Jozo Fine Salt 450g, o niskiej zawartości sodu, drobnoziarnista, wysoka jakość

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

28,04 zł

62,31 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
24,97 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
12,82 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
73,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Himalayan Pink Fine Salt 500g (Sól)
Himalayan Pink Fine Salt 500g (Sól)
42,46 zł/1l
21,23 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Jozo drobna sól morska 300 g - naturalna, drobnoziarnista sól morska do kuchni
Jozo drobna sól morska 300 g - naturalna, drobnoziarnista sól morska do kuchni
84,07 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mieszanka soli potasowych, 200g | RAAB VITALFOOD
Mieszanka soli potasowych, 200g | RAAB VITALFOOD
76 950,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
15,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sól o obniżonej zawartości sodu drobnoziarnista jodowana 350g Prymat
Sól o obniżonej zawartości sodu drobnoziarnista jodowana 350g Prymat
18,19 zł/1kg
6,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CEN.O´SOLE Sól morska jodowana gruboziarnista 900 g
CEN.O´SOLE Sól morska jodowana gruboziarnista 900 g
8 411,11 zł/1kg
9,88 zł
-23%
7,57 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla O'sole Sól Drobnoziarnista Jodowana 600 G
O'sole Sól Drobnoziarnista Jodowana 600 G
12,15 zł/1kg
13,77 zł
-47%
7,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mayi | Drobnoziarnista sól jodowana 600 g
Mayi | Drobnoziarnista sól jodowana 600 g
70,95 zł/1l
46,87 zł
-9%
42,57 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla O'sole Sól Gruboziarnista Jodowana 600 G
O'sole Sól Gruboziarnista Jodowana 600 G
12,15 zł/1kg
9,45 zł
-22%
7,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sante Sól Morska Jodowana Z Potasem O Obniżonej Zawartości Sodu 350 G
Sante Sól Morska Jodowana Z Potasem O Obniżonej Zawartości Sodu 350 G
16,94 zł/1kg
5,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Alpen Jodsalz 500g
Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sól peklowa O'Sole do peklowania mięs 1 Kg
Sól peklowa O'Sole do peklowania mięs 1 Kg
16 710,00 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Solec Sól Wielicka Jodowana 1Kg
Solec Sól Wielicka Jodowana 1Kg
5,25 zł/1kg
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sól peklująca GiDeli 3 x 5 kg Wysokiej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
Sól peklująca GiDeli 3 x 5 kg Wysokiej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
7,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
105,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla LoSalt Mineraalzout 350g – niskosodowa sól mineralna dla zdrowej diety
LoSalt Mineraalzout 350g – niskosodowa sól mineralna dla zdrowej diety
85,46 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kala Namak - Sól siarkowa 100g
Kala Namak - Sól siarkowa 100g
118,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska półgruboziarnista Brat.pl 1kg Brat.pl
Sól kłodawska półgruboziarnista Brat.pl 1kg Brat.pl
5,90 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Jozo drobna sól o niskiej zawartości sodu, 450 g - niskosodowa sól kuchenna do świadomej i zdrowej diety. Zawiera 70% mniej sodu niż zwykła sól i jest idealna do gotowania i przyprawiania. Drobne ziarno zapewnia równomierne rozprowadzenie i zrównoważony smak. Wzbogacony jodem, w praktycznym, łatwo rozprowadzającym się i zamykanym opakowaniu. Składniki: Sól potasowa (69%), sól (30%), jodek/jodan potasu, substancje przeciwzbrylające (E504, E535). Idealny do codziennego przygotowywania posiłków.
Zawartość
5.4 l
Lista składników
Sól potasowa (69%), sól (30%), jodek potasu/jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca (E504, E535)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 0 kJ (0 kcal) Tłuszcz: 0g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Węglowodany: 0g w tym cukier: 0 g Białko: 0g Sól: 30g Jod: 2000 µg (1,333% RWS)
Waga
450 g
Firma spożywcza
Boortorenweg 27, 7553GA Hengelo, NL
Nazwa handlowa
Jozo Niska sól sodowa drobna
Producent
Jozo
EAN
8715800001073

Zawartość
5.4 l
Lista składników
Sól potasowa (69%), sól (30%), jodek potasu/jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca (E504, E535)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 0 kJ (0 kcal) Tłuszcz: 0g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Węglowodany: 0g w tym cukier: 0 g Białko: 0g Sól: 30g Jod: 2000 µg (1,333% RWS)
Waga
450 g
Firma spożywcza
Boortorenweg 27, 7553GA Hengelo, NL
Nazwa handlowa
Jozo Niska sól sodowa drobna
Producent
Jozo
EAN
8715800001073
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól drobna 25kg
Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)
Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska niejodowana 3 kg
Sól kłodawska niejodowana 3 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g
Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.
SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruba Margherita 1 kg
Sól morska gruba Margherita 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l
SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg