Remia Salata Natural Dressing 800 ml – Lekka, kremowa przyjemność z sosem sałatkowym

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

37,41 zł

46,76 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Sosy do sałatek i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml
Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml
14,71 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
25,37 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kraft Italy Dressing świeży łagodny sos sałatkowy z estragonem 800ml
Kraft Italy Dressing świeży łagodny sos sałatkowy z estragonem 800ml
34,20 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
27,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
56,21 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kühne Yogurt Dressing 500 ml – Kremowy, lekki dressing sałatkowy o smaku jogurtowym
Kühne Yogurt Dressing 500 ml – Kremowy, lekki dressing sałatkowy o smaku jogurtowym
50,44 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Zero% Dressing Jogurtowy 250ml – Beztłuszczowy, Lekki i Kremowy
Remia Salata Zero% Dressing Jogurtowy 250ml – Beztłuszczowy, Lekki i Kremowy
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Calvé Caesar Dressing 70 ml – Kremowy, pikantny sos sałatkowy w porcjach
Calvé Caesar Dressing 70 ml – Kremowy, pikantny sos sałatkowy w porcjach
172,86 zł/1kg
12,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hellmann's sos jogurtowy lekka alternatywa butelka 1000ml
Hellmann's sos jogurtowy lekka alternatywa butelka 1000ml
38,12 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
38,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kewpie Dressing sezamowe, prażone, 1000 ml – Kremowy dressing sezamowy z prażonym sezamem
Kewpie Dressing sezamowe, prażone, 1000 ml – Kremowy dressing sezamowy z prażonym sezamem
119,91 zł/1kg
119,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Ranch Dressing 250g – Kremowy, pikantny dip do sałatek i przekąsek
Remia Salata Ranch Dressing 250g – Kremowy, pikantny dip do sałatek i przekąsek
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Zero% Naturalny sos sałatkowy, beztłuszczowy, 250 ml, wegański, niskokaloryczny
Remia Salata Zero% Naturalny sos sałatkowy, beztłuszczowy, 250 ml, wegański, niskokaloryczny
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hela Mosterd Dille Dressing 250 ml – Kremowy sos musztardowo-koperkowy do sałatek i nie tylko
Hela Mosterd Dille Dressing 250 ml – Kremowy sos musztardowo-koperkowy do sałatek i nie tylko
100,88 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Vandemoortele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Kremowy dressing Cezar do sałatek
Vandemoortele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Kremowy dressing Cezar do sałatek
72,65 zł/1kg
72,65 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hellmann's Vinaigrette Lemon Bottle lekki sos sałatkowy 1000ml
Hellmann's Vinaigrette Lemon Bottle lekki sos sałatkowy 1000ml
67,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hellmann's Creamy Ranch Dressing 250g – Kremowy dressing do sałatek i dipów
Hellmann's Creamy Ranch Dressing 250g – Kremowy dressing do sałatek i dipów
115,88 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos sałatkowy Remia o smaku miodowo-musztardowym (tubka 450 ml)
Sos sałatkowy Remia o smaku miodowo-musztardowym (tubka 450 ml)
37,32 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos balsamiczny Homann o harmonijnym śródziemnomorskim smaku 875 ml
Sos balsamiczny Homann o harmonijnym śródziemnomorskim smaku 875 ml
29,50 zł/1l
25,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Knorr Sos sałatkowy Paprykowo-ziołowy 9 g
Knorr Sos sałatkowy Paprykowo-ziołowy 9 g
221,00 zł/1kg
2,46 zł
-10%
2,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
32,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
28,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Remia Salata Natural Dressing 800 ml – Lekki, kremowy dressing sałatkowy na bazie delikatnych ziół, cebuli i papryki. 0% tłuszczu, bez konserwantów, sztucznych barwników, substancji zapachowych i smakowych. Bez laktozy, bez alergenów, bez glutenu i wegańskie. Praktyczna tubka o pojemności 800 ml zapewniająca łatwe dozowanie i optymalny smak. Idealne do świeżych sałatek i dań na zimno.
Zawartość
2.4 l
Lista składników
Woda, ocet, syrop glukozowo-fruktozowy, cebula 3,0%, sól, zioła (szczypiorek, koper, pietruszka) 1,1%, papryka 0,9%, substancje zagęszczające: guma ksantanowa i mączka chleba świętojańskiego, ekstrakt z pora, ekstrakt z krokosza barwierskiego, aromat.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 152 kJ / 36 kcal Tłuszcz: 0,00 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g Węglowodany: 7,90 g w tym cukier: 7,30 g Białko: 0,00 g Sól: 2,00 g
Waga
800 g
Firma spożywcza
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Nazwa handlowa
Naturalny dressing Remia Salata
Producent
Remia
Zakres dostawy
3
EAN
8710448634690

Zawartość
2.4 l
Lista składników
Woda, ocet, syrop glukozowo-fruktozowy, cebula 3,0%, sól, zioła (szczypiorek, koper, pietruszka) 1,1%, papryka 0,9%, substancje zagęszczające: guma ksantanowa i mączka chleba świętojańskiego, ekstrakt z pora, ekstrakt z krokosza barwierskiego, aromat.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 152 kJ / 36 kcal Tłuszcz: 0,00 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g Węglowodany: 7,90 g w tym cukier: 7,30 g Białko: 0,00 g Sól: 2,00 g
Waga
800 g
Firma spożywcza
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Nazwa handlowa
Naturalny dressing Remia Salata
Producent
Remia
Zakres dostawy
3
EAN
8710448634690
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Lean Dressing Jogurtowy 800 ml – niskotłuszczowy, kremowy, naturalny
Remia Salata Lean Dressing Jogurtowy 800 ml – niskotłuszczowy, kremowy, naturalny
59,65 zł/1kg
47,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hela Dressing Mosterd Dille 800g – Kremowy o smaku musztardowo-koperkowym, uniwersalny
Hela Dressing Mosterd Dille 800g – Kremowy o smaku musztardowo-koperkowym, uniwersalny
66,69 zł/1l
53,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lotus Biscoff biszkopty karmelowe 150 szt.
Lotus Biscoff biszkopty karmelowe 150 szt.
115,39 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
108,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
102,53 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
197,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
98,51 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
161,06 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
80,53 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
69,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oreo Double Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 170 G (12 Sztuk)
Oreo Double Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 170 G (12 Sztuk)
384,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
64,87 zł/1l
155,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
40,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Knorr Primerba Pasta przyprawowa „Włoskie zioła” 340 g (pasta ziołowa)
Knorr Primerba Pasta przyprawowa „Włoskie zioła” 340 g (pasta ziołowa)
0,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
131,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
56,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz Majonez Lekki 10l
Heinz Majonez Lekki 10l
33,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
337,42 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lucullus Shiro Miso makaron sojowy lekko sfermentowany, 500 g
Lucullus Shiro Miso makaron sojowy lekko sfermentowany, 500 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lotus Bakeries 5410126006360, Ciastko, 150 g, Okrągły, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
Lotus Bakeries 5410126006360, Ciastko, 150 g, Okrągły, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
124,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mentos Rainbow Chews * (40 x 40g)
Mentos Rainbow Chews * (40 x 40g)
81,51 zł/1kg
122,27 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry zielona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry zielona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
50,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kühne dressing ziołowy pikantny z drobno posiekanymi ziołami 1000ml
Kühne dressing ziołowy pikantny z drobno posiekanymi ziołami 1000ml
28,34 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,18 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Heinz majonez średnio gęsty słodko-kremowy pikantny łagodny sos 875ml
Heinz majonez średnio gęsty słodko-kremowy pikantny łagodny sos 875ml
55,81 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,83 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mentos 9094000, Twarda gumowaty, Wielobarwny, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
Mentos 9094000, Twarda gumowaty, Wielobarwny, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
74,57 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
113,35 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Syrop Monin Orange Spritz – idealny do koktajli o naturalnym aromacie, 1000 ml
Syrop Monin Orange Spritz – idealny do koktajli o naturalnym aromacie, 1000 mlJednorazowe
71 271,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Culinaria czysty olej z pestek winogron Olej jadalny neutralny smak 1000ml
Culinaria czysty olej z pestek winogron Olej jadalny neutralny smak 1000ml
59,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
59,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Homann Dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki o łagodnym smaku 875ml
Homann Dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki o łagodnym smaku 875ml
32,70 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml
Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml
76,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
65,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mondamin Roux ciemny, klasyczny, wydajny, do sosów, 10 000 g
Mondamin Roux ciemny, klasyczny, wydajny, do sosów, 10 000 g
851,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Silphium Garum X Nowa wersja starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili, 280 ml
Silphium Garum X Nowa wersja starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili, 280 ml
26,44 zł
Sprzedawca: LaProve
94,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft Dressing Włoski delikatny ziołowy gotowy do podania w kanistrze 5000ml
Kraft Dressing Włoski delikatny ziołowy gotowy do podania w kanistrze 5000ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
127,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml
Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos balsamiczny Didden z oliwą z oliwek 100% naturalny 240ml
Sos balsamiczny Didden z oliwą z oliwek 100% naturalny 240ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dressing pomarańczowo-rozmarynowy z oliwą z oliwek i miodem 240ml
Dressing pomarańczowo-rozmarynowy z oliwą z oliwek i miodem 240ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,26 zł
-3%
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
199,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml
Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,76 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
103,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,77 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,02 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey miodowo-musztardowy sos sałatkowy słodko-pikantny 75ml opakowanie 14 sztuk
Develey miodowo-musztardowy sos sałatkowy słodko-pikantny 75ml opakowanie 14 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
470,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey zioła ogrodowe sos sałatkowy lekko cierpki 75ml opakowanie 14 sztuk
Develey zioła ogrodowe sos sałatkowy lekko cierpki 75ml opakowanie 14 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
474,40 zł/1l