4,9



Na podstawie 12 opinii
Wieszaki na ręczniki, 4 szt., samoprzylepne, wysokiej jakości, do łazienki, kuchni i domu, montaż bez wiercenia, łatwe i praktyczne w użyciu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,90 zł
+ 20,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wieszaki i haczyki na ręczniki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ręcznikarka bez wiercenia - Samoprzylepna listwa na ręczniki - Uchwyt na ręczniki montowany na ścianie z 5 haczykami - Wieszak na ręczniki do łazienki417,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: oCreon

Więcej informacji o reklamie
Vilde | Zestaw samoprzylepnych haczyków – 5 x 6,5 cm – czarny – praktyczny do kuchni i łazienki – silna przyczepność12,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
Uchwyt na ręcznik RD4397110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
WENKO Haczyk ścienny Uno Bosio Uchwyt łazienkowy na ręcznik WC bez wiercenia Akcesoria kuchenne80,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Wieszak na ręczniki czarny - Wieszak na ręczniki bez wiercenia do łazienki lub kuchni ze stali nierdzewnej
110,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Wieszak na ręczniki bez wiercenia czarny wieszak na ręczniki do łazienki wieszak na ręczniki dla gości do montażu na ścianie matowy wieszak na ręczniki ze stali nierdzewnej (41 cm)
325,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Haczyki Samoprzylepne, Samoprzylepne haczyki na ręczniki Uchwyt na ręczniki bez wiercenia, Wodoodporne haczyki ścienne ze stali nierdzewnej, 4 szt
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Seria ?azienkowa Bremermann PIAZZA BLACK - wieszak na r?czniki ze stali nierdzewnej, matowa czer?
134,55 zł
Sprzedawca: eluno24

Wieszak na ręczniki ze stali nierdzewnej Wieszak na ręczniki bez wiercenia srebrny 60 cm
130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

ECENCE 2x wieszaki na ręczniki bez wiercenia, samoprzylepne, czarne, wieszaki na ręczniki
196,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wieszak na ręczniki bez wiercenia Wodoodporny Samoprzylepny haczyk na ręczniki Haczyk ścienny do łazienki wieszak na ręczniki WC kuchnia biuro 6 sztuk Czarny
80,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zestaw haczyków kuchennych z funkcją push, 4 sztuki
130,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Seria ?azienkowa PIAZZA marki Bremermann – wieszaki na r?czniki, zestaw 2 szt., ze stali nierdzewnej matowej
95,48 zł
Sprzedawca: eluno24

Aluminiowy, czarny, matowy wieszak łazienkowy na ręczniki, 50 cm
120,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Wieszak na ręczniki WENKO "Bosio" w kolorze czarnym matowym z 2 ruchomymi ramionami
150,01 zł
-6,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
143,51 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Aluminiowy, czarny, matowy wieszak łazienkowy na ręczniki, 30 cm
90,05 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: StarCommerce

MARK ADLER Level 6.0 Wieszak na ręczniki - Ręczniki - Wieszak na ręczniki - wolnostojący wieszak na ręczniki, z 3 wieszakami na ręczniki
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MeesterGroup

Haczyki na ręczniki MSV Khéo, samoprzylepne | Do łazienki, kuchni, domu | Bez wiercenia | Opakowanie 4 sztuki
112,47 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24

Haczyki - Samoprzylepne - 4 sztuki samoprzylepnych haczyków ze stali nierdzewnej - Haczyki do ręczników - Montaż bez wiercenia - Nadają się do łazienki i kuchni
143,43 zł
Sprzedawca: oCreon
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wieszaki na ręczniki o nowatorskiej konstrukcji: Wyjątkowa metoda na uporządkowanie swoich ręczników i zawieszenie ich w jednymi miejscu. Niezależnie od tego, czy użyjesz ich w kuchni, łazience lub pokojach mieszkalnych, te wieszaki na ręczniki o eleganckim chromowanym wzornictwie zawsze wszędzie się zmieszczą i można je bez trudu zamontować na każdym rodzaju powierzchni. Nie jest już konieczne uciążliwe wiercenie ściany, używanie kołków rozporowych i śrub.
Niesamowicie stabilne na ścianie, bez wiercenia: Minęły już czasy, gdy do montażu zwykłego wieszaka na ręcznik potrzebna Ci była wiertarka i poziomica. Nasze samoprzylepne wieszaki zapewnią Twoim ręcznikom stabilne oparcie i szybkie schnięcie – i to bez uciążliwego wiercenia ścian. Dzięki nowej technologii klejącej te wieszaki umożliwiają nie tylko zawieszenie małych i lekkich ściereczek do naczyń, ale bez problemu poradzą sobie z dużymi i ciężkimi ręcznikami kąpielowymi.
Montaż na ścianie zajmie mniej niż 1 minutę. Pożegnaj się z uciążliwym wierceniem ścian. Dzięki szczegółowej instrukcji montażu (instrukcja może nie być dostępna w języku polskim), którą można znaleźć na tylnej stronie opakowania, można w ciągu kilku sekund bardzo łatwo przymocować te wieszaki na ręczniki. Dlatego świetnie nadają się one również na prezent dla przyjaciół i rodziny.
Produkt przekonuje swoją prostotą. Dzięki funkcjonalności typu „push and pull” można bez trudu wieszać na nich ręczniki bez konieczności posiadania szlufek do wieszania. Możesz po prostu wcisnąć ręcznik, ścierkę do naczyń, niewielką myjkę do twarzy, ściereczkę z mikrofibry lub inną ścierkę czy ręcznik, do zacisku tego wieszaka i gotowe – jest to naprawdę wygodny sposób użytkowania, dzięki czemu także dzieci bez problemu sobie z tym poradzą.
Dlaczego warto jest kupować u Hometastic? Przede wszystkim dlatego: Oferujemy . Kochamy naszych klientów.
Poniższe z pewnością zabrzmi dla Ciebie znajomo...Ręcznik na twoim haku na ręczniki ciągle się zsuwa.
Denerwuje Cię szukanie oczka, żeby powiesić ręcznik.
Twój ręcznik ciągle się rozrywa z powodu ostrych krawędzi.
Niemożliwe jest zamocowanie haka na ręczniki ze względu na grubość twojej ściany.
My w HOMETASTIC mamy rozwiązanie dla Ciebie... nasze haki na ręczniki są łatwe w użyciu, pozostają mocno na miejscu i utrzymują ręcznik z troską - wszystko bez kłopotliwego wiercenia.
Zalety w skrócie:
Niezrównana wygoda - Bez trudu zabezpieczysz swój ręcznik, po prostu go wsuwając i wyjmiesz, po prostu pociągając.
Lepsze to niż wieszak na ręczniki, który jest trudny w użyciu dla dzieci i może stać się zagrożeniem ze względu na ostre krawędzie.
Bez frustracji - w porównaniu do tradycyjnych haczyków, z których ręczniki łatwo się zsuwają i stają się niehigieniczne.
Może być przyklejony do każdej czystej i płaskiej powierzchni za pomocą podkładki samoprzylepnej dołączonej z tyłu każdego haczyka na ręczniki.
Wysokiej jakości klej nie pozostawia śladów po usunięciu.
Duża nośność sprawia, że hak nie poluzuje się łatwo pod wpływem ciężaru ręcznika.
Idealny do przechowywania ręczników kąpielowych, ręczników do herbaty, ręczników do rąk, flaneli itp.
Nowoczesny design sprawia, że ten haczyk znajdzie miejsce wszędzie.
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 8719689295400
- Numer producenta
- SHSHOP
- Producent
- Hometastic
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 8719689295400
- Numer producenta
- SHSHOP
- Producent
- Hometastic
Pasuje również do tego

Zestaw odpływowy Bächlein z przelewem do umywalki i szafki podumywalkowej - chrom
233,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw 2x świeca Led woskowa obiadowa FLAMME czarna 25cm
45,81 zł
Sprzedawca: AmledPL

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego czarny bez wiercenia, uchwyt na rolkę papieru toaletowego ze stali nierdzewnej, do łazienki, toalety
70,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Wieszaki na ręczniki, 4 szt., samoprzylepne, wysokiej jakości, do łazienki, kuchni i domu, montaż bez wiercenia, łatwe i praktyczne w użyciu
99,90 zł
Sprzedawca: Hometastic

Wieszak na ręczniki czarny - Wieszak na ręczniki bez wiercenia do łazienki lub kuchni ze stali nierdzewnej
110,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

4 prémiové věšáky na ručníky v sadě pro koupelnu, kuchyň a domácnost z nerezové oceli - držák na ručníky - háček na ručníky - samolepicí bez vrtání
99,90 zł
Sprzedawca: Hometastic

Klarstein Blok na noże z nożami, 7-częściowy zestaw noży z blokiem, 7 noży kuchennych i drewniany blok, Ostry zestaw noży ze stali, Odporny na zarysowania, Inspirowany japońskim stylem dla kucharzy
181,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

Haczyki Samoprzylepne, Samoprzylepne haczyki na ręczniki Uchwyt na ręczniki bez wiercenia, Wodoodporne haczyki ścienne ze stali nierdzewnej, 4 szt
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Wieszak na ręczniki bez wiercenia czarny wieszak na ręczniki do łazienki wieszak na ręczniki dla gości do montażu na ścianie matowy wieszak na ręczniki ze stali nierdzewnej (41 cm)
325,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Misa paleniskowa CAMP o średnicy 60 cm - wysokość: 29 cm - ze zdejmowanymi nóżkami
322,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Wieszaki na ręczniki, 4 szt., samoprzylepne, wysokiej jakości, do łazienki, kuchni i domu, montaż bez wiercenia, łatwe i praktyczne w użyciu
99,90 zł
Sprzedawca: Hometastic

Uchwyt na ręcznik RD4397
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wieszak na ręczniki ze stali nierdzewnej Wieszak na ręczniki bez wiercenia srebrny 60 cm
130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

SensaHome - Okrągłe lustro ścienne dotykowe Led - Lustro łazienkowe bez ramy z oświetleniem LED - Lustro ścienne - ściemniane - zimna biel - 80 cm
337,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buxibo

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Ściągaczka do wody Relaxdays z teleskopowym trzonkiem, wys. x szer.: 84–135 x 52 cm, gumowa listwa, stal nierdzewna, regulowane przeguby, srebrno-niebieska
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

WISFOR Lustro łazienkowe LED okrągłe 80 cm, lustro ścienne z przełącznikiem dotykowym, ściemniacz przeciwmgielny do makijażu w łazience i sypialni, 3 kolory światła, energooszczędność IP56
838,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Taczka ogrodowa 21069, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
287,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kuchenka rakietowa Petromax rf33
678,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ProStore

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Toaletka Z Lustrem Z Szufladami Biała Makijażu Glamour Skandynawski 100 Cm
390,00 zł
Sprzedawca: Fodymski

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Projektor Ultimea Apollo-P40 obsługujący 4K, zaktualizowana wersja z funkcją unikania przeszkód 700 ANSI, inteligentne wyrównanie ekranu,
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UltimeaGmbH

Maison Alhambra Anarch Woda perfumowana, 100 ml
945,50 zł/1l
94,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super wieszak na ręczniki
Kolor Ciemnoszary
Używam wieszaków na ręczniki dla gości w łazience i w kuchni na ściereczki do naczyń. Wszystko działa świetnie i jest to bardzo dobry pomysł.
Oceniono dnia 10 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prosty - praktyczny - dobry
Kolor Ciemnoszary
Jakość jest w porządku. Uchwyty są funkcjonalne i dobrze wyglądają. Bardzo dobre na ręczniki, chusteczki itp.
Oceniono dnia 16 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
4 wieszaki na ręczniki Premium
Kolor Biały
bardzo dobra jakość, dobry stosunek ceny do jakości, szybka dostawa, można gorąco polecić !!!
Oceniono dnia 17 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Kolor Ciemnoszary
Super części! Wysoka jakość i bardzo łatwa obsługa. Gorąco polecam!
Oceniono dnia 17 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko świetnie
Kolor Biały
Wszystko świetnie Szybka wysyłka Towar robi to, co powinien
Oceniono dnia 20 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Kolor Ciemnoszary
super i dobrze wyglądający
Oceniono dnia 15 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały, bardzo dobry!
Kolor Ciemnoszary
Doskonały, bardzo dobry i praktyczny = moja absolutna rekomendacja!
Oceniono dnia 28 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super wieszak na ręczniki
Kolor Biały
Przedmiot jest mały, przylega do tapety i wygląda dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Podgrzewacz ręczników COSTWAY elektryczny 120W, grzejnik na ręczniki, 15 minut do 60℃, 8-godzinny timer i zabezpieczenie przed przegrzaniem, z wyświetlaczem LED (stal nierdzewna 201, 53 cm x 11 cm x 86 cm)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
475,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

20x przyssawki do lampek choinkowych - haczyki przyssawkowe - uchwyt na przyssawkę do okna i szyby - haczyki i klipsy do montażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,06 zł
Sprzedawca: tkgruppe

20x przyssawki - przyssawki do lampek - uchwyt na przyssawkę z otworem na okno i szybę - haczyk do montażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,06 zł
Sprzedawca: tkgruppe

WENKO wieszak na ręczniki wieszak na ubrania pręty 8 ramię łazienka sypialnia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
345,37 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Podgrzewacz ręczników COSTWAY 35L, suszarka do ręczników, elektryczny podgrzewacz sufitowy z timerem 20-90 minut, trybem suszenia 2-5H i funkcją automatycznego wyłączania
488,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Elektryczny podgrzewacz ręczników jako urządzenie wolnostojące lub do montażu na ścianie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
463,49 zł
Sprzedawca: TrendingUtopic

Solidny wieszak na ręczniki 3 ramiona czarny - nie wymaga montażu - Wieszak na ubrania



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
192,47 zł
Sprzedawca: KS_Handel_24

Wieszak na ręczniki HIBISCUS, chrom



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

COSTWAY wieszak na ręczniki brązowy wolnostojący, drewniany wieszak na ręczniki z 3 wieszakami na ręczniki i dolną półką oraz zabezpieczeniem przed przechyleniem, suszarka do łazienek, hoteli



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
137,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY Podgrzewacz do ręczników w wiadrze 20L, podgrzewacz do ręczników z diodą LED, opóźnienie 0,5-24 h, czas nagrzewania 30/60/90 min, elektryczny podgrzewacz do ręczników biały
277,00 zł
-23,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
254,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Wieszak na ręczniki - chrom - 3 ramiona o długości 45 cm, obracane o 180 stopni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
69,73 zł
Sprzedawca: Euroelectronics

Bambusowy wieszak na ręczniki Minnesota Składany wieszak na ręczniki z półkami
189,00 zł
Sprzedawca: Floordirekt

ORION wieszak na ręczniki HAKEN do okrągłych grzejników łazienkowych 4 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Drabinka na ręczniki 'Øyer' 170x45x2 cm stalowa



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
158,15 zł
Sprzedawca: premiumxl

Vilde wieszak na ręczniki Aluminiowy wieszak na ręczniki czarny 50 cm
54,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde wieszak na ręczniki Aluminiowy wieszak na ręczniki czarny 40 cm
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Samoprzylepne haczyki na ręczniki z czarnej stali, 4 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde | Zestaw samoprzylepnych haczyków – 5 x 6,5 cm – czarny – praktyczny do kuchni i łazienki – silna przyczepność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde wieszak na ręczniki Stojak na ręczniki wykonany z metalu w kolorze czarnym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde wieszak na ręczniki Stojak na ręczniki wykonany z metalu w kolorze czarnym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
59,99 zł
Sprzedawca: Vilde