Frisia, wiśnie w syropie, 1,5 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

82,86 zł

+ 64,95 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ravazzi guma owocowa cola bez cukru stała wegańska guma owocowa 1000g
Ravazzi guma owocowa cola bez cukru stała wegańska guma owocowa 1000g
65,24 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
65,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Frisia Zure Cola Tongen - 2 sztuki po 1,25 kg
Frisia Zure Cola Tongen - 2 sztuki po 1,25 kg
130,85 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Haribo Schuimaardbeitjes - 3 kilogramy
Haribo Schuimaardbeitjes - 3 kilogramy
152,67 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Open Food 5411011513062, 1,5 kg, D, 337,5 kcal, 62 g, 5 g, 7 g
Open Food 5411011513062, 1,5 kg, D, 337,5 kcal, 62 g, 5 g, 7 g
87,22 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Haribo Frambozenhartjes - 1 kilogram
Haribo Frambozenhartjes - 1 kilogram
80,76 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Etna Onze Lieve Vrouwtjes Schuim - 1,5 kg
Etna Onze Lieve Vrouwtjes Schuim - 1,5 kg
109,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Katja Regenboog Matjes - 6 kilogramów (12 opakowań po 500 gramów)
Katja Regenboog Matjes - 6 kilogramów (12 opakowań po 500 gramów)
239,94 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Haribo Kikkers - 1 kilogram
Haribo Kikkers - 1 kilogram
74,13 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Damel Schepsnoep - Ananas (truskawki) - 1 kilogram - słodycze halal
Damel Schepsnoep - Ananas (truskawki) - 1 kilogram - słodycze halal
69,77 zł/1kg
69,77 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Katja Biggetjes - 500 gramów
Katja Biggetjes - 500 gramów
32,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla HARIBO Goldbären 3 kg
HARIBO Goldbären 3 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
191,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Miękkie niedźwiedzie Frisia
Miękkie niedźwiedzie Frisia
87,22 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Desery Skittles (15 x 152 g)
Desery Skittles (15 x 152 g)
72,15 zł/1kg
187,58 zł
Sprzedawca: Candyspot

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Żelowe figurki o smaku coli i wiśni.

Informacje o produkcie:
wysokość ok. 3 cm x szerokość ok. 1 cm
waga: średnio 3,5 grama na sztukę

Lista składników
Żelowe figurki o smaku coli i wiśni. Informacje o produkcie: wysokość ok. 3 cm x szerokość ok. 1 cm waga: średnio 3,5 grama na sztukę
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1412 kJ / 332 kcal Tłuszcze: 0,5 g w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Węglowodany: 78 g w tym cukry: 62 g Białko: 5,4 g Sól: 0,23 g
Waga
1500 g
Firma spożywcza
Frisia
Nazwa handlowa
Frisia, wiśnie w syropie, 1,5 kg
Producent
Valora Trade
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-09-1262-1-5-kilo
EAN
5411011513031

Lista składników
Żelowe figurki o smaku coli i wiśni. Informacje o produkcie: wysokość ok. 3 cm x szerokość ok. 1 cm waga: średnio 3,5 grama na sztukę
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1412 kJ / 332 kcal Tłuszcze: 0,5 g w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Węglowodany: 78 g w tym cukry: 62 g Białko: 5,4 g Sól: 0,23 g
Waga
1500 g
Firma spożywcza
Frisia
Nazwa handlowa
Frisia, wiśnie w syropie, 1,5 kg
Producent
Valora Trade
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-09-1262-1-5-kilo
EAN
5411011513031
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ravazzi guma owocowa cola bez cukru stała wegańska guma owocowa 1000g
Ravazzi guma owocowa cola bez cukru stała wegańska guma owocowa 1000g
65,24 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
65,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Mini Pizza guma owocowa mała okrągła słodka bezglutenowa 1000g
Trolli Mini Pizza guma owocowa mała okrągła słodka bezglutenowa 1000g
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
91,59 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Red Band 1003481, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1546 kJ, 366 kcal
Red Band 1003481, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1546 kJ, 366 kcal
39,29 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Merry Christmas Minis 10005708 100x10g
HARIBO Fruchtgummi Merry Christmas Minis 10005708 100x10g
72,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
72,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
84,25 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
38,74 zł/1kg
6,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
346,80 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
76,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
327,13 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
78,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla De Bron gumy owocowe podwójne wiśnie bez cukru słodkie owocowe miękkie 1000g
De Bron gumy owocowe podwójne wiśnie bez cukru słodkie owocowe miękkie 1000g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
55,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
32,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
39,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Bron guma owocowa sour in poker game guma owocowa bez cukru 1000g
De Bron guma owocowa sour in poker game guma owocowa bez cukru 1000g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
88,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g
Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg