5,0



Na podstawie 2 opinii
Beauty of Joseon 8809738312872, Kobiety, Skóra uniwersalna, Równomierna cera, 1 szt., Żelowy, Tubka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,99 zł
359,90 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Peelingi do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Peeling do twarzy Exfoliating Scrub – peeling do wszystkich rodzajów skóry 88 ml1 274,09 zł/1l
112,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Babor Resurface złuszczający żel antyoksydacyjny 50ml7 268,60 zł/1l
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary – Roztwór złuszczający z 30% AHA i 2% BHA2 966,67 zł/1l
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Annemarie Börlind ABZPENZP30, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Clarity, Wygładzający, 1 szt., Butelka3 300,00 zł/1kg
198,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ma:nyo - Galactomy Enzyme Peeling Gel, 75ml peeling enzymatyczny
533,20 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Bielenda Peeling Kwas Migdałowy 40% + AHA + Kwas Laktobionowy, 150 g
599,95 zł/1kg
119,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjny Ultradźwiękowego 2 w 1, Skin Srcubber GESS YOU
195 499,99 zł/1l
195,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Embryolisse 3350900002107, Kobiety, Skóra uniwersalna, Złuszczanie, Orzeźwiający, 1 szt., Tubka, 40 ml
2 749,75 zł/1l
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage 3661434006494, Kobiety, Skóra wrażliwa, Łuszczenie się, Oczyszczający, Zmiękczający, 1 szt., Żelowy, Tubka
1 208,40 zł/1l
60,42 zł
Sprzedawca: VISO

JUVENA Pure Cleansing, Kobiety, Uniwersalne, Wygładzający, 1 szt., Tubka, 100 ml
895,70 zł/1l
89,57 zł
Sprzedawca: VISO

Annemarie Börlind ABZPEFFP50, Kobiety, Skóra normalna, Wygładzający, 1 szt., Tubka, 50 ml
2 643,20 zł/1l
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Exfoliating Scrub, Kobiety, Skóra tłusta, Oczyszczający, Wygładzający, Zmiękczający, 1 szt., Krem, Tubka
1,12 zł/1kg
111,54 zł
Sprzedawca: VISO

Declare Cosmetics 16051400, Krem oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Wygładzający, Tubka, 100 ml
94,26 zł/100ml
94,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cosrx Złuszczająco-nawilżające płatki, 70 sztuk
944,50 zł/1kg
94,45 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dermalogica, Daily Microfoliant, Exfoliating, Exfoliating Powder, 4 g
71,34 zł/1kg
35,67 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ALCINA 4008666144249, 150 ml, Tubka, Skóra tłusta, Oczyszczenie, 1 szt., 1 szt.
551,73 zł/1l
82,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

AHAVA AHAFME100, Kobiety, Skóra normalna, Oczyszczenie, 1 szt., Krem, Tubka
928,20 zł/1l
92,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Collistar 7005471, Peeling do ciała, Kobiety, Skóra uniwersalna, Chłodzenie, Złuszczanie, Odnawianie, Wygładzający, Słoiczek, 700 g
367,81 zł/1kg
257,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Talika Skintelligence Hydra Gentle Scrub, Kobiety, Skóra uniwersalna, Łuszczenie się, Nawilżający, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, 1 szt., Krem, All ages
1 981,80 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: somnia24

PRIMAVERA PVSTHKP50, Kobiety, Skóra normalna, Oczyszczenie, 1 szt., Żelowy, Tubka
58,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel to delikatny peeling enzymatyczny, który skutecznie usuwa martwe komórki skóry, odsłaniając jej świeży, promienny wygląd. Kosmetyk ten nie tylko oczyszcza skórę, ale także poprawia jej teksturę, sprawiając, że staje się miękka i gładka. Idealny dla wszystkich typów cery, szczególnie dla skóry wrażliwej, peeling żelowy działa łagodnie, nie podrażniając skóry.
Korzyści dla skóry
- Oczyszczenie: Skutecznie usuwa martwe komórki naskórka.
- Wygładzenie: Poprawia teksturę skóry, czyniąc ją miękką i gładką.
- Rozjaśnienie: Nadaje skórze promienny wygląd.
Sposób użycia
Nałóż odpowiednią ilość peelingu na suchą twarz, delikatnie masując kolistymi ruchami. Po 1-2 minutach dokładnie spłucz letnią wodą. Stosuj 1-2 razy w tygodniu, aby utrzymać skórę w doskonałej kondycji.
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Efekt pielęgnacji:
- Równomierna cera
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Materiał:
- Żelowy
- Typ dozownika:
- Tubka
- Pojemność:
- 100 ml
Opis:
Beauty of Joseon Apricot Blossom Exfoliating Gel to żel złuszczający o miękkiej, nawilżającej konsystencji "gommage" zapewniającej delikatne złuszczanie bez podrażniania skóry. 1. Jest produkowany w bezpiecznym zakładzie produkcyjnym posiadającym certyfikat GMP. 2. Ten produkt jest wolny od okrucieństwa i nie jest testowany na zwierzętach. 4. Nie użyliśmy żadnych sztucznych zapachów, barwników, olejków eterycznych, olejów mineralnych itp., które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę. Celuloza pochodzenia roślinnego delikatnie usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Wzbogacony o 19% wody z kwiatów moreli, która oczyszcza i nawilża skórę, zapewniając jej nawilżenie i gładkość. Pomaga zapobiegać starzeniu się skóry i pigmentacji, zapewniając czystą i młodzieńczą cerę.
Właściwości:- Jest to peeling rozświetlający, który zawiera 19% wody kwiatowej z prunus mume i 8% celulozy roślinnej. Pomaga złagodzić problemy skórne spowodowane szorstką strukturą skóry i nadmiarem sebum.
- Złuszczająca konsystencja minimalizuje podrażnienia skóry i delikatnie usuwa martwe komórki naskórka, zwijając składniki celulozy roślinnej.
- Kwiat moreli jest bogaty w przeciwutleniacze, takie jak polifenole i flawonoidy, pozostawiając skórę czystą i nawilżoną.
- Celuloza pochodząca z bawełny delikatnie usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, które gromadzą się na skórze.
- 1x Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel 100ml
Peeling do twarzy doskonale oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki naskórka i rozjaśnia cerę. Głęboko oczyszcza zatkane pory i usuwa nadmiar sebum. Wspomaga odnowę komórkową i wzmacnia naturalny blask skóry.
Delikatny żel peelingujący z kwiatem moreli do dokładnego oczyszczania skóry.
Beauty of Joseon Apricot Blossoming Peeling Gel to delikatny peeling mechaniczny o żelowej konsystencji. Roślinna celuloza uwalnia skórę od martwych komórek naskórka, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Proporcja 19% wody z kwiatów śliwki delikatnie odżywia skórę i zapewnia jej dużo nawilżenia. Dzięki delikatnej konsystencji i łagodnym składnikom peeling nadaje się również do wrażliwych typów skóry. Peeling nakłada się na suchą skórę. Nie zawiera PEG-ów, olejków eterycznych, parabenów oraz sztucznych barwników i substancji zapachowych. Nie zawiera substancji zapachowych i olejków eterycznych. Stosowanie: Nałożyć niewielką ilość peelingu na suchą skórę i delikatnie rozprowadzić, omijając okolice ust i oczu. Spłukać letnią wodą. Stosować ok. 1-2 razy w tygodniu w zależności od potrzeb. Następnie kontynuować rutynę K-Beauty z tonikiem/esencją. Odpowiedni dla: Wszystkich rodzajów skóry, szczególnie skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień
Żel peelingujący z wodą z kwiatu moreli i celulozą Beauty Of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel to delikatny peeling do ciała o konsystencji gommage. Pomaga przy problemach skórnych spowodowanych szorstką cerą i nadmiarem sebum. Chrząstkowata konsystencja minimalizuje podrażnienia skóry. Ekstrakty roślinne i flawonoidy odżywiają i nawilżają skórę. Przy regularnym stosowaniu skóra jest miękka, zrównoważona i odpowiednio nawilżona. Dzięki delikatnej konsystencji bez grubych ziaren peeling jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Water, Prunus Mume Flower Water, Cellulose, Methypropandiol, 1,2-Hexandiol, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Sorbitol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Butylene Glycol, Disodium EDTA
- Producent
- EAN
- 8809738312872
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Water, Prunus Mume Flower Water, Cellulose, Methypropandiol, 1,2-Hexandiol, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Sorbitol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Butylene Glycol, Disodium EDTA
- Producent
- EAN
- 8809738312872
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738310960, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, 1 szt.
33,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
151,20 zł/100ml
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SKIN1004 Centella Ampoule, Kobiety, Skóra uniwersalna, 55 ml
109,07 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

K-SECRET SEOUL 1988 Eye Cream Retinal Liposome 4% + Fermented Bean 30ml
230,00 zł/100ml
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738314678, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Tubka, 100 ml
379,90 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316986, Maska na pory, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Kremowy, 140 ml
421,36 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon 8809968130246, Maska łagodząca, Kobiety, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Odżywiający, Kojąca, Krem, 150 ml
378,33 zł/1l
56,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809968130239, Tonik do twarzy, Kobiety, 150 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Butelka
58,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
374,70 zł/1l
74,94 zł
Sprzedawca: VISO

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,85 zł/100ml
57,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil - Olejek do Demakijau - 210ml
0,31 zł/1kg
64,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
115,30 zł/100ml
57,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809864752689, Serum przeciwsłoneczne, Twarz i ciało, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 50 ml
155,14 zł/100ml
77,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry peeling, świetna dostawa
Po zakończeniu procesu zamawiania zorientowałam się, że mój stary adres nie został jeszcze zmieniony jako adres dostawy. Zmieniłem go, a paczka z dwoma peelingami i tak do mnie dotarła. Peelingi są świetne, a po nich masz uczucie miękkiej i czystej skóry: bardzo dziękuję!
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GESS Ultradźwiękowy peeling z 4 trybami Skin Scrubber, ultradźwiękowe urządzenie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
142,38 zł
Sprzedawca: GESS
14 238,00 zł/1l

Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjny Ultradźwiękowego 2 w 1, Skin Srcubber GESS YOU



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
195,50 zł
Sprzedawca: GESS
195 499,99 zł/1l

MARY KAY Peeling do twarzy Volu Firm Repair Revealing Radiance 48 g
292,69 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
6 097,71 zł/1kg

Peeling kawitacyjny bezprzewodowy EMS ION ultradźwięki oczyszczanie twarzy
129,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,00 zł
Sprzedawca: MediSleep
1 147,37 zł/1l

Aqua Mineral Clarity Peeling Gel 50 ml
130,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 600,00 zł/1kg

Beauty of Joseon 8809738312872, Kobiety, Skóra uniwersalna, Równomierna cera, 1 szt., Żelowy, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
359,90 zł/1l

MARY KAY Peeling do ciała TimeWise Microdermabrasion Refine 70 g
166,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 380,00 zł/1kg

Babor Resurface złuszczający żel antyoksydacyjny 50ml
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 268,60 zł/1l

Darphin - Specific Care Age-Defying Dermabrasion Peeling - Skin peeling 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
254,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 097,40 zł/1l

Estée Lauder Perfectly Clean, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Skóra tłusta, Mokra skóra, Oczyszczenie, Oczyszczający, Orzeźwiający, Tubka, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
111,34 zł
Sprzedawca: Parfumart
742,27 zł/1l

MARY KAY Peeling do twarzy Exfoliating Scrub – peeling do wszystkich rodzajów skóry 88 ml
112,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 274,09 zł/1l

The Ordinary – Roztwór złuszczający z 30% AHA i 2% BHA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
2 966,67 zł/1l

Annemarie Börlind ABZPENZP30, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Clarity, Wygładzający, 1 szt., Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
198,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 300,00 zł/1kg

Alfaparf Linseed Scalp Rebalance Gentle Exfol. Scrub
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
253,27 zł/1l

Dr. Grandel Alpha Effect AHA-Peeling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 506,33 zł/1l

Ahava Apple Of Sodom Enzyme Facial Peel 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 887,90 zł/1kg

Juvena Pure Cleansing Exfoliating Guarana Mousse 125ml
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 661,36 zł/1l

Zestaw do pielęgnacji ust z bakuchiolem i winogronami, maska na noc i peeling cukrowy
252,81 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 611,57 zł/1kg

iHerb Celimax, peeling w płatkach z ekstraktem z listka groszku (Ji Woo GAE Heartleaf BHA Peeling Pad), 60 sztuk, 4,22 ml
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
13 981,04 zł/1l

La Roche-Posay Płyn Micelarny Skóra Reaktywna 400ml
97,17 zł
Sprzedawca: apohealth
242,92 zł/1l