3,2



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Maison Francis Kurkdjian Oud Eau De Parfum 70 ml (unisex)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
900,28 zł
12 861,14 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 05m 21s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml13 975,00 zł/1l
1 397,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Maison Francis Kurkdjian Petit Matin Eau De Parfum 200 ml (unisex)6 088,25 zł/1l
1 217,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood Ekstrakt perfum, 70 ml16 468,86 zł/1l
1 152,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX12 263,00 zł/1l
613,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Francis Kurkdjian OUD satin mood, Mężczyźni, 70 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); HEXAMETHYLINDANOPYRAN; VANILLIN; TETRAMETHYL..., 1 szt.
13 985,71 zł/1l
979,00 zł
Sprzedawca: Bestperfume

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
12 500,00 zł/1l
990,00 zł
-115,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
875,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Oud Maison Francis Kurkdjian 70ml
23 343,43 zł/1l
1 634,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 425,10 zł/1l
742,51 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Maison Francis Kurkdijan Baccarat Rouge 540 woda perfumowana unisex 70 ml
12 271,43 zł/1l
859,00 zł
Sprzedawca: Bestperfume

Tom Ford Electric Cherry Woda perfumowana, 30 ml
20 587,00 zł/1l
617,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 50 ml
9 645,00 zł/1l
482,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
17 585,80 zł/1l
879,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum 200 ml UNISEX
16 471,85 zł/1l
3 294,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glampact

Xerjoff Erba Gold woda perfumowana 100 ml spray
11 604,40 zł/1l
1 160,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
7 430,90 zł/1l
743,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Francis Kurkdjian 724 parfémovaná voda unisex 35 ml
21 679,43 zł/1l
758,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Oud to wyjątkowa kompozycja stworzona z myślą zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach, przez ekskluzywną markę Maison Francis Kurkdjian w 2012 roku.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: szafran, elemi
Nuta serca: cedr, wanilia
Nuta bazy: agar (oud), paczula
Woda perfumowana UNISEX
Maison Francis Kurkdjian Oud Eau De Parfum 70 ml (unisex)
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 70 ml
- Składniki
- ALKOHOL, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), AQUA (WODA), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
- Producent
- Zakres dostawy
- 70 ml
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3700559613337
- Numer producenta
- 102120201
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 70 ml
- Składniki
- ALKOHOL, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), AQUA (WODA), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
- Producent
- Zakres dostawy
- 70 ml
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3700559613337
- Numer producenta
- 102120201
Pasuje również do tego
Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(318)Liczba wystawionych ocen: 318




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(279)Liczba wystawionych ocen: 279Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(281)Liczba wystawionych ocen: 281




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(272)Liczba wystawionych ocen: 272




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(516)Liczba wystawionych ocen: 516




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(243)Liczba wystawionych ocen: 243




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(420)Liczba wystawionych ocen: 420




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(336)Liczba wystawionych ocen: 336




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2414)Liczba wystawionych ocen: 2414




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(112)Liczba wystawionych ocen: 112




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1029)Liczba wystawionych ocen: 1029




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(165)Liczba wystawionych ocen: 165




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(972)Liczba wystawionych ocen: 972




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(128)Liczba wystawionych ocen: 128

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Amouage Purpose woda perfumowana unisex 100 ml
15 082,70 zł/1l
1 508,27 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
13 975,00 zł/1l
1 397,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
7 430,90 zł/1l
743,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Memo Paris - African Leather EDP 75ml
16 299,20 zł/1l
1 222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
12 500,00 zł/1l
990,00 zł
-115,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
875,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 425,10 zł/1l
742,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
17 585,80 zł/1l
879,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xerjoff Erba Gold Woda perfumowana, 50 ml
12 494,60 zł/1l
624,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Oud Wood, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Tonkowiec wonny, Wanilia
9 726,30 zł/1l
972,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Parfums de Marly Althair woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml
11 052,00 zł/1l
1 381,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
19 640,00 zł/1l
589,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Amouage Opus XII Rose Incense Woda perfumowana, 100 ml
14 625,90 zł/1l
1 462,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Loewe Esencia Pour Homme EDP 100ml
7 850,00 zł/1l
785,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum edp 75ml
4 324,00 zł/1l
324,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Orion Perfum, 100ml
7 321,30 zł/1l
732,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
40%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
40%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Bardzo ładny zapach, dobrze zapakowany i szybka wysyłka. Z przyjemnością ponownie!
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprzedawca wysłał oryginalny produkt
Produkt jest oryginalny, mogę zatrzymać się ponownie w przyszłości
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Brak zapachu
Właśnie otworzyłem pudełko perfum, naprawdę duże rozczarowanie brak zapachu.
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczono niewłaściwy produkt
Zamówiłem Oud Satin Mood, a dostarczono mi Oud
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l