4,0



Na podstawie 1 opinii
Redken One United Multi-Benefit Treatment
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
143,33 zł
955,53 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kuracje do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml704,95 zł/1l
140,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml102,99 zł/1l
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml211,60 zł/1l
211,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
REF Illuminate Colour Conditioner 1000 ml142,45 zł/1l
142,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
702,30 zł/1kg
140,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochronny spray do termicznej stylizacji włosów 190 ml
559,21 zł/1l
106,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken All Soft Mega Curls Hydramelt pielęgnacja bez spłukiwania do włosów falowanych i kręconych 150 ml
649,00 zł/1l
97,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Odżywka 500 ml
284,80 zł/1l
142,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
445,07 zł/1l
133,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
310,00 zł/1l
77,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balmain Hair Couture Odżywka rewitalizująca 300 ml
666,67 zł/1l
200,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Equave Detangling Conditioner 50ml
849,80 zł/1l
42,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Plantur 39 Hyaluron Conditioner 150ml
407 588,24 zł/1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwarzkopf, Colour Shine, odżywka do włosów, 200 ml
49 500,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Definierte Curls Odżywka Clearé Institute Booster Curly 200 ml
507,45 zł/1l
101,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Elvive Total Repair 5 Odżywka von L'oreal 300 ml
18,85 zł/100ml
56,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guhl Bond and Repair Conditioner 200ml
214,15 zł/1l
42,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Indola Care Colour Conditioner 1000 ml
112,34 zł/1l
112,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Gosh Vitamin Booster Odżywka do włosów, 450 ml
362,20 zł/1l
162,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
1 399,80 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Redken One United Conditioning Treatment 150 ml
Nowa kuracja pielęgnacyjna z 25 właściwościami pielęgnacyjnymi dla wszystkich rodzajów włosów!
- Każdy ma niepowtarzalną strukturę włosów
- Redken One United Care Treatment łączy każdy z nich.
- Niezależnie od tego, czy włosy są puszące się, proste, uparte, pełne, cienkie, krótkie czy długie, kuracja Redken łączy 25 właściwości pielęgnacyjnych w jednej butelce.
- Daje to każdemu rodzajowi włosów jego własne piękno!
- Kuracja all-in-one nie zawiera parabenów ani siarczanów i łączy w sobie 25 właściwości pielęgnacyjnych z trzech obszarów: Tekstura włosa, ochrona i piękno.
- Natychmiast widoczne rezultaty i poprawa kondycji struktury i rodzaju włosów.
- Kompleks kationowy zawarty w kuracji z naładowanymi, kationowymi składnikami aktywnymi łagodzi i rozczesuje włosy.
- Technologia Kera-Care, składająca się z ksylozy i hydrolizowanych protein roślinnych, dodatkowo chroni włosy przed wysoką temperaturą, a olejek kokosowy nadaje włosom elastyczność, gładkość i jedwabisty połysk.
25 właściwości pielęgnacyjnych Redken One United Care Treatment:
1. pielęgnuje
2. odżywia
3. poprawia rozczesywalność
4. wypełnia porowate obszary
5. zmniejsza suchość włosów
6. rozplątuje
7. natychmiastowy efekt
8. idealny do przygotowania do cięcia
Ochrona
9. przygotowuje włosy przed stylizacją
10. zapobiega łamaniu się włosów
11. nadaje się również do włosów farbowanych
12. zapobiega uszkodzeniom spowodowanym wysoką temperaturą
13. zapobiega rozdwajaniu się końcówek
14. wzmacnia powierzchnię włosów
15. bezpieczny dla włosów farbowanych ombré
16. chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
Piękno
17. nadaje włosom jedwabistość
18. nadaje elastyczność
19. zapewnia połysk
20. pomaga zapobiegać puszeniu się włosów
21. efekt antystatyczny
22. ujarzmia wystające włosy
23. ułatwia suszenie włosów
24. odświeża stylizację
25. nie obciąża włosów
Zalecenia dotyczące stosowania:
1. Wariant: Wmasować w osuszone ręcznikiem włosy po umyciu szamponem. Nie spłukiwać. Następnie ułożyć włosy jak zwykle.
2. Wariant: Po umyciu włosów szamponem wymieszać z odżywką i wmasować we włosy. Następnie dokładnie spłukać.
3. Wariant: Po umyciu włosów szamponem wymieszać z odżywką bez spłukiwania i wmasować we włosy. Nie spłukiwać.
4. Wariant: Wymieszać z produktem do stylizacji i rozprowadzić na włosach, aby uzyskać idealne wykończenie.
Wartość5: AQUA / WODA - COCOS NUCIFERA OIL / OLEJ KOKOSOWY - AMODIMETHICONE - POLYQUATERNIUM-37 - PHENOXYETHANOL - PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE - PARFUM / ZAPACH - ACETAMIDE MEA - LACTAMIDE MEA - DIMETHICONE PEG-7 PHOSPHATE - PPG-1 TRIDECETH-6 - TRIDECETH-..6 - BEHENTRIMONIUM CHLORIDE - XYLOSE - LACTIC ACID - ETHYLHEXYLGLYCERIN - CETRIMONIUM CHLORIDE - HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL - CITRONELLOL - GERANIOL - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - VIOLA ODORATA EXTRACT - VIOLA ODORATA FLOWER/LEAF EXTRACT - SODIUM HYDROXIDE
Redken ONE UNITED All-In-One Treatment 150ml jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, każdy ma unikalną strukturę włosów. Teraz jeden produkt łączy nas i poprawia strukturę każdego rodzaju włosów dzięki 25 właściwościom pielęgnacyjnym w jednej butelce. One United All-in-One Multi-benefit Treatment daje włosom piękno, którego potrzebują, aby wyróżnić się swoją wyjątkowością!
Właściwości Redken ONE UNITED All-In-One Treatment
- Odżywia
- Odżywia
- Poprawia rozczesywalność
- Wypełnia porowate obszary
- Zmniejsza suchość włosów
- Rozczesuje
- Natychmiastowy efekt
- Idealny do przygotowania do cięcia
Ochrona Redken ONE UNITED All-In-One Treatment
- Przygotowuje włosy przed stylizacją
- Pomaga zapobiegać łamaniu się włosów
- Może być również stosowana na włosy farbowane
- Pomaga zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym wysoką temperaturą
- Pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek
- Wzmacnia powierzchnię włosów
- Bezpieczny dla włosów farbowanych ombre
- Pomaga chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
Upiększa dzięki kuracji Redken ONE UNITED All-In-One Treatment
- Nadaje włosom jedwabistość
- Dodaje miękkości
- Dodaje blasku
- Pomaga zapobiegać puszeniu się włosów
- Efekt antystatyczny
- Ujarzmia wystające włosy
- Ułatwia suszenie włosów
- Odświeża stylizację
- Nieobciążający efekt
Zastosowanie Redken ONE UNITED All-In-One Treatment
- Wariant: jako odświeżacz po umyciu włosów szamponem pomiędzy myciami
- Wariant: zmieszany z odżywką do spłukiwania po oczyszczeniu włosów
- Wariant: zmieszany z odżywką bez spłukiwania po oczyszczeniu włosów
- Wariant: Wymieszać z produktem do stylizacji Redken, aby nadać fryzurze idealne wykończenie.
Redken One United All-In-One Multi-Benefit Treatment to kompleksowa kuracja, która rozwiązuje wszystkie problemy związane z pielęgnacją włosów. Odżywia włosy, poprawia ich podatność na układanie, nawilża i minimalizuje łamliwość. Zapewnia ochronę termiczną, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, ma właściwości antystatyczne, chroni włosy przed szkodliwym działaniem środowiska i zwiększa połysk. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.
Redken One United Elixir Spray 150ml to idealny wybór dla wszystkich rodzajów włosów i tekstur. Dzięki 25 korzyściom w trzech kategoriach - kontrola, ochrona i piękno - ten wszechstronny produkt zapewnia nawilżenie i białko, pozostawiając włosy lekkie i naturalne.
Ujarzmij swoje włosy dzięki odżywce One United z serii One United marki Redken. Odżywki bez spłukiwania mają pozytywny wpływ na włosy na wiele sposobów i zapewniają jedwabiście miękkie i nieodparcie lśniące włosy. Pomaga chronić, odżywiać i rozplątywać One United Multi-Benefit Treatment z gamy One United to kuracja typu "wszystko w jednym". Kuracja bez spłukiwania odżywia i odżywia włosy oraz wypełnia porowate obszary w strukturze włosów, poprawiając ich rozczesywanie. Elixir zapobiega również wysuszaniu włosów. Chroni przed uszkodzeniami termicznymi i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki bogatej formule kuracja zapewnia efekt antystatyczny bez puszenia się i sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i jedwabiste. Ale to nie wszystko: odżywki bez spłukiwania optymalnie przygotowują włosy do strzyżenia i stylizacji oraz pomagają zapobiegać łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek. Zabieg ten można również stosować na włosy farbowane i farbowane. Kuracja ta jest stosowana po lub między myciami i może być mieszana z produktami do stylizacji Redken.
ONE UNITED Professional Multi-Benefit Spray 25-1 Bez spłukiwania do wszystkich rodzajów włosów 150 ml
One United Elixir (pielęgnacja włosów) 150 ml
Redken One United Elixir Multi-Benefit Treatment 150ml
- Wymiary
- 150 ml
- Waga
- 215 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- woda
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637102555
- Numer producenta
- E3862301
- Wymiary
- 150 ml
- Waga
- 215 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- woda
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637102555
- Numer producenta
- E3862301
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
326,80 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VASAGLE Półka pływająca, półka ścienna, 80 x 20 x 3,8 cm brązowa
107,32 zł
Sprzedawca: Houseland

Philips 3000 series Seria 3000 BHA301/00 Lokówko-suszarka, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, Czarny, Kółko do wieszania, 1,8 m, 800 W
116,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szampon Redken do pielęgnacji włosów All Soft Shampoo
328,00 zł/1l
164,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Jinpoli ANION hula hoop z ćwiekami do masażu trener brzucha 105 cm fitness 0,85 kg
87,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Cat Treatment 200 ml
972,70 zł/1l
194,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
310,00 zł/1l
77,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
189,20 zł/1l
189,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Length Shampoo odżywczy szampon nadający połysk długim włosom 300 ml
444,23 zł/1l
133,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
702,30 zł/1kg
140,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Redken Extreme Play Safe 230°C Krem ochronny do stylizacji na ciepło 250 ml
487,17 zł/1kg
141,28 zł
Sprzedawca: Scentist

Odżywka Redken Extreme Length 300 ml
504,07 zł/1l
151,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
420,83 zł/1l
126,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acid Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask maska o działaniu regenerującym 250 ml
734,60 zł/1l
183,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken One United All-in-One Multi-Benefit Treatment Spray regenerujący, odżywiający i chroniący włosy 150 ml
23 767,00 zł/100ml
237,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska przywracająca jakość włókna włosa, 200 ml
1 307,15 zł/1l
261,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
445,07 zł/1l
133,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Extreme Strength Builder Plus Mask 250 ml
473,60 zł/1l
118,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken All Soft Argan-6 Oil odżywczy olejek do włosów suchych 100 ml
1 140,00 zł/1kg
134,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Serum do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Buteleczka z pompką
546,10 zł/1l
54,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml
218,46 zł/1l
109,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Redken Quick Blowout Spray termoochronny do włosów, 125ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 788,32 zł/1l
223,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Serum wygładzające do włosów suchych i zniszczonych, 100ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 132,67 zł/1l
281,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
drogi, ale dobry
spray jest bardzo drogi, ale podobno ma 25 zalet. nie mogę powiedzieć, czy to wszystko prawda, ale ładnie pachnie i mam wrażenie, że chroni włosy, odżywia je, ułatwia rozczesywanie i nawilża.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Brazylijski zabieg na włosy Boto (rzeźba włosów) - INOAR



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
655,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
218,33 zł/1l

Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa Prostująca Włosy 2 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
650,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
325,00 zł/1l

Produkt do prostowania włosów Felps czarna edycja 1000 ml butelka z pompką
599,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
599,99 zł/1l

Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa do Prostowania Włosów 1 L Tylko Keratyna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
562,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
562,00 zł/1l

Montibello Hop Ultra Repair Haarspitzen Reparaturcreme, 75ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
433,25 zł/1kg

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 641,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
820,62 zł/1l

Szampon i kuracja do prostowania włosów Omnia Taninoplastia 2L
583,45 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
291,73 zł/1l

INOAR - G.Hair Keratin Smoothing System Kit, kuracja zapobiegająca utracie objętości, 1 litr Just Keratin
553,64 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
553,64 zł/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL Zestaw Nanoplastyka Do Wlosow 2x1000ml
480,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
240,50 zł/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Zestaw
449,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
225,00 zł/1l

Love Potion Repair Keratyna do włosów Krok 2 - 1000 ml
320,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
320,99 zł/1l

Maxwell Sky Blond Botoks Do Włosów - 500Ml
300,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
601,98 zł/1l

Ybera GENOMA Sellador Cuticular Pro-Geno 500 g - Termoochronna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Cosmo Power keratyna - 500ml
259,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,98 zł/1l

Nioxin Serum 3D Intensive Care Night Density Rescue



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
207,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 542,71 zł/1l

Bien Cacau Keratin Smoothing System 750ML



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
272,30 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
1 089,20 zł/1kg

Maska do pielęgnacji włosów VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,90 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
712,67 zł/1l

Felps nanoplastia acai BLOND 250ml mocna prostowanie włosów
249,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
999,96 zł/1l

Natureza Magic Brush escova Maracuja - 500ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
521,98 zł/1l

Kevin Murphy, Body Mass, Hair Spray, For Volume, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
174,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
874 950,02 zł/1kg