5,0



Na podstawie 1 opinii
Herbapol syrop owocowy suplement diety truskawka-rabarbar z wit. D, C, B6 i cynkiem 420ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
8,94 zł
11,17 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 mlJednorazowe11,33 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 mlJednorazowe22,12 zł/1l
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop KIWI suplement diety 420mlJednorazowe
9 290,00 zł/1l
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbapol syrop owocowy suplement diety malina z jeżyną z wit. C, D, B6 i cynkiem 420mlJednorazowe
11,61 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Marakuja z brzoskwinią-suplement diety Herbapol Lublin 420 mlJednorazowe
21,29 zł/1l
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Malina z dziką różą suplement diety 420 mlJednorazowe
9 290,00 zł/1l
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbapol Suplement Diety Syrop O Smaku Malinowo-Żurawinowym 420 MlJednorazowe
16,25 zł/1kg
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Riemerschmid, smak marakui, 700 mlJednorazowe
166 400,01 zł/1l
116,48 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Herbapol Suplement Diety Syrop O Smaku Malinowym 420 MlJednorazowe
16,89 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Łowicz Suplement Diety Syrop O Smaku Cytrynowym 400 MlJednorazowe
38,82 zł/1kg
16,58 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,53 zł
Sprzedawca: Katomix

OWOCOWA SPIŻARNIA GRENADYNA- Herbapol 3,1 lJednorazowe
17,20 zł/1l
61,47 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop Aronia Herbapol 420 mlJednorazowe
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cymes Barmańskiamaretto 490MlJednorazowe
48,71 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SodaStream Syrop Orange Mango 2x440ml bez cukru Witaminy E B3 B6 DJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop z pigwy 500ml GórWitJednorazowe
46,78 zł/1l
23,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Syrop Marakuja Teisseire 700 mlJednorazowe
37,58 zł/1kg
63,22 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop Owocowy Z Marakui 500Ml Piwniczka BabuniJednorazowe
51,22 zł/1l
25,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop malinowy Herbapol 5 lJednorazowe
15,26 zł/1l
91,93 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rabarbar o smaku truskawkowym Suplement diety bez barwników 420 ml.
Suplement diety w postaci syropu o smaku rabarbarowo-truskawkowym, pasteryzowany.
Sekret wyśmienitego smaku syropów Herbapol tkwi w recepturze opartej na wieloletnim doświadczeniu i starannie dobranych składnikach.
Witaminy: C, B6, D i cynk przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
Pozytywny efekt wynikający z podanego działania występuje po spożyciu 40 ml produktu.
Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Nie nadaje się dla diabetyków. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Przechowywać w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, w miejscu niem dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 30 dni. Zmiana koloru syropu podczas przechowywania wynika z naturalnych składników i nie stanowi produktu.
Składniki:
Cukier, woda, koncentrat soku z rabarbaru (0,1%) o całkowitej zawartości ekstraktu 65%, koncentrat soku truskawkowego (0,1%) o całkowitej zawartości ekstraktu 65%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, witamina C, witamina D, witamina B6, cynk.
Sposób przygotowania:
Spożyć 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu po rozcieńczeniu wodą (200 ml).
Szklana butelkaZamów już dziś Herbapol Syrop Truskawkowo-Rabarbarowy i ciesz się smakiem lata! Nie czekaj, teraz!
Opis szczegółowy doskonałe jako dodatek do wody, deserów, drinków i koktajli Parametry produktu Pojemność 420 ml Typ produktu Syrop Rodzaj Owocowy Smak Truskawkowy, Rabarbar Składniki A - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok z rabarbaru (0,1%) o ekstrakcie ogólnym 65%, zagęszczony sok truskawkowy (0,1%) o ekstrakcie ogólnym 65%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, witamina c, witamina d, witamina b6, cynk. litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik. Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Temperatura przechowywania min - max powyżej 0 °C Waga jednostkowa brutto 0,8 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 135 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Pszenica i produkty z pszenicy Nie Żyto i produkty żytnie Nie Jęczmień i produkty jęczmienne Nie Owies i produkty owsiane Nie Migdały i produkty z migdałami Nie Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi Nie Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych Nie Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego Nie Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca Nie Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan Nie Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego Nie Pistacje i produkty pistacjowe Nie Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia Nie Przechowywanie Inne uwagi dotyczące przechowywania chronić przed światłem Sposób przechowywania przechowywać w temperaturze pokojowej Wartość odżywcza Zawartość soli w porcji (ogólnie) <0,01 Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) 32 g Zawartość węglowodanów w porcji 32 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 ml Wartość energetyczna kcal 321 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 128 kcal Wartość energetyczna kJ 1366 kJ Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 546 kJ Wielkość porcji 40 ml Zawartość białek 0 g Zawartość soli 0,02 g Kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 0 g Cukry 79 g Zawartość węglowodanów 80 g Witaminy i składniki mineralne Cynk (%RWS) 150 %RWS Witamina D (%RWS) 125 %RWS Cynk 15 mg/100ml Pirydoksyna (witamina B6) 2,1 mg/100ml Witamina C 60 mg/100ml Witamina C (%RWS) 75 %RWS Witamina D 6,25 μg/100ml Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5900956103723 Marka: Herbapol Kategoria: SOKI I SYROPY Podkategoria: SYROPY DO 1L Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL Waga jednostkowa brutto: 0.80 kg
Syropy bogate w owocowy smak. Znajdź swoje ulubione smaki. Syrop owocowy Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne wieczory.
- Zawartość
- 0.42 l
- Lista składników
- A - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok z rabarbaru (0,1%) o ekstrakcie ogólnym 65%, zagęszczony sok truskawkowy (0,1%) o ekstrakcie ogólnym 65%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, witamina c, witamina d, witamina b6, cynk. litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaZawartość soli w porcji (ogólnie): <0,01Zawartość węglowodanów w porcji (cukry): 32 gZawartość węglowodanów w porcji: 32 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 mlWartość energetyczna kcal: 321 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 128 kcalWartość energetyczna kJ: 1366 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 546 kJWielkość porcji: 40 mlZawartość białek: 0 gZawartość soli: 0,02 gKwasy tłuszczowe nasycone: 0 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 0 gCukry: 79 gZawartość węglowodanów: 80 g
- Waga
- 800 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Herbapol syrop owocowy suplement diety truskawka-rabarbar z wit. D, C, B6 i cynkiem 420ml
- Producent
- EAN
- 5900956103723
- Zawartość
- 0.42 l
- Lista składników
- A - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok z rabarbaru (0,1%) o ekstrakcie ogólnym 65%, zagęszczony sok truskawkowy (0,1%) o ekstrakcie ogólnym 65%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, witamina c, witamina d, witamina b6, cynk. litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaZawartość soli w porcji (ogólnie): <0,01Zawartość węglowodanów w porcji (cukry): 32 gZawartość węglowodanów w porcji: 32 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 mlWartość energetyczna kcal: 321 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 128 kcalWartość energetyczna kJ: 1366 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 546 kJWielkość porcji: 40 mlZawartość białek: 0 gZawartość soli: 0,02 gKwasy tłuszczowe nasycone: 0 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 0 gCukry: 79 gZawartość węglowodanów: 80 g
- Waga
- 800 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Herbapol syrop owocowy suplement diety truskawka-rabarbar z wit. D, C, B6 i cynkiem 420ml
- Producent
- EAN
- 5900956103723
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Herbapol Suplement Diety Syrop O Smaku Malinowym 420 MlJednorazowe
16,89 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Syrop KIWI suplement diety 420mlJednorazowe
9 290,00 zł/1l
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbapol Suplement Diety Syrop O Smaku Wiśniowym 420 MlJednorazowe
16,89 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Imbir Suplement diety Herbapol Lublin 420 mlJednorazowe
22,12 zł/1l
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbapol syrop suplement diety cola z witaminami C,D, B6 i cynkiem 420mlJednorazowe
11,61 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 mlJednorazowe
11,33 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Syrop malinowy Herbapol 680 mlJednorazowe
90,12 zł/1kg
22,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Herbapol syrop suplement diety mango i ananasa z witaminami C,D, B6 i cynkiem 420mlJednorazowe
11,17 zł/1kg
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Marakuja z brzoskwinią-suplement diety Herbapol Lublin 420 mlJednorazowe
21,29 zł/1l
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbapol Suplement Diety Syrop O Smaku Żurawinowym 420 MlJednorazowe
16,89 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbapol syrop owocowy suplement diety malina z jeżyną z wit. C, D, B6 i cynkiem 420mlJednorazowe
11,61 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Malina z dziką różą suplement diety 420 mlJednorazowe
9 290,00 zł/1l
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbapol Suplement Diety Syrop O Smaku Malinowo-Żurawinowym 420 MlJednorazowe
16,25 zł/1kg
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Riemerschmid, smak marakui, 700 mlJednorazowe
166 400,01 zł/1l
116,48 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop do lemoniady Herbapol 420 mlJednorazowe
21,29 zł/1l
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop Malinowo-Cytrynowy Herbapol 420 mlJednorazowe
21,81 zł/1l
10,70 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,17 zł/1l
25,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Teisseire Syrop do napojów Truskawka 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)Jednorazowe
80,29 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OWOCOWA SPIŻARNIA Malinowa - Herbapol 3,1 l.Jednorazowe
17,20 zł/1l
61,47 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

UISEBRT moskitiera drzwi moskitiera drzwi 120 X 240 cm rama aluminiowa moskitiera moskitiera siatka magnetyczne zamknięcie listwy drzwi balkonowe moskitiera drzwi balkonowe
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Rainbow syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 AZO bez bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Lodówka stołowa Merax 128 l z zamrażalnikiem i szklanymi drzwiami, lodówki na butelki z oświetleniem LED i regulowaną półką, lodówka na napoje 110 cm z funkcją chłodzenia i zamrażania, wolnostojąca
1 368,99 zł
-31,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 337,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: MERAX

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Syrop Monin o smaku mango – egzotyczny, tropikalny smak, 1000 mlJednorazowe
47,75 zł/1l
47,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Owocowy
Zawartość 0,42 l
Bardzo smaczne z Prosecco
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l