1,0



Na podstawie 1 opinii
Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
131,90 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dodatki do pieczenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem śmietankowy z malinami Dr.Oetker134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr.Oetker Premium Pudding Czekoladowy97,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lukier plastyczny Dr.Oetker czerwony103,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker krem jogurtowy malina-
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AGAR BEZGLUTENOWY10 g - AMYLON
1 211,00 zł/1kg
12,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Wiórki kokosowe 150g
82,20 zł/1kg
12,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Oetker Pudding wysokobiałkowy czekoladowy 0,058 kg
11,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące perełki Dr.Oetker
273,18 zł/1kg
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker deser na zimno malina czerwona porzeczka w proszku 57g 6 opakowań
49,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mieszanka do Cynamonek 417 g
47,19 zł/1kg
24,36 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rapunzel 347809, Kokos, 200 ml, 194 kcal, 802 kJ, 1,7 g, 19 g
39,25 zł/1l
7,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Ravioli z seitanem, 670g | DANIVAL
35,22 zł/1kg
23,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Czerwona polewa do ciast Ruf
2,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biovegan organiczna guma guar 100g
209,00 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Oetker Galaretka o smaku truskawkowym 72 g
44,75 zł/1kg
3,58 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Żelatyna w listkach20 g
446,50 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Agar 100g
172,80 zł/1kg
17,28 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Ruf wiśnie czerwone 100g
110,80 zł/1kg
11,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr. Oetker Professional Product Range Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła 1. Wlać odpowiednią ilość wody do miski. 2. Dodać zimną skorupkę w proszku i mieszać trzepaczką przez ok. 1 minutę. 3. Schłodzić do momentu gotowości do spożycia. Odstawić na co najmniej 10 minut, aby owoce napęczniały. Dawkowanie: 200 g proszku deserowego na 1 litr wody = ok. 4 porcje po 250 g. Deser w proszku na zimno malina-porzeczka 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać z dala od światła i w suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, maltodekstryna, 3,0% liofilizowane kawałki malin, 1,9% liofilizowana czarna porzeczka w proszku, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), aromaty, Podczas produkcji przetwarzane są również: (JAJKA, MLEKO/LAKTOZA, ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, ORZECHY), Dlatego nie można wykluczyć technologicznie nieuniknionych śladów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1635 kj Energia kcal 385 kcal Tłuszcz 0.1GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 93GRM Węglowodany, w tym cukier 66GRM Białko 0.4GRM Sól 0.2GRM
- Firma spożywcza
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Nazwa handlowa
- Deser w proszku na zimno malina-porzeczka
- Producent
- Mega-Paradies
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 34980
- EAN
- 4008241375105
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać z dala od światła i w suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, maltodekstryna, 3,0% liofilizowane kawałki malin, 1,9% liofilizowana czarna porzeczka w proszku, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), aromaty, Podczas produkcji przetwarzane są również: (JAJKA, MLEKO/LAKTOZA, ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, ORZECHY), Dlatego nie można wykluczyć technologicznie nieuniknionych śladów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1635 kj Energia kcal 385 kcal Tłuszcz 0.1GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 93GRM Węglowodany, w tym cukier 66GRM Białko 0.4GRM Sól 0.2GRM
- Firma spożywcza
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Nazwa handlowa
- Deser w proszku na zimno malina-porzeczka
- Producent
- Mega-Paradies
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 34980
- EAN
- 4008241375105
Pasuje również do tego

Dr Oetker danie na zimno truskawka owocowy pyszny preparat deserowy 53g
157,88 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce truskawki na zimno bez gotowania
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiśniowe danie na zimno
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce moreli na zimno bez gotowania
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danie na zimno bez gotowania Wiśnia
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
55,50 zł/1kg
55,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Oetker 709531009 Dr. Oetker Rote Grütze Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
50,27 zł/1kg
50,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker galaretka o smaku malinowym orzeźwiająca i pyszna 25g
311,20 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
123,33 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem śmietankowy z malinami Dr.Oetker
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zewnętrzny dysk twardy Intenso 2,5 cala, pamięć 2 TB, kolor: czarny
538,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Termostat grzewczy na podczerwień panel grzewczy grzejnik na podczerwień grzejnik elektryczny 430W z motywem kominka
334,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Intenso Memory Drive, 1TB, 1 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5400 RPM, Czarny
467,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dr. Oetker Galetta Pudding śmietankowy waniliowy 80g
98,38 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grzejnik elektryczny konwektorowy LEHMANN PALAMOS 2000W LCD WIFI z pilotem
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dr Oetker galaretka z marzanką, 100 g
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Doniczka z wkładem antracytowa FURU CASE TOWER DFC600T-S433
103,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł/1kg
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,60 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Intenso Memory Case, 1 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5400 RPM, Czarny
439,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

DESER OWSIANY CZEKOLADOWY(2 x 130 g) 260 g - THE BRIDGE
49,85 zł/1kg
12,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem szwarcwaldzki Dr.Oetker
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Etui na telefon komórkowy Samsung Galaxy A70 / A70s Book Case Etui ochronne Slim Flip Cover Case
50,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Dr Oetker Galaretka wiśniowa instant, 1 opakowanie (1 x 100 g)
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

plast team 31210800 plast team Pokrywa mikrofalowa Micro, średnica: 245 mm
25,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
45,33 zł/1kg
45,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
29,54 zł/1l

IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
77,69 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
26,33 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
56,51 zł/1l

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,95 zł/1kg

Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
91,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
459,85 zł/1l

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
45,00 zł/1l

Dr.Oetker Creme English Mint



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
37,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,47 zł/1kg

Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce truskawki na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce moreli na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Criscito di Casa - zakwas do pizzy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,86 zł/1kg

Leimer bezglutenowa bułka tarta z bezglutenowej skrobi pszennej 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące perełki Dr.Oetker
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,18 zł/1kg

Drożdże piwne do pizzy 500g 5 stagioni



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,56 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 250g Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
56,00 zł/1l