5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Hermes - Rouge Hermes EDT 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
412,01 zł
4 120,10 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme EDT 100 ml M1 841,00 zł/1l
184,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Oyedo EDT 100 ml UNISEX6 105,00 zł/1l
610,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Cartier La Panthère EDT 100 ml W3 562,00 zł/1l
356,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 753,26 zł/1l
481,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes - Amazone EDT 100ml
3 767,20 zł/1l
376,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermès Equipage woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
3 779,20 zł/1l
377,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermès Rocabar woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
4 053,00 zł/1l
405,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Caleche Woda toaletowa, 50 ml
6 221,20 zł/1l
311,06 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermes Kelly Caleche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Fragrance (Parfum), Water (Aqua), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 630,90 zł/1l
363,09 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermes Bel Ami, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 831,60 zł/1l
383,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 283,00 zł/1l
133,45 zł
-5,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermes Concentre De Pamplemousse Rose, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 849,70 zł/1l
384,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes - Bel Ami Vetiver EDT 100ml
3 862,30 zł/1l
386,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes - Hiris EDT 100ml
4 524,80 zł/1l
452,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Concentré d'orange verte, Unisex, 200 ml, Butelka jednorazowa, Cedr, Pomarańczowy, Paczula, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane,..., 1 szt.
3 870,00 zł/1l
774,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hermes Terre d', Mężczyźni, 125 ml, Butelka do ponownego użytku, Butelka, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl..., Francja
3 657,44 zł/1l
457,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 269,40 zł/1l
326,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Hermes - Terre D `Hermes EDT 30ml
7 379,67 zł/1l
221,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Annayake Dojou For Him EDT 100 ml M
2 591,10 zł/1l
259,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rouge Hermès /to zapach przywołujący na myśl kolor namiętności, przepełniony aromatami orientu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: róża, ylang-ylang, irys
Nuta serca: drzewo sandałowe, bursztyn, wanilia, cedr
Nuta bazy: przyprawy, mirt
Woda toaletowa dla kobiet irys, ylang ylang, róża, drzewo sandałowe, bursztyn, wanilia, przyprawy cedrowe, mirt
Hermes - Rouge Hermes EDT 100ml Standard package. For women.
Woda toaletowa Rouge Hermes marki Hermès została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Hermes Rouge to zmysłowa i elegancka woda toaletowa, która otula wyjątkowym aromatem, idealnie podkreślając kobiecą charyzmę i wyrafinowanie. Ta ciepła i intrygująca kompozycja jest stworzona dla kobiet, które cenią luksusowe i bogate zapachy. W nutach głowy wyczuwalne są delikatne akcenty róży, kwiatowego ylang-ylang oraz pudrowego irysa, które wprowadzają do kompozycji powiew romantycznej świeżości. Serce zapachu tętni bogatymi, kremowymi akordami drzewa sandałowego, ciepłego bursztynu, wanilii i cedru, nadając całości głębi i harmonii. Bazę zapachu dopełniają wyraziste przyprawy i aromatyczny mirt, które wnoszą intensywność oraz trwałość. Hermes Rouge to perfekcyjny wybór na wieczorne okazje, uwodząc magnetyzmem i ponadczasową elegancją, który pozostawia niezapomniane wrażenie.
Hermes Rouge Edt Spray
- Waga
- 0.12 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Hermes Rouge Hermès Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3346130413356
- Numer producenta
- 65190738
- Waga
- 0.12 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Hermes Rouge Hermès Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3346130413356
- Numer producenta
- 65190738
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ajmal My Stellar woda perfumowana unisex 100 ml
928,50 zł/1l
92,85 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Ajmal Raindrops Woda perfumowana, 50 ml
997,60 zł/1l
49,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Emanuel Ungaro Ungaro Femme Woda perfumowana, 90 ml
1 055,00 zł/1l
94,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TZS First Austria FA-5172, Chłodziarka minibarowa, Wolnostojący, Czarny, Czarny, Prawy, 34 l
Używany
664,08 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: HaWaKo

Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 733,40 zł/1l
273,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lolita Lempicka - LolitaLand EDP 40ml
4 006,25 zł/1l
160,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Pure Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Agarwood (Oud), Cinnamon and Nutmeg, Jasmine and Sandalwood, Amber, Guaiac Wood, Vanilla, Musk and Cedar
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
5 030,80 zł/1l
377,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Prive Zarah Aoud Desert EDP 80 ml UNISEX
1 318,38 zł/1l
105,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 028,50 zł/1l
102,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 180,60 zł/1l
146,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Oscar de la Renta Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
1 030,00 zł/1l
92,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
7 329,33 zł/1l
549,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Xeryus Rouge 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cedr, Cedar
5 819,00 zł/1l
581,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 021,50 zł/1l
202,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,30 zł/1l
413,83 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hermes - Amazone EDT 100ml
3 767,20 zł/1l
376,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermès Equipage woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
3 779,20 zł/1l
377,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Dostawa była szybka i wszystko w porządku. Perfumy były dla mojej żony i zamówiła je ponownie – to jej ulubiony zapach różany, nie tak słodki jak inne, a trwałość jest bardzo długa. Porównałem ceny i zamówiłem u was, bo u was było najtaniej. Pozdrawiam i na pewno jeszcze wrócę.
Oceniono dnia 10 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiony zapach mojej żony
Po prostu pięknie pachnie!
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 204,80 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l