4,8



Na podstawie 36 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Olej migdałowy tłoczony na zimno (1000ml) od wesentlich.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
460,99 zł
460,99 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Olejki pielęgnacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry373,48 zł/1l
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej354,92 zł/1l
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej119,89 zł/1l
119,89 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
BEYSTON Olej Bakuchi 50 ml – do skóry65,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,69 zł
Sprzedawca: BEYSTON

Olej rycynowy tłoczony na zimno (1000ml) od wesentlich.
442,99 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

100% NATURALNY olej arganowy 250ml
288,60 zł/1l
72,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olej z pestek winogron BIO tłoczony na zimno (100ml) od wesentlich.
4 129,90 zł/1l
412,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pure Chemical | Olejek Neem - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju Neem
215,20 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Olej jojoba tłoczony na zimno 500ml od wesentlich.
1 005,98 zł/1l
502,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nanoil Olejek rycynowy do pielęgnacji włosów i ciała, 50ml
980,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Olej migdałowy rafinowany (1000ml) marki wesentlich.
442,99 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

100% NATURALNY olej z witaminą E 250ml
389,60 zł/1l
97,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Olejek z korzenia łopianu 100ml od wesentlich.
3 949,90 zł/1l
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

NOW Foods 100% olejek rozmarynowy Rosemary (30 ml) 3612
1 380,33 zł/1l
41,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Olej rycynowy rafinowany (250ml) - bez dodatków - tylko to co niezbędne - z olejków eterycznych.
1 579,96 zł/1l
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olej kokosowy tłoczony na zimno 100g od wesentlich.
3 679,90 zł/1l
367,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olej migdałowy - 125ml
270,00 zł/1l
33,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek migdałowy - łagodzący i ochronny mały 50ml
537,60 zł/1l
30,25 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

alkmene My 100% czysty olejek z drzewa herbacianego 10 ml wegański i neutralny dla klimatu - całkowicie naturalny australijski olejek z drzewa herbacianego do skóry i włosów
37 799,00 zł/1l
377,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

100% NATURALNY olejek aloesowy 250ml
274,72 zł/1l
68,68 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Olej migdałowy tłoczony na zimno 1000ml - czysty olej migdałowy do stosowania na skórę i włosy - czysty olej BEZ dodatków - tylko to, co niezbędne! Olej ze słodkich migdałów stanowi doskonałą bazę dla produktów do pielęgnacji skóry - idealny w połączeniu z innymi olejkami eterycznymi lub olejami bazowymi. Delikatna pielęgnacja ciała przy użyciu wyłącznie naturalnych składników. Często stosowany również w aromaterapii lub do pielęgnacji niemowląt. Olejek migdałowy jest szczególnie odpowiedni do pielęgnacji skóry wrażliwej. Może być również stosowany w czystej postaci. Olejek migdałowy jest szczególnie odpowiedni do pielęgnacji skóry wrażliwej. Może być również stosowany w czystej postaci. Produkty całkowicie rezygnują ze składników, które nie są absolutnie niezbędne. Można również znaleźć wiele innych wysokiej jakości produktów wesentlich.
- Waga
- 920 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)
- Producent
- wesentlich.
- EAN
- 4250773200985
- Numer producenta
- WES20098
- Waga
- 920 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)
- Producent
- wesentlich.
- EAN
- 4250773200985
- Numer producenta
- WES20098
Pasuje również do tego

Olej rycynowy tłoczony na zimno (1000ml) od wesentlich.
442,99 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olej z pestek winogron BIO tłoczony na zimno (100ml) od wesentlich.
4 129,90 zł/1l
412,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tłoczony na zimno olej migdałowy (250 ml) - czysty olej BEZ niezbędnych dodatków.
1 627,96 zł/1l
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olej jojoba tłoczony na zimno 500ml od wesentlich.
1 005,98 zł/1l
502,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,41 zł/1l
82,27 zł
Sprzedawca: somnia24

100% NATURALNY olej arganowy 250ml
288,60 zł/1l
72,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olej rycynowy tłoczony na zimno (500ml) - czysty olej rycynowy (Ricinus communis) bez żadnych niezbędnych składników dodatkowych.
424,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax
558,71 zł/1l
47,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Olejek lawendowy (10ml) - naturalny, esencjonalny olejek eteryczny.
39 299,00 zł/1l
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Masło shea 1 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
72,93 zł/1kg
72,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Palmer's Cocoa Butter Formula, Masło, Gojenie, Zmiękczający, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, 100 g, Masło kakaowe, Słoiczek
228,00 zł/1kg
34,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Yaheetech Łóżko metalowe 90x200 cm, rama łóżka, zagłówek z motywem chmur, białe
205,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Olej rycynowy rafinowany (250ml) - bez dodatków - tylko to co niezbędne - z olejków eterycznych.
1 579,96 zł/1l
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
743,54 zł/1kg
96,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Odtwarzacz MP3/MP4 32 GB 1,8-calowy ekran Przenośny odtwarzacz MP3 z radiem FM i dyktafonem dla dzieci i dorosłych
121,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt.
Używam go do pielęgnacji skóry i włosów. Bardzo dziękuję za szybką dostawę, przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie. Do zobaczenia wkrótce.
Oceniono dnia 12 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Dobry produkt w świetnej cenie. Do pielęgnacji skóry dziecka i nie tylko. Duży otwór (ok. 1 cm średnicy) dobry do dekantacji.
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysty olej tłoczony na zimno
Jest to czysty olej tłoczony na zimno. Odpowiedni dla bardzo suchej skóry.
Oceniono dnia 14 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra wartość! Szybka dostawa!
Produkt bez zarzutu, bardzo szybka dostawa. Bardzo dobry dla skóry, a moje dziecko chętnie się z nim kąpało.
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt wysokiej jakości
Produkt bardzo wysokiej jakości, dobry stosunek ceny do jakości.
Oceniono dnia 21 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny artykuł
Dobra cena, szybka dostawa Produkt godny polecenia.
Oceniono dnia 18 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Olejek dobrze się rozprowadza i pozostawia skórę przyjemnie miękką
Oceniono dnia 17 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olej migdałowy
Szybka dostawa, bardzo dobre opakowanie, najlepsza jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne
1 734,78 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
86,74 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 1 L - Naturalny - Relaksujący - Aromaterapia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
479,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
479,69 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju
489,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
97,94 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 10 L - 100% Naturalny - Odżywczy - Kanister Hdpe
481,39 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
48,14 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
400,43 zł/1l

OWAY Odżywczy olejek do opalania Serum 100 ml
225,48 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 254,80 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
3 734,80 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej Kameliowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
259,35 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
51,87 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy
267,65 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
53,53 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Czerwona Pomarańcza - 0,5 L - Naturalny - Aromaterapia - Relaksujący Zapach
268,61 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
537,22 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
517,86 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
244,51 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
244,51 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
448,36 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
221,99 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,88 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
201,24 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
354,92 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
290,42 zł/1l