2,2



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Ex Nihilo Narcotic Flower woda perfumowana 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
899,00 zł
8 990,00 zł / 1l
+ wysyłka od 64,47 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ex Nihilo Vetiver Moloko EDP, 100 ml (unisex)9 874,00 zł/1l
987,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Matiere Premiere French Flower Woda perfumowana, 50 ml11 330,00 zł/1l
566,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml19 008,80 zł/1l
950,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX4 767,50 zł/1l
476,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Winsome edp 90ml
897,22 zł/1l
80,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blue Talisman woda perfumowana spray 50ml
29 879,80 zł/1l
1 493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Maison Alhambra Monocline 02 edp 100ml
852,50 zł/1l
85,25 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 506,60 zł/1l
750,66 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ex Nihilo Fleur Narcotique Eau De Parfum 100ml (unisex)
Ex Nihilo Fleur Narcotique Eau de Parfum Spray (100ml, ) to złożony koncentrat zapachowy opracowany przy użyciu najnowszych technik produkcji perfum. Formuła opiera się na precyzyjnym dozowaniu poszczególnych składników zapachowych, aby zapewnić długotrwały zapach i intensywne uwalnianie zapachu.
Innowacyjny skład molekularny Fleur Narcotique opiera się na interakcji nut górnych, serca i bazy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości substancji zapachowych i zaawansowanej technologii kapsułkowania, zapach uwalnia się w kontrolowany sposób przez wiele godzin.
Starannie dobrane składniki, w tym bergamotka, piwonia i piżmo, tworzą kwiatowy, pudrowy aromat.
Precyzyjna koordynacja poszczególnych składników tworzy harmonijny profil zapachowy, który jest zarówno zmysłowy, jak i elegancki.
Ex Nihilo przywiązuje dużą wagę do badań i rozwoju. Skuteczność i kompatybilność formuły zapewniają ścisłe kontrole jakości i testy dermatologiczne. Aby uzyskać optymalne wrażenia zapachowe, zaleca się nakładanie perfum na punkty tętna.
Charakterystyka produktu:
PARFUM: zapachy damskie, zapachy męskie
Typ zapachu: Eau De Parfum, zapach niszowy
Rodzina zapachowa: orientalna
FORMAT: spray
GENDER: unisex
sprzedaż towarów
Ex Nihilo Fleur Narcotique woda perfumowana 100 ml (unisex)
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Perfumy > Zapachy
- Producent
- EX NIHILO
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3770004085026
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Perfumy > Zapachy
- Producent
- EX NIHILO
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3770004085026
Pasuje również do tego

Ex Nihilo Oud Vendome Eau De Parfum 100 ml ( unisex)
13 870,00 zł/1l
1 387,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Ex Nihilo Fleur Narcotique Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
23 409,90 zł/1l
2 340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ex Nihilo Gold Immortals Woda perfumowana, 100 ml
1 391 049,93 zł/1l
1 391,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Ex Nihilo Blue Talisman woda perfumowana 100 ml (unisex)
17 139,90 zł/1l
1 713,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Woman Woda perfumowana, 50ml
4 120,00 zł/1l
206,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Ex Nihilo Cuir Celeste Woda perfumowana, 100 ml
10 666,90 zł/1l
1 066,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Maison Crivelli Iris Malikhân EDP 100 ml UNISEX
8 859,60 zł/1l
885,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Carthusia a'mmare epv 100ml
5 117,80 zł/1l
511,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Mizensir For Your Love EDP 100 ml UNISEX
5 641,10 zł/1l
564,11 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Affinessence Ginger Latte woda perfumowana 100ml
6 226,00 zł/1l
622,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Ex Nihilo Explicite Woda perfumowana, 100 ml
10 527,00 zł/1l
1 052,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Ex Nihilo Venenum Kiss EDP 100 ml UNISEX
9 182,20 zł/1l
918,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bohoboco Oriental Saffron Parfém 50 ml UNISEX
13 984,60 zł/1l
699,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Roja Parfums Elysium Pour Homme Eau Intense Woda perfumowana, 100 ml
8 223,60 zł/1l
822,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fugazzi Orange Crush EDP 50 ml UNISEX
9 481,60 zł/1l
474,08 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Initio Oud For Greatness woda perfumowana unisex 90 ml
10 035,00 zł/1l
903,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Affinessence Patchouli-Oud EDP 50 ml UNISEX
11 199,00 zł/1l
559,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Van Cleef And Arpels Neroli Amara woda perfumowana spray 75ml
15 626,53 zł/1l
1 171,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Ex Nihilo Narcotic Flower woda perfumowana 50 ml
24 899,80 zł/1l
1 244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Woda perfumowana Armani Privé Spray Rouge Makachite
13 581,80 zł/1l
1 358,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
3 000,00 zł/1l
279,81 zł
-129,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Essential Parfums Fig Infusion Woda perfumowana, 100 ml
8 809,90 zł/1l
880,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
20%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
20%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
60%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lepiej już nie może być
Bardzo, bardzo dobrze
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt ma inny kolor
Niezadowolony
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(92)Liczba wystawionych ocen: 92
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 934,70 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 061,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 612,80 zł/1l