Seria Beauty Formulas Brightening Vitamin C zapewnia zaawansowaną pielęgnację skóry, która pomoże odsłonić Twój wewnętrzny blask. Aktywna formuła z kompleksem witamin zawierającym witaminy B, C i E, zapewni odżywienie, którego potrzebuje Twoja skóra, aby utrzymać promienny, energetyzujący i świeży wygląd.
Serum do twarzy to lekki, nawilżający preparat, który pomoże Ci uzyskać równomiernie gładką i promienną cerę. Mieszanka długo działających środków nawilżających i bogactwo olejków zapewnia skórze skuteczne nawilżenie. Pozostawia skórę czystą, świeżą i miękką.
Sposób użycia: Stosuj codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu i tonizowaniu. Poprzez skierowanie pompki w dół, wyciśnij niewielką ilość serum na opuszki palców, a następnie delikatnie nałóż okrężnymi ruchami na twarz i szyję aż do wchłonięcia, przed nałożeniem kremu nawilżającego lub makijażu. Uważaj na okolice oczu.
Uwagi: Nie stosuj u dzieci poniżej 3 roku życia. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu, przepłucz czystą...
Beauty Formulas Brightening Vitamin C Rozjaśniające serum do twarzy z witaminą C, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
23,54 zł
78,47 zł / 100ml
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
159,97 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej informacji o reklamie
Haut Chemists Kolagenowe serum do twarzy 30ml
243,33 zł/100ml
91,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20%
73,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
156,63 zł/100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej informacji o reklamie
Kiehl's Retinol Odnawiające skórę codzienne serum w mikrodawkach
Mincer Pharma Retinol 70+ Przeciwzmarszczkowy tłusty krem do twarzy No 504, 50 ml
272,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Sesderma C-Vit Nawilżający krem do twarzy, 50 ml
339,58 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
169,79 zł
Sprzedawca: somnia24
COSRX - Serum z witaminą C 13, 20 ml
579,45 zł/100ml
115,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Sesderma Hidraderm Hyal Krem do twarzy, 50 ml
234,48 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
124,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7,68 zł
117,24 zł
Sprzedawca: MANADA
Nanoil Collagen Serum do twarzy z kolagenem, 50ml
171,18 zł/100ml
85,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Babor Nawilżające serum do twarzy, 30ml
646,43 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
193,93 zł
Sprzedawca: VISO
Krem rozjaśniający z witaminą C Revitalift 50 ml
205,88 zł/100ml
102,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Mizon Cicaluronic krem nawilajcy 50 ml
1 457,38 zł/1kg
116,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Allergika krem do twarzy sensitive 50 ml
231,70 zł/100ml
115,85 zł
Sprzedawca: apohealth
Isntree Nawilżający krem do twarzy, 80 ml
108,50 zł/100ml
86,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Apivita Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na twarz 50ml
279,56 zł/100ml
139,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Seria Beauty Formulas Brightening Vitamin C zapewnia zaawansowaną pielęgnację skóry, która pomoże odsłonić Twój wewnętrzny blask. Aktywna formuła z kompleksem witamin zawierającym witaminy B, C i E, zapewni odżywienie, którego potrzebuje Twoja skóra, aby utrzymać promienny, energetyzujący i świeży wygląd.
Serum do twarzy to lekki, nawilżający preparat, który pomoże Ci uzyskać równomiernie gładką i promienną cerę. Mieszanka długo działających środków nawilżających i bogactwo olejków zapewnia skórze skuteczne nawilżenie. Pozostawia skórę czystą, świeżą i miękką.
Sposób użycia: Stosuj codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu i tonizowaniu. Poprzez skierowanie pompki w dół, wyciśnij niewielką ilość serum na opuszki palców, a następnie delikatnie nałóż okrężnymi ruchami na twarz i szyję aż do wchłonięcia, przed nałożeniem kremu nawilżającego lub makijażu. Uważaj na okolice oczu.
Uwagi: Nie stosuj u dzieci poniżej 3 roku życia. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu, przepłucz czystą, ciepłą wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwij stosowanie. Jeśli objawy nie ustąpią, zasięgnij porady lekarza. Nie nakładaj na popękaną lub uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Trzymaj z dala od dzieci.
BEAUTY FORMULAS Rozjaśniające serum do twarzy z witaminą C 30ml
Waga
80 g
Zawartość
30 ml
Składniki
Beauty Formulas Brightening Vitamin C Rozjaśniające serum do twarzy z witaminą C, 30 ml
Producent
Beauty Formulas
EAN
5012251013383
Numer producenta
BE383
Waga
80 g
Zawartość
30 ml
Składniki
Beauty Formulas Brightening Vitamin C Rozjaśniające serum do twarzy z witaminą C, 30 ml
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(672)Liczba wystawionych ocen: 672
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(655)Liczba wystawionych ocen: 655
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(698)Liczba wystawionych ocen: 698
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Pościel Lumaland Premium Codzienna całoroczna poszwa na kołdrę (135x200cm) i poszewka na poduszkę (80x80cm) z zamkiem YKK - Czarna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
95,95 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Face Facts Vitamin C Serum do twarzy, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
180,83 zł/100ml
54,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
8 674,54 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
ANTTEQ AB50D1 Telewizor 50 cali (TV 127 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimedialny przez USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(67)Liczba wystawionych ocen: 67
2 053,38 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia
Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(204)Liczba wystawionych ocen: 204
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07
Pościel 140x200 + 2 70x80 Niebieska we Wzory Komplet Pościeli
59,00 zł
Sprzedawca: CottonMarket
Mäser Kombiservice, kamionka, ALENIA
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
714,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-304,40 zł
410,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Vactidy C6 Odkurzacz z kablem, kabel 7m/1.7kg/30000Pa/600W, pojemnik na kurz 800ml Odkurzacz na kiju, opróżnianie jednym przyciskiem, odkurzacz ręczny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(173)Liczba wystawionych ocen: 173
341,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE
Yaheetech – stolik pomocniczy w stylu vintage z 3 półkami, mała półka kuchenna, stolik do salonu z metalową podstawą, 40 x 30 x 74,5 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
184,23 zł
Sprzedawca: Yaheetech
VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(385)Liczba wystawionych ocen: 385