4,9



Na podstawie 12 opinii
Ard al Zaafaran Dirham Gold Woda perfumowana, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
127,04 zł
1 270,40 zł / 1l
+ 64,44 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Tarteel Gold 75 ml - Arabian Oud8 450,00 zł/1l
845,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda perfumowana, 100 ml1 300,00 zł/1l
130,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Ard Al Zaafaran Ahlam Al Arab edp 80ml + DEO 50ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Aroosat al Emarat woda perfumowana spray 100ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ard Al Zaafaran Dirham Silver + Deo 100ml EDP
1 270,40 zł/1l
127,04 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ard Al Zaafaran Dirham OUD EDP 100ml
1 270,40 zł/1l
127,04 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ard Al Zaafaran Mousuf Ramadi EDP 100ml
652,90 zł/1l
70,00 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Ard Al Zaafaran Dirham Wardi Woda perfumowana 100 ml
1 431,50 zł/1l
143,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ard Al Zaafaran Qaed Al Fursan EDP 50 ml M
605,00 zł/1l
30,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Saheb woda perfumowana unisex 70 ml
2 420,86 zł/1l
169,46 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Ard Al Zaafaran I Am The Queen EDP 100ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ard Al Zaafaran Parfum Al SayaAd for Man EDP 100ml
760,00 zł/1l
76,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj bogaty i przyjemny aromat inspirowany orientem. Dirham Gold to mieszanka owocowych, drzewnych i kwiatowych akordów, które w połączeniu tworzą luksusową kompozycję w niezwykle intrygującym wydaniu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: jaśmin, róża, wetyweria, drzewo sandałowe, bergamotka
Nuta serca: wanilia, róża
Nuta bazy: ananas, cytrusy, pomarańcza
png Ard Al Zaafaran Dirham Gold EDP 100ml Ard Al Zaafaran 6423080608449
Producent: Ard Al Zaafaran
Rodzaj: Woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Dirham Gold marki Ard Al Zaafaran to perfumy dla kobiet.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, drzewo sandałowe, wetyweria, róże, jaśmin
Nuty serca: róże, wanilia
Nuty bazy: pomarańcze, cytrusy, ananas
Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Royal Oud Creed
Dirham Gold
- Marka: Ard Al Zaafaran
- Perfumy unisex
- Foramt: Woda perfumowana
- Pojemność: 100ml
- Konsystencja: spray
- Konsystencja: płynna
- świeże, witalne perfumy z kwiatowymi nutami i lekko drzewną bazą.
- Otwierająca nuta głowy jest świeża i cytrusowa, po czym przechodzi w chłodną bergamotkę i pikantny kardamon.
- Nuta serca jest ciepła i jasna dzięki róży, jaśminowi i lawendzie.
- W nucie bazy drzewo sandałowe łączy się z drzewem cedrowym i wetywerią, nadając Dirham głębi i elegancji.
- Dirham to piękny zapach na co dzień, który roztacza świeżość i pozytywną energię.
- Główne nuty: świeży, kwiatowy, żywy, lekko drzewny
STOSOWANIE
Uwaga: Unikać kontaktu z oczami, uszami i błonami śluzowymi.
Rozpylać na zdrową skórę
Nie rozpylać w kierunku otwartego ognia
Ard Al Zaafaran Perfume Dirham Gold Eau de Parfum 100ml to orzeźwiająca, a zarazem ciepła kompozycja zapachowa. Dodaje bardziej intensywną nutę do klasycznego zapachu Dirham. Żywe niuanse bergamotki, drzewa sandałowego, róży i jaśminu rozwijają się w górnych nutach, tworząc harmonijną świeżość. Serce zapachu łączy delikatne aromaty róży i słodką miękkość wanilii. To połączenie nadaje zapachowi wyrafinowanej elegancji. Zapach nadaje się zarówno na specjalne okazje, jak i do noszenia na co dzień. Nuta bazy zachwyca soczystymi nutami ananasa i owoców cytrusowych, które dodają owocowej słodyczy. Dzięki temu Dirham Gold to zapach, który emanuje ciepłem i żywiołowością jednocześnie. Dzięki swojemu orientalnemu charakterowi perfumy długo utrzymują się na skórze i są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Zanurz się w orientalnej magii Ard Al Zaafaran Perfume Dirham Gold i poznaj zapach, który w wyjątkowy sposób łączy harmonię i elegancję. Nuty głowy: bergamotka, drzewo sandałowe, róża, jaśmin, wetyweria. Nuty serca: róża, wanilia. Nuty bazy: owoce cytrusowe, ananas
Woda perfumowana Dirham Gold 100ml
- Model
- Dirham Gold
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Ard al Zaafaran Dirham Gold Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6423080608449
- Model
- Dirham Gold
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Ard al Zaafaran Dirham Gold Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6423080608449
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(247)Liczba wystawionych ocen: 247




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(938)Liczba wystawionych ocen: 938




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11Rabat 4% od 2 szt.




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(375)Liczba wystawionych ocen: 375




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(64)Liczba wystawionych ocen: 64




2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(69)Liczba wystawionych ocen: 69




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(420)Liczba wystawionych ocen: 420




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2037)Liczba wystawionych ocen: 2037

Ard Al Zaafaran Rihanna EDP 100ml
667,90 zł/1l
86,80 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,79 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rue Broca - Theoreme Pour Homme EDP 90ml
955,78 zł/1l
86,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Perfumes Qidwah EDP 85ml
942,90 zł/1l
94,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Al Nashama Caprice EDP 100ml
1 290,50 zł/1l
129,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Roberto Cavalli Just Cavalli EDT 75 ml W
2 203,20 zł/1l
165,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Nasheet EDP 100 ml UNISEX
773,70 zł/1l
79,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ajmal Carbon 100Ml Woda Perfumowana Dla Mężczyzn Perfumy Męskie
581,00 zł/1l
58,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fragrance World Soir EDP 80 ml UNISEX
1 100,00 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
618,00 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
880,20 zł/1l
88,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
567,50 zł/1l
56,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję bardzo za szybką dostawę. To była ta sama specyfikacja, o którą prosiłem. Jeszcze raz dziękuję, mogę go polecić każdemu
Dziękuję za szybką dostawę To była ta sama specyfikacja, o którą prosiłem. Jeszcze raz dziękuję, mogę polecić każdemu
Oceniono dnia 4 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Bardzo mi się podoba i chciałbym kupić ponownie
Oceniono dnia 6 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
To było po prostu idealne, tak jak się spodziewałem
Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l