Perlier Sandalo - Szampon pod prysznic z drzewem sandaowym 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
52,28 zł
209,12 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon Linola, 200 ml376,30 zł/1l
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Kelual Squanorm Szampon przeciwłupieżowy tłusty 400 ml246,56 zł/1kg
121,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Tresan Odświeżający szampon z rozmarynem 300 ml89,33 zł/1l
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Linola Szampon forte, 200 ml Szampon402,45 zł/1l
80,49 zł
Sprzedawca: apohealth

Odżywka BIPHASIC z olejkiem z drzewa herbacianego 250ml
22,11 zł/100ml
55,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon pod prysznic Biomaris 200 ml
361,70 zł/1l
72,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Szampon Pokrzywa Kruterhof 500 ml
105,25 zł/1kg
57,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Milva Szampon rumiankowy 200ml
186,10 zł/1l
37,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Vea Szampon przeciwłupieżowy 125ml
61 340,00 zł/1l
61,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Szampon przeciwłupieżowy Drzewo herbaciane
80,45 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: Emerosa

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Szampon Retterspitz 200 ml
140,85 zł/1l
28,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Klorane Regenerujący Szampon, 200 ml
176,21 zł/1kg
50,52 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,29 zł
Sprzedawca: Scentist

Szampon z olejkiem z drzewa herbacianego Cmd 200 ml
137,30 zł/1l
27,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Dermz Healpsorin Szampon na łuszczycę i ŁZS, 500ml
428,60 zł/1kg
235,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dr.Theiss Szampon z wiesiokiem 200 ml
241,20 zł/1l
48,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
70 200,00 zł/1l
70,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Milva szampon siarkowy 200ml
85,00 zł/1l
26,00 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
167,48 zł/1l
41,87 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perlier Sandalwood Shower ShampooSzampon pod prysznic "Sandalo" od Perlier łączy delikatne oczyszczanie ze zmysłowym, ciepłym zapachem. Formuła została opracowana, aby odżywiać, rewitalizować i intensywnie nawilżać zarówno skórę, jak i włosy. Efekt ujędrnienia i aksamitna konsystencja pozostawiają skórę odżywioną, a charakterystyczny zapach delikatnego drzewa sandałowego otula ciało i działa na zmysły.Perlier od dziesięcioleci jest synonimem wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych opartych na naturalnych składnikach i tradycyjnych recepturach. Dzięki tej pielęgnacji pod prysznicem codzienny rytuał staje się kojącą chwilą relaksu i odnowy. Kompozycja zapachowa ciepłych, drzewnych nut sandałowca nie tylko daje przyjemne uczucie na ciele, ale także wzmacnia ogólne samopoczucie. Bogata piana delikatnie oczyszcza, nie wysuszając skóry i pozostawia subtelny, długotrwały zapach. Stosowanie - Niewielką ilość produktu nanieść na wilgotną skórę i włosy, spienić, a następnie dokładnie spłukać.Fakty i liczby - Zawartość: 250 mlGórne cechy - Aksamitna konsystencja - Bogata piana - Nawilżanie - Naturalne składniki W dambiro szczególnie lubimy szampon pod prysznic "Sandalwood" od Perlier, ponieważ delikatnie oczyszcza i nawilża skórę i włosy oraz zapewnia kojące doznania pielęgnacyjne dzięki ciepłemu, drzewnemu zapachowi!
Miód odgrywa ważną rolę w składzie włoskich produktów, ponieważ ta substancja aktywna jest w stanie pozbyć się wielu defektów estetycznych i problemów skórnych. Co jest wyjątkowego w szamponie do kąpieli z drzewa sandałowego? Zawiera cały kompleks witamin i przydatnych mikroelementów. Produkt ma magiczny zapach drzewa sandałowego, który ma następujące działanie: Oczyszcza Tonizuje Odnawia Zmiękcza Po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku, a włosy lśniące i podatne na układanie. W jednej butelce znajdują się dwa produkty jednocześnie: szampon i żel pod prysznic, co jest bardzo wygodne i ekonomiczne.
Miód odgrywa ważną rolę w składzie włoskich produktów, ponieważ ta substancja aktywna jest w stanie pozbyć się wielu defektów estetycznych i problemów skórnych. Co jest wyjątkowego w szamponie do kąpieli z drzewa sandałowego? Zawiera cały kompleks witamin i przydatnych mikroelementów. Produkt ma magiczny zapach drzewa sandałowego, który ma następujące działanie: Oczyszcza Tonizuje Odnawia Zmiękcza Po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku, a włosy lśniące i podatne na układanie. W jednej butelce znajdują się dwa produkty jednocześnie: szampon i żel pod prysznic, co jest bardzo wygodne i ekonomiczne.
- Model
- Sandalo
- Waga
- 330 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Perlier
- EAN
- 8009740830580
- Numer producenta
- RUWIMP9G33
- Model
- Sandalo
- Waga
- 330 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Perlier
- EAN
- 8009740830580
- Numer producenta
- RUWIMP9G33
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
644,40 zł/1l
64,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
70 200,00 zł/1l
70,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
288,65 zł/1l
288,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
326,17 zł/1l
326,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
213,90 zł/1l
213,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,76 zł/1l
62,23 zł
Sprzedawca: somnia24

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
183,40 zł/1l
275,10 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
47,98 zł/1kg
20,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
259,66 zł/1l
259,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Plantur 39, Szampon koloryzujący, blond, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,15 zł/1kg
58,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Ducray Kelual DS intensywny szampon przeciwświądowy 100 ml
87 080,00 zł/1l
87,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Philip B Shampoo Magnolia Flowers Weightless Volumising Shampoo - szampon nadający objętość bez obciążania
458,65 zł/1l
434,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Milk_Shake Shampoo Milk_Shake Color Care Color Maintainer Shampoo 1000ml
93,19 zł/1l
121,14 zł
-27,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H10 Sandy Blond 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apivita Suchy szampon przeciwupieowy z selerem i propolisem 500ml
345,66 zł/1l
172,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l