral Forte 800 g dla psów i kotów – na kości, zęby i sierść z algami Aquamin F, drożdżami piwnymi, wapniem i magnezem
305,25 zł/1l
244,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g proszek na stawy dla psów i kotów – chondroprotektor z glukozaminą, chondroityną, MSM, kolagenem i Boswellia
495,25 zł/1l
198,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Olej z łososia 1000 ml dla psów i kotów – omega 3 i 6 na lśniącą sierść, zdrową skórę, stawy, serce i odporność
86,03 zł/1l
86,03 zł
Sprzedawca: VITARVet

Japońska, wysokiej jakości, anatomiczna szczoteczka do zębów dla psów, przeznaczona do usuwania płytki nazębnej, z miękkimi włóknami nylonowymi – do pielęgnacji zębów i treningu higieny jamy ustnej u małych ras
110,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

VITAR Veterinae Olej z ostropestu plamistego 200 ml dla psów i kotów – na wątrobę i detoks, omega-6, witaminy A B D E, skóra i sierść, do diety BARF
128,45 zł/1l
25,69 zł
Sprzedawca: VITARVet

Miniverse Make It Mini Botanicals, 8 lat(a), Wielobarwny, Plastik
191,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Proszek herbaty Matcha | 100g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny
760,90 zł/1kg
76,09 zł
Sprzedawca: Goodwei

Kondela Narożna uniwersalna kuchnia Laft 300x220 - grafit / dąb craft
6 728,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi

Dermione® STRONG 50 ml - Pielęgnacja odpowiednia dla skóry wrażliwej i wymagającej
1 563,20 zł/1l
78,16 zł
Sprzedawca: Dermione

Parazytek 100ml
55 590,00 zł/1l
55,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Japan Premium – Pielęgnacja zębów dla psów i kotów – 35 nakładek do czyszczenia zębów, preparat do usuwania kamienia nazębnego bez konieczności stosowania pasty do zębów, przeznaczony dla psów i kotów
166,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

VITAR Veterinae Denton 50g higiena zębów dla psów i kotów – na kamień i płytkę nazębną oraz nieprzyjemny zapach z pyska - z algą Ascophyllum
858,60 zł/1l
42,93 zł
Sprzedawca: VITARVet

VITAR Veterinae Multivitamin Forte Jellies dla psów i kotów – witaminy na odporność, witalność, skórę i sierść, dla psów aktywnych i seniorów
184,12 zł/1l
32,59 zł
Sprzedawca: VITARVet

Siatka do bujania o średnicy 100 cm - zielona
439,15 zł
Sprzedawca: Bambule

Kosmetyczka Touch of Beauty Srebrna kosmetyczka z rączką i zamkiem na kluczyk 18 x 15 x 15 cm Wewnątrz wyłożona włókniną Łatwa do przenoszenia Aluminium
197,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

VITAR Veterinae Mineral Forte 500 g dla psów i kotów – na kości, zęby i sierść z algami Aquamin F, drożdżami piwnymi, wapniem i magnezem
275,52 zł/1l
137,76 zł
Sprzedawca: VITARVet

Orozyme enzymatyczny żel stomatologiczny dla psów i kotów 70g
745,93 zł/1kg
104,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 1kg dla psów i koni I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów - barf suplement diety
602,84 zł/1kg
602,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dino Bikes 124RL-UN, Rower miejski, Dzieci, Damski, Wyprostowany, 30,5 cm (12"), Stal
381,58 zł
Sprzedawca: ACRA

Denver MCR-50, Brązowy, 33 1/3,45,78 RPM, AM, FM, USB, LCD, 5 W
569,71 zł
Sprzedawca: NESATEC

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 1000 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
67,40 zł/1l
67,40 zł
Sprzedawca: VISO

Japoński preparat do neutralizacji zapachów moczu kota, 270 ml – naturalny neutralizator zapachów zawierający ekstrakt z rośliny Yomogi i katechinę, o zapachu zielonej herbaty, skuteczniejszy niż enzymatyczne środki czyszczące
390,93 zł/1kg
105,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pomaga moim psom
Zawartość 1 l
Syrop jest bardzo popularny i pomaga mojemu 13-letniemu labradorowi z ciężką chorobą zwyrodnieniową stawów biodrowych zachować mobilność.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
130,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
260,00 zł/1l

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

Viacutan plus vet, 40 kapsułek
68,07 zł
Sprzedawca: apohealth
1 309,04 zł/1kg

cdVet Propolis Erboristico 20 g
69,07 zł
Sprzedawca: apohealth
3 453,50 zł/1kg

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,52 zł
Sprzedawca: apohealth
465,20 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l