5,0



Na podstawie 1 opinii
Acqua Di Parma Together Kerze 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
185,40 zł
927,00 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 54m 34s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Świece zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.939,90 zł/1kg
469,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Świeca zapachowa Coconut Lime 510 g101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Świeca zapachowa Diptyque Mimosa 70g3 506,14 zł/1kg
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Świeca Byredo 70g2 427,29 zł/1kg
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua Di Parma Buongiorno Kerze 200g
1 192,90 zł/1kg
238,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua Di Parma Kerze Grazie 200g
905,05 zł/1kg
181,01 zł
Sprzedawca: VISO

Acqua di Parma, Magia Del Camino, Scented Candle, 200 g
393,48 zł/1kg
279,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua Di Parma Yuzu Kerze 200g
1 449,50 zł/1kg
289,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Oud Kerze 200g
914,76 zł/1kg
228,69 zł
Sprzedawca: Tersorte

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Kerze 200g
1 017,55 zł/1kg
203,51 zł
Sprzedawca: VISO

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Oak Kerze 200g
1 019,30 zł/1kg
203,86 zł
Sprzedawca: VISO

Świeca zapachowa Floris Cinnamon & Mandarin 175 g
264,17 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NutraBestBG

Świeca zapachowa Acqua di Parma Buongiorno (200 g)
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Byredo Bibliothèque Duftkerze (240 g)
1 816,04 zł/1l
435,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giardino Benessere, White Musk, Scented Candle, 100 g
1 759,60 zł/1kg
175,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Świeca zapachowa Delicious Rhubarb & Rose 600 g
504,25 zł/1kg
302,55 zł
Sprzedawca: VISO

Yankee Candle 2653160E
283,94 zł/1kg
104,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Balmain, Ginger 1974, świeca zapachowa, 160 g
1 092,06 zł/1kg
174,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

YANKEE CANDLE Kerze - Hochzeitstag®
160,82 zł/1l
7,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yankee Candle - Praline & Birch Signature Candle - Świeca zapachowa 567.0g
173,69 zł/1kg
98,48 zł
Sprzedawca: LBD
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Spotkania z bliskimi w radosnej, pełnej ciepła atmosferze. Insieme to esencja wspólnych chwil — zapach oddający radość bycia razem, beztroskę, śmiech i serdeczność. To czysta, energetyzująca kompozycja stworzona z myślą o domu, w którym króluje miłość, bliskość i dobre emocje.
Czas palenia: do 50 godzin
Nuty zapachowe: cytryna, neroli, piżmo, bursztyn
- Wysokość
- 10 cm
- Waga
- 200 g
- Kolor
- Żółty
- Model
- Insieme
- Producent
- PADU
- Zawartość
- 0.001 l
- Składniki
- według producenta
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8028713620232
- Numer producenta
- ADP062023
- Wysokość
- 10 cm
- Waga
- 200 g
- Kolor
- Żółty
- Model
- Insieme
- Producent
- PADU
- Zawartość
- 0.001 l
- Składniki
- według producenta
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8028713620232
- Numer producenta
- ADP062023
Pasuje również do tego

Acqua Di Parma Kerze Grazie 200g
905,05 zł/1kg
181,01 zł
Sprzedawca: VISO

Acqua Di Parma Buongiorno Kerze 200g
1 192,90 zł/1kg
238,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma Colonia Intensa, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kardamon, Imbir, Cytryna, Cardamom, Calabrian Bergamot, Sicilian Lemon, Ginger, Mirt, Artemizja, Neroli
5 275,20 zł/1l
271,33 zł
-7,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
263,76 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Acqua di Parma, Magia Del Camino, Scented Candle, 200 g
393,48 zł/1kg
279,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.
939,90 zł/1kg
469,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Oh l'Amore, Cylidner, Żółty, Opoponax, Benzoina, Czarny pieprz, Goździk, Tonkowiec wonny, 50 h, 1 szt.
1 172,15 zł/1kg
234,43 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: somnia24

Acqua Di Parma Colonia Futura EDC 100 ml + DEO ve spreji 50 ml + SG 75 ml UNISEX
5 553,00 zł/1l
555,30 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
2 159,80 zł/1l
215,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Fico di Amalfi, Inne, Biały, 1 szt.
929,10 zł/1kg
185,82 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: VISO

Fischer 532759, 8 szt.
184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Siemens VS06A111, 600 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 4 l, Mikro
566,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Serwetki 3-warstwowe Source Black 33 x 33 cm 20 sztuk
11,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,16 zł
Sprzedawca: Katomix

MuchoWow® - Obraz na płótnie - Krowa - Szkocki góral - Czarny - Biały - Zwierzę - Natura - Dzika przyroda, fototapeta, dekoracja ścienna obrazy salon, 120x80cm
186,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OneMillionCanvasses

Szyna do zasłon 120 cm, jednokierunkowa, z wewnętrzną szyną z wytrzymałego tworzywa sztucznego, do zasłon i zasłon przesuwnych
19,97 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Acqua di Parma Colonia Futura, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Różowy pieprz, Bergamot, Grapefruit, Lemon, Pink Pepper, Lavander, Szałwia muszkatołowa
9 375,20 zł/1l
468,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Bieżnik na stół PAPSTAR 82210 "ROYAL Collection", turkusowy
21,29 zł/1m
106,45 zł
Sprzedawca: Green_Country

SONGMICS Pudełko na biżuterię 3 poziomy, z uchwytem, 2 szuflady, zamek, lusterko
94,57 zł
Sprzedawca: Lumarko

Lodówka na kostki lodu, zdejmowana pokrywa, podwójne ścianki, tworzywo sztuczne, wygląd płaskiego rattanu, brązowa
247,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zestaw 3 sztuk, pudełka prezentowe z podświetleniem LED, 60 diod LED, idealne na prezent świąteczny, dekoracja świąteczna
141,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Acqua Di Parma Yuzu Kerze 200g
1 449,50 zł/1kg
289,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, żel pod prysznic nawilżający, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, 40 ml
199,00 zł/1l
7,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Oud Kerze 200g
914,76 zł/1kg
228,69 zł
Sprzedawca: Tersorte

Acqua di Parma Luce Di Colonia Świeca zapachowa, 200 g
775,32 zł/1kg
193,83 zł
Sprzedawca: VISO

TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Spray, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin,..., 1 szt.
27 220,00 zł/1l
1 361,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 830,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Duża świeca Yankee Candle Spun Sugar Flurries



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,32 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
204,37 zł/1kg

Oud & Bergamot - świeca 200 g
330,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 654,30 zł/1kg

Świeca zapachowa Diptyque Geranium Rosa
318,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 188,70 zł/1kg

Obraz LED Harry Potter 30x40 cm - Patron
95,20 zł
Sprzedawca: Bambule

Świeca Zapachowa Świeczka Wild White Tea Świąteczna 13 Cm Okrągła Dekoracja Szklana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,87 zł
Sprzedawca: EDANTI

Świeczka Świeca Sojowa Dekoracyjna Zielona Herbata Z Trawą Cytrynową 250 Ml
88,81 zł
Sprzedawca: EDANTI
355,24 zł/1l

Świeca Dekoracyjna Szklana Świąteczna Ozdobna 10X5 CM Kolor Mocca
24,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
164,13 zł/1kg

KOTARBAU® Swieca Zapachowa Duza w Szkle z Pokrywka Wanilia Pomysl na Prezent Aromaterapia Swiece Dekoracyjne Czas palenia do 100 godzin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
63,09 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
939,90 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Melon Mix



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Peach Paradise



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Haribo świeczki zapachowe w słoiku - świeczki zapachowe owocowe - świeczka w słoiku - słoik na świeczkę - świeczki zapachowe w słoiku - świeczki Haribo - lampion z zapachem - Tropical Fun - 510g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Relaxdays

100 szt. Diveevo Świece Rytualne 100% Wosk Pszczeli Żółty - Prawosławne Świece do Dekoracji Stołu Modlitewnego Wesele - Nietoksyczne, Sadza - Niekapiące 16,5 cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
96,64 zł
Sprzedawca: Diveevo

Świeczka zapachowa Haribo Winter Fun 510g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeczka zapachowa Haribo Cozy Home 510g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Winter Cherry - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Vanilla Waffle Cream - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Cake 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
101,90 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Loved One 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

HARIBO A1077 Haribo Duftkerze 3er Set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
92,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays