Remia Salata Zero% Dressing Jogurtowy 250ml – Beztłuszczowy, Lekki i Kremowy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

16,40 zł

65,60 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Sosy do sałatek i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
25,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml
Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml
14,71 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
25,37 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
25,37 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia Mosterd Honey Dressing Zero% 250 ml – Bezcukrowy, beztłuszczowy sos musztardowy
Remia Mosterd Honey Dressing Zero% 250 ml – Bezcukrowy, beztłuszczowy sos musztardowy
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Zero% Naturalny sos sałatkowy, beztłuszczowy, 250 ml, wegański, niskokaloryczny
Remia Salata Zero% Naturalny sos sałatkowy, beztłuszczowy, 250 ml, wegański, niskokaloryczny
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kühne Yogurt Dressing 500 ml – Kremowy, lekki dressing sałatkowy o smaku jogurtowym
Kühne Yogurt Dressing 500 ml – Kremowy, lekki dressing sałatkowy o smaku jogurtowym
50,44 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Natural Dressing 800 ml – Lekka, kremowa przyjemność z sosem sałatkowym
Remia Salata Natural Dressing 800 ml – Lekka, kremowa przyjemność z sosem sałatkowym
46,76 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Lean Yoghurt 450g – Niskotłuszczowy, kremowy jogurt do sałatek i dressingów
Remia Salata Lean Yoghurt 450g – Niskotłuszczowy, kremowy jogurt do sałatek i dressingów
41,47 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
28,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia Salata Ranch Dressing 250g – Kremowy, pikantny dip do sałatek i przekąsek
Remia Salata Ranch Dressing 250g – Kremowy, pikantny dip do sałatek i przekąsek
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kewpie Sesame Soy Sauce Dressing 210 ml - Pikantny, kremowy dressing do sałatek i sushi
Kewpie Sesame Soy Sauce Dressing 210 ml - Pikantny, kremowy dressing do sałatek i sushi
200,86 zł/1kg
42,18 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
109,12 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
109,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Hellmann's Creamy Ranch Dressing 250g – Kremowy dressing do sałatek i dipów
Hellmann's Creamy Ranch Dressing 250g – Kremowy dressing do sałatek i dipów
115,88 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hela Mosterd Dille Dressing 250 ml – Kremowy sos musztardowo-koperkowy do sałatek i nie tylko
Hela Mosterd Dille Dressing 250 ml – Kremowy sos musztardowo-koperkowy do sałatek i nie tylko
100,88 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
32,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hellmann's Vinaigrette Lemon Bottle lekki sos sałatkowy 1000ml
Hellmann's Vinaigrette Lemon Bottle lekki sos sałatkowy 1000ml
67,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fanex Sos Majonezowy Sałatkowy 3kg
Fanex Sos Majonezowy Sałatkowy 3kg
21,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
65,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Vandemoortele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Kremowy dressing Cezar do sałatek
Vandemoortele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Kremowy dressing Cezar do sałatek
72,65 zł/1kg
72,65 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kuehne sos do sałatki ziemniaczanej kremowy łagodny fine tuned 250ml
Kuehne sos do sałatki ziemniaczanej kremowy łagodny fine tuned 250ml
56,88 zł/1l
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Remia Salata Sos Jogurtowy Zero%, 250 ml - beztłuszczowy, lekki i kremowy. Ten orzeźwiający dressing z jogurtem i pietruszką jest idealny do sałatek i diet niskokalorycznych. Bez dodatku cukru i bez tłuszczu, zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry. Bezglutenowy i praktyczny w butelce prezentowej o pojemności 250 ml. Składniki: Woda, jogurt organiczny 20%, ocet balsamiczny, skrobia kukurydziana, ocet naturalny, sól, pietruszka, papryka, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa, mączka chleba świętojańskiego), naturalny aromat, substancja słodząca (sukraloza). Wartości odżywcze w 100 ml: 33 kcal, 0 g tłuszczu, 6,6 g węglowodanów, 3,9 g cukru, 0,7 g białka, 1,5 g soli.
Lista składników
Woda, JOGURT organiczny 20%, ocet balsamiczny, skrobia kukurydziana, ocet naturalny, sól, pietruszka, papryka, substancje zagęszczające: guma ksantanowa i mączka chleba świętojańskiego, naturalny aromat, substancja słodząca: sukraloza.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 138 kJ (33 kcal) Tłuszcz: 0g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Węglowodany: 6,6 g w tym cukier: 3,9 g Białko: 0,7 g Sól: 1,5 g
Waga
250 g
Firma spożywcza
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Nazwa handlowa
Remia Salata jogurt zero%
Producent
Remia
EAN
8710448634812

Lista składników
Woda, JOGURT organiczny 20%, ocet balsamiczny, skrobia kukurydziana, ocet naturalny, sól, pietruszka, papryka, substancje zagęszczające: guma ksantanowa i mączka chleba świętojańskiego, naturalny aromat, substancja słodząca: sukraloza.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 138 kJ (33 kcal) Tłuszcz: 0g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Węglowodany: 6,6 g w tym cukier: 3,9 g Białko: 0,7 g Sól: 1,5 g
Waga
250 g
Firma spożywcza
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Nazwa handlowa
Remia Salata jogurt zero%
Producent
Remia
EAN
8710448634812
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mondamin Roux ciemny, klasyczny, wydajny, do sosów, 10 000 g
Mondamin Roux ciemny, klasyczny, wydajny, do sosów, 10 000 g
851,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Silphium Garum X Nowa wersja starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili, 280 ml
Silphium Garum X Nowa wersja starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili, 280 ml
26,44 zł
Sprzedawca: LaProve
94,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft Dressing Włoski delikatny ziołowy gotowy do podania w kanistrze 5000ml
Kraft Dressing Włoski delikatny ziołowy gotowy do podania w kanistrze 5000ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
127,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml
Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos balsamiczny Didden z oliwą z oliwek 100% naturalny 240ml
Sos balsamiczny Didden z oliwą z oliwek 100% naturalny 240ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dressing pomarańczowo-rozmarynowy z oliwą z oliwek i miodem 240ml
Dressing pomarańczowo-rozmarynowy z oliwą z oliwek i miodem 240ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,26 zł
-3%
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
199,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml
Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,76 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
103,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,77 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,02 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey miodowo-musztardowy sos sałatkowy słodko-pikantny 75ml opakowanie 14 sztuk
Develey miodowo-musztardowy sos sałatkowy słodko-pikantny 75ml opakowanie 14 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
470,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey zioła ogrodowe sos sałatkowy lekko cierpki 75ml opakowanie 14 sztuk
Develey zioła ogrodowe sos sałatkowy lekko cierpki 75ml opakowanie 14 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
474,40 zł/1l