5,0



Na podstawie 1 opinii
INABA Churu Ryba tuńczyk - przysmaki dla kotów - 4x14 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,55 zł
+ 20,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Smakołyki dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Inaba Cat Churu 40x14g (560g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Kurczakiem82,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla kota INABA CAT CHURU SKIN & COAT tuńczyk 20x14g (280g)42,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Przysmak CHURU Bites Tuńczyk i kurczak kot 3x10g
299,25 zł/1kg
12,33 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,97 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

INABA CHURU KITTEN Tuńczyk - przysmak dla kociąt 4 x 14 g
23,31 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak dla kota INABA DASHI DELIGHTS Kurczak z Serem 70g
201,30 zł/1kg
20,13 zł
Sprzedawca: VISO

DREAMIES z serem - przysmaki dla kotów - 180g
0,42 zł/1kg
75,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

INABA Churu Tuńczyk z małżami - przysmak dla kota - 4 x 14 g
416,25 zł/1l
23,31 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak dla kota DREAMIES z wołowiną 60g
114,14 zł/1kg
9,36 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla kota INABA CAT CHURU TIDBITS tuńczyk łosoś 3x12g
12,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla kota INABA DASHI DELIGHTS Kurczak Tuńczyk&Łosoś 70g
20,13 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak dla kota CHURU ROLLS Kurczak z tuńczykiem 4x10g
12,35 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Inaba Cat Churu Tidbits Chicken Recipe 3x12g Przysmak Dla Kota Z Kurczakiem
985,56 zł/1kg
35,48 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Przysmak CHURU Bites Tuńczyk&Łosoś dla kota 3x10g
16,24 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

MjAMjAM, Karma dla kota, łosoś, 125
148,90 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: TR8

Miamor 74339, Kocięta, Kurczak, 30 g
216,50 zł/1kg
13,38 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pan Mięsko Przysmak dla kota Filety Kaczka 100g
83,25 zł/1kg
10,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla kota CHURU Bites Tuńczyk&Przegrzebki 3x10g
1 468,54 zł/1kg
70,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak Dla Kota 22x40g Dreamies Z Pysznym Kurczakiem
161,04 zł
Sprzedawca: Unizoo

Vitakraft 23520, Przekąski, Kot, Drób, Wieprzowina, Kaczka, 90 g
99,92 zł/1kg
12,35 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

VITAKRAFT Triggles Coalfish - przysmaki dla kotów - 40g
6,53 zł/1l
16,32 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Inaba Cat Churu Tuna Recipe 4x14g (56g) Kremowy Przysmak Dla Kota
Pasta Z Tuńczyka
Niewiarygodnie smaczne i zdrowe przekąski produkowane z najwyższej jakości
składników „human grade” czyli jakości jak dla ludzi.
Unikalne kremowe smakołyki Churu dla kotów prosto z Japonii.
Opakowanie jest zaprojektowane w specjalny sposób, żebyś mógł karmić kota z
ręki dzięki czemu Wasza więź zacieśni się jeszcze bardziej.
• Mięso z tuńczyka lub kurczaka jest zawsze pierwszym składnikiem
• Nie zawierają zbóż, konserwantów i sztucznych barwników
• Kremowa, wilgotna tekstura uwielbiana przez wszystkie koty
• Churu to dodatkowa porcja wody dla kotów mało pijących
• Przysmaki Churu mają zaledwie 1/10 kalorii zawartych w suchych przekąskach
Skład: tuńczyk (30%), tapioka, ekstrat z tuńczyka, kolagen, ekstrakt z zielonej herbaty. Dodatki na kg: dodatki technologiczne na kg : guma guar 7,2 g, dodatki sensoryczne 12,8 g, dodatki dietetyczne: witamina E 310 j.m. /kg
Składniki analityczne: Białko surowe (min.) 8,5 %, Tłuszcz surowy (min.) 0,5 %, Włókno surowe (max.) 0,1 %, Wilgotność (max.) 88 %, Popiół surowy (max.) 1,3 %, Wapń (min.) 0,003%, Magnez (maks.) 0,015%, Fosfor (min) 0,20%, Potas (min) 0,10%, Tauryna (min.) 0,01%, Witamina E (min.) 310 j.m.
Energia metaboliczna: 6,0 kcal/szt.
Przysmak Churu tuńczyk 4x14g
Pyszny przysmak do lizania dla kotów w formie mięsnego purée z tuńczyka.
- Można podawać z tubki, w miseczce lub jako dodatek do suchej karmy.
- Wysoka zawartość wody wspiera nawodnienie i zdrowie układu moczowego.
- Niskokaloryczny skład odpowiedni dla wszystkichkotów.
- Bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników.
Skład
Tuńczyk, suszona tapioka, kolagen, ekstrakt z zielonej herbaty
Opakowanie
4 x 14 g
Inaba Churu Tuna 4x14 g
Inaba Churu Tuna 4x14 g to kremowa przekąska uzupełniająca dla kotów o pysznym smaku tuńczyka, bogata w wilgoć i bezzbożowa. Koty często piją zbyt mało, co może prowadzić do odwodnienia. Dlatego daj swojemu kotu tę nieodpartą przekąskę od Churu! Ta pyszna przekąska dla kotów składa się z kremu, który jest w saszetkach dozujących i jest bogaty w wilgoć. Koty uwielbiają tę kremową konsystencję! Pyszna receptura jest bezzbożowa i zawiera witaminę E. Bez sztucznych konserwantów!
- Smaczna przekąska dla kotów
- Krem w poręcznych saszetkach z dozownikiem
- Bogaty w wilgoć, idealny do prawidłowego nawodnienia
- Z witaminą E
- Bez zbóż
Zawartość: 4x14 gramów
Skład: tuńczyk (30,0%), tapioka, ekstrakt z tuńczyka, kolagen, ekstrakt z zielonej herbaty
Składniki analityczne: Białko 8,5%, Zawartość tłuszczu 0,5%, Włókno surowe 0,1%, Popiół surowy 1,5%, Wilgotność 88,0%, Kaloryczność 6,0kcal/tubkę
Dodatki:Dodatki technologiczne: Guma guar 9,0g. Dodatki sensoryczne: Aromaty 14,0g. Dodatki odżywcze: Witamina E 310IU
Churu mięsneé, pyré, dla kotó w z dzikimý m morskimý m tuńczykiemá m. &Scaron, camelé,, miękkieé, i extra pyszneé, mięsneé, mini kieszonki bez zbóż. Zdrowe, mlsá, ní, z ní, zký, m kalorií, bez konserwantó w i bez sztucznych aromató w. Innowacyjna, miękka konsystencja przysmaków Churu pozwala na interakcję z kotem w zabawny i interaktywny sposób. Dajá,ky&możliwości&dostarczeniaá,wyjątkowo&smacznego&bezzbożowego&mięsnego&przysmaku&w&kapsułce&w&stylu&kota&z&twojej&ręki,&odkryj&nowy&sposób&na&nagradzanieá,ní,. Churu zabawiá,s&nawet&twojego&kota! Mięsoé, pyré, można také, karmićá, vat jak każdego innego kotaá, pocketá, mo z miski lub można dodać go do granuleká, m aby wzmocnić&scaron, ení, ich smak. Przysmaki dla kotów Churu mają wysoką zawartość wody i dlatego są odpowiednim dodatkiem do suchej karmy dla kotów lub dla kotów, które dużo piją.
Inaba Churu Tuna 56 g
- Kremowa przekąska uzupełniająca dla kotów o pysznym smaku tuńczyka
- Bogata w wilgoć i bezzbożowa
- Zapobiega odwodnieniu u kotów
- Podzielona na poręczne torebki
- Kremowa konsystencja uwielbiana przez koty
- Zawiera witaminę E i nie zawiera sztucznych konserwantów
- Skład: Tuńczyk (30,0%), tapioka, ekstrakt z tuńczyka, kolagen, ekstrakt z zielonej herbaty
- Składniki analityczne: Białko 8,5%, zawartość tłuszczu 0,5%, włókna surowe 0,1%, oś surowa 1,5%, wilgotność 88,0%, kaloryczność 6,0 kcal/tubkę
- Dodatki: Dodatki technologiczne - guargom 9,0g, dodatki sensoryczne - aromat 14,0g, dodatki odżywcze - witamina E 310iu
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 0.056 l
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- INABA
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- nie dotyczy
- Liczba sztuk
- 31
- EAN
- 8859387700674
- Numer producenta
- 0175007
- Producent
- Inaba Foods
- Numer zezwolenia
- NA
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 0.056 l
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- INABA
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- nie dotyczy
- Liczba sztuk
- 31
- EAN
- 8859387700674
- Numer producenta
- 0175007
- Producent
- Inaba Foods
- Numer zezwolenia
- NA
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Przysmak CHURU Bites Tuńczyk i kurczak kot 3x10g
299,25 zł/1kg
12,33 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,97 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Inaba Cat Churu 40x14g (560g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Kurczakiem
82,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Inaba Cat Churu Chicken With Shrimp 4x14g (56g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Z Kurczakiem I Krewetkami
0,42 zł/1kg
23,31 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak dla kota INABA CHURU Varietes Kurczak Wołowina 20x14g
42,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

Kopie dokumentów: 15 sztuk serc drobiowych (kurczak), mrożonych. Numer produktu: #1
4 436,00 zł/1kg
66,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vitakraft 23520, Przekąski, Kot, Drób, Wieprzowina, Kaczka, 90 g
99,92 zł/1kg
12,35 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Inaba Cat Churu Tuna With Scallop 4x14g (56g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Z Tuńczyka Z Przegrzebkami
1,68 zł/1kg
94,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Płyta indukcyjna 4000W 2 płyty Płyta indukcyjna ze sterowaniem dotykowym 2-palnikowa płyta indukcyjna Timer 10 ustawień temperatury 2x2000W Black Retoo
265,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Przysmak dla kota - Mini sushi z kaczką i dorszem 50g
3,89 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

SodaStream Terra, Czarny, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
264,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Dreamies 4008429037894, Przekąski, Kot, Dorosły, Kurczak, 60 g
171,33 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sztuczne kwiaty Fake Wisteria Garland Wisząca girlanda kwiatowa Blue Rain Silk Flowers do dekoracji domu Wesela Garden Party (12 sztuk, fioletowy)
200,37 zł/1kg
80,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Szafka materiałowa półka regał na buty
67,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

INABA CHURU Varietes Owoce morza przysmak dla kota 20x14 g
53,16 zł
Sprzedawca: VISO

legowisko lionto do drapania drzew, powierzchnia do leżenia z solidną metalową ramą i pokryciem z tkaniny, średnica 40 cm, głębokość 25 cm, szary
175,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

PawHut 2 w 1 wózek dla psa składany dla psów i kotów do 10 kg wózek dla kota z poduszką, siatkowymi oknami, drzwiami, koszem do przechowywania wózek dla kota w kolorze khaki
402,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Przysmak CHURU Bites Tuńczyk&Łosoś dla kota 3x10g
16,24 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 20Waga 0,37 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Inaba Cat Churu 50x14g (700g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Tuńczykiem Słoik
106,95 zł
Sprzedawca: Unizoo

Inaba Cat Churu 50x14g (700g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Tuńczykiem I Kurczakiem
98,19 zł
Sprzedawca: Unizoo

Inaba Cat Churu Veterinarian Formula Nourrish 50x14g (700g) Przysmak Dla Kota z Tuńczykiem i Kurczakiem
128,05 zł
Sprzedawca: Unizoo

Inaba Cat Churu Varieties kurczak - przysmak dla kota 60 x 14 g
121,80 zł
Sprzedawca: Unizoo

Inaba Cat Churu 60x14g (840g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Tuńczykiem
121,81 zł
Sprzedawca: Unizoo
114,92 zł/1kg

Inaba Cat Churu 40x14g (560g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Kurczakiem
82,99 zł
Sprzedawca: Unizoo