5,0



Na podstawie 2 opinii
Lattafa Afaq, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Pear and Cassis, Tuberose and Jasmine, Cashmeran and Sandalwood
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
116,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł-16,82zł
999,90 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Bohoboco Sandalwood Neroli Parfém 50 ml UNISEX11 595,20 zł/1l
579,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nishane Sultan Vetiver Ekstrakt perfum, 50 ml11 386,20 zł/1l
569,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Shaheen Gold EDP 100ml
970,10 zł/1l
97,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Al Qiam Gold, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Raspberry, Patchouli, Leather, Amber, Oud, Guaiac Wood, Vetiver, Benzoin
997,00 zł/1l
99,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Kobiety, 100 ml
1 061,00 zł/1l
110,25 zł
-4,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Al Areeq Gold, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Tea and Saffron, Suede, Leather and Incense, Vanilla, Musk and Amberwood
943,10 zł/1l
94,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
742,00 zł/1l
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
719,20 zł/1l
71,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ajwaa EDP 90ml
1 500,00 zł/1l
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
1 168,00 zł/1l
129,99 zł
-13,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Winners Trophy Gold, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Pink Pepper, Jasmine and Rose, Patchouli, Vanilla and Musk
852,50 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LATTAFA PRIDE AFAQ 100ML WODA PERFUMOWANA PERFUMY MĘSKIE
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: gruszka, czarna porzeczka
Nuty serca: tuberoza, jaśmin
Nuty podstawy: kaszmir, drzewo sandałowe
Nie zwalniaj tempa nawet pod koniec pracowitego dnia! Męska woda perfumowana Lattafa Pride Afaq to właśnie to, czego potrzebujesz, by utrzymać energię i determinację przez cały czas. Bazując na bogatej kompozycji składników zapachowych, ten zapach będzie nieprzerwanie pobudzać Twoje zmysły, nadając codzienności energetyczny rytm.
Już na pierwszym pociągnięciu poczujesz, jak nuty zapachu otulają Cię w dynamizującym uścisku, dodając Ci nowej energii i motywacji do działania. To jak wstęp do niekończącej się przygody, gdzie każdy krok jest pełen entuzjazmu i determinacji.
W sercu kompozycji czekają na Ciebie nuty drzewne i przyprawowe, które dodają zapachowi charakteru i wyrazistości. To jak odkrywanie nowych horyzontów, gdzie każdy zapachowy akord przywołuje siłę i męskość, podkreślając Twoją osobowość.
Na samym dnie tego aromatycznego doświadczenia czekają nuty skórzane i piżmowe, które nadają zapachowi trwałości i wyjątkowej głębi. To tutaj zapach nabiera swojej siły i intensywności, pozostawiając trwały ślad na Twojej skórze i w pamięci tych, którzy Cię spotkają.
Lattafa Pride Afaq to nie tylko zapach, to manifestacja Twojej męskości i determinacji. Pozwól sobie na tę niezwykłą podróż przez świat zmysłowych doznań i odkryj w sobie siłę i pewność siebie, która sprawi, że będziesz błyszczeć niczym prawdziwy wojownik życia.
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Model:
- Perfumy w płynie
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Pear and Cassis
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Tuberose and Jasmine
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Cashmeran and Sandalwood
- Typ dozownika:
- Butelka
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
png Lattafa Afaq 100ml EDP Lattafa 6291108738108
Producent : Lattafa
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 100ml
Perfumy Afaq marki Lattafa Perfumes to owocowo-kwiatowo-drzewne perfumy dla mężczyzn.
Nuty zapachowe :
- nuta głowy: Gruszka, Strączyniec
- nuta serca: Jaśmin, Tuberoza
- nuta bazy: Drzewo sandałowe, Kaszmeran
Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Ameerat Al Arab Asdaaf
Woda perfumowana Pride Afaq to wykwintna mieszanka, która przenosi nas do orientalnej krainy, zaczynając od kuszącego połączenia liści czarnej porzeczki i soczystej gruszki, prowadząc do otulającego bukietu kwiatów tuberozy i jaśminu, a kończąc na mocnych akordach drewna. /
Parfémová voda UNISEX
list a plod rybízu,hruška
tuberóza,jasmín
kašmeran,santalové dřevo
Afaq oznacza po arabsku świat, wszechświat, horyzonty - to bogaty, ekskluzywny koncert pachnących składników ukrytych w flakonie.
Afaq EDV
Woda perfumowana Afaq marki Lattafa Pride została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
LATTAFA PRIDE AFAQ EDP SPRAY 100ML
- Model
- Pride Afaq
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Pride Afaq Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 6291108738108
- Numer producenta
- 143469
- Model
- Pride Afaq
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Pride Afaq Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 6291108738108
- Numer producenta
- 143469
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Perfumes - Shaheen Gold EDP 100ml
970,10 zł/1l
97,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Al Qiam Gold, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Raspberry, Patchouli, Leather, Amber, Oud, Guaiac Wood, Vetiver, Benzoin
997,00 zł/1l
99,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
2 755,10 zł/1l
275,51 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Awaan Gold, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Orange, Jasmine, Orange, Blossom, Sandalwood, Patchouli, Musk
1 199,90 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Kobiety, 100 ml
1 061,00 zł/1l
110,25 zł
-4,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Masa, Kobiety, 100 ml
1 087,00 zł/1l
108,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
968,50 zł/1l
96,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
742,00 zł/1l
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
719,20 zł/1l
71,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
1 168,00 zł/1l
129,99 zł
-13,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l