4,6



Na podstawie 85 opinii
Lattafa Perfumes - Velvet Rose EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
74,27 zł
742,70 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Kilian Rose Oud woda perfumowana unisex 50 ml14 364,60 zł/1l
718,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sensual Vanilla - EDP, 80 ml1 087,70 zł/1l
108,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Mohra Silky Rose EDP 100ml
899,90 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
995,83 zł/1l
59,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
724,50 zł/1l
72,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
1 085,40 zł/1l
108,54 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
969,50 zł/1l
96,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Sugar Plum EDP 100ml
755,40 zł/1l
75,54 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Mohra EDP 100ml
659,80 zł/1l
65,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png Lattafa Velvet Rose 100ml EDP Lattafa 6291108737101
Producent : Lattafa
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 100ml
Perfumy Velvet Rose marki Lattafa Perfumes to perfumy dla kobiet i mężczyzn.
Nuty zapachowe :
- Róża i Paczula
- Piżmo i Labdanum
- Piżmo i Bursztyn
Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Portrait of a Lady Frederic Malle
LATTAFA VELVET ROSE 100ML WODA PERFUMOWANA
Nuty zapachowe:
paczuli, róża,bursztyn, piżmo
Pojemność: 100ml
rodzaj: woda perfumowana
Sięgnij po zapach, który sprawi, że staniesz się niezapomniana. Damska woda perfumowana Lattafa Velvet Rose stanowi ucieleśnienie luksusu i ekskluzywności, a jej doskonała kompozycja zapachowa zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby.
Sięgnij po zapach, który sprawi, że staniesz się wyrazista. Zapach Velvet Rose ucieleśnia i bogactwo, a jego idealna kompozycja spodoba się nawet najbardziej wymagającym koneserkom. /
Velvet Rose marki Lattafa to kwiatowo-bursztynowa woda perfumowana dla kobiet. Ta woda perfumowana oddaje wyjątkowy i aksamitny zapach róży, kwiatu, który jest zmysłowy, odurzająco atrakcyjny i pewny siebie, tak jak jego użytkowniczka. Róży towarzyszy paczula, piżmo, labdanum i bursztyn, składniki, które podkreślają ekskluzywność i wyrafinowanie tej esencji zapachowej. Zapach został wprowadzony na rynek w 2021 roku.
Pozwól, aby w Parfum Lattafa EDP Velvet Rose 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Lattafa!
- Pojemność: 100 ml
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Velvet Rose
- Płeć: Kobieta
Informacje o ogólnych przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
22573 - Dubaj
+97148866272
[email protected]
Woda perfumowana Velvet Rose marki Lattafa została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Lattafa Perfumes - Velvet Rose EDP 100ml Standard package. For women.
Woda perfumowana Velvet Rose marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Lattafa Parfum Velvet Rose Eau de Parfum 100 ml to zmysłowy, kwiatowy zapach. Ujmuje esencję róży w eleganckiej i wyrafinowanej kompozycji. Lattafa Velvet Rose łączy delikatne nuty kwiatowe z ciepłą, orientalną bazą, która nadaje zapachowi głębi i trwałości. Nutę głowy otwiera wyraźna, orzeźwiająca róża, która natychmiast urzeka subtelną słodyczą i świeżością. Dodatkowe kwiatowe akcenty i lekki, piżmowy niuans rozwijają się w nucie serca, nadając zapachowi miękką, kremową konsystencję. Baza złożona ze zmysłowego piżma i orientalnych nut drzewnych zapewnia długotrwałą obecność, która doskonale dopełnia zapach. Lattafa Parfum Velvet Rose Eau de Parfum 100 ml jest idealna do codziennego użytku lub na specjalne okazje, gdy pożądany jest elegancki, kobiecy zapach. Stylowy flakon podkreśla luksusową jakość tych perfum i sprawia, że są one pożądaną pozycją w każdej kolekcji perfum. Nuty głowy: kardamon, bergamotka. Nuty serca: liść fiołka, paczula. Nuty bazy: zamsz, oud, bursztynowe piżmo, mech dębowy
Lattafa Velvet Rose woda perfumowana 100 ml (Woman)
Perfumy Lattafa - Velvet Rose EDP 100ml Opakowanie standardowe. Dla kobiet.
- Model
- Velvet Rose
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, drzewny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Velvet Rose Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Lattafa Perfumes
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 6291108737101
- Numer producenta
- JTI-110741937
- Model
- Velvet Rose
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, drzewny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Velvet Rose Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Lattafa Perfumes
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 6291108737101
- Numer producenta
- JTI-110741937
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
995,83 zł/1l
59,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
880,20 zł/1l
88,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
807,20 zł/1l
80,72 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
1 100,80 zł/1l
110,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Mayar Cherry Intense EDP 100ml
819,70 zł/1l
81,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
724,50 zł/1l
72,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
992,00 zł/1l
99,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
722,11 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
840,50 zł/1l
84,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
176,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Mayar Natural Intense EDP 100ml
868,70 zł/1l
86,87 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 039,00 zł/1l
103,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Souvenir Floral Bouquet Woda perfumowana, 100 ml
1 508,90 zł/1l
150,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Głowa konia w twoim łóżku? Pozdrowienia od Ojca Chrzestnego w butelce
:Twój zapalniczka piezo nie działa już od dawna, a teraz pocisz się w obliczu ponurej twarzy Ojca Chrzestnego, podczas gdy powoli otaczają cię gęste, żółtawe kłęby dymu z kubańskiego cygara i być może po raz ostatni będziesz mógł pocałować błyszczący na wysoki połysk onyks na jego pierścieniu. To pachnie nie tylko potężnymi kłopotami… Lattafa Maahir Black Edition to brutalny zapach niszowy, który buduje się niczym nieugięta ściana zapachowa. Rozpoczyna się bezkompromisowo od czarnego pieprzu, płonącego ognia w kominku oraz głęboko mrocznej, ziemistej nuty dymnej, która nie pachnie jak typowa, przeciętna kompozycja. Jego największą zaletą jest to, że świadomie odrzuca przyjemny, masowy gust. Nie jest ulubieńcem wszystkich i prawdopodobnie nie zyska powszechnej sympatii, ale właśnie to czyni go mrocznym, ukrytym skarbem. Nieprzystosowany, niedostępny – wymaga mężczyzn, prawdopodobnie w wieku od około 40 lat w górę, którzy potrafią z pewnością siebie uosabiać tak ekstremalny wyraz osobowości. Nie „chcą”, ale POTRAFIĄ! W przeciwnym razie ryzykujesz, że się ośmieszysz… Podczas gdy inni będą się teraz zastanawiać, tylko nieliczni od razu rozpoznają kryjące się za tym ekskluzywne, luksusowe DNA. Kto odważy się na to mistrzowskie dzieło sztuki w kruczoczarnym flakonie w kształcie głowy konia na mroźne zimowe dni, otrzyma czystą jakość charakteru w absolutnie przystępnej cenie. A to, mój przyjacielu…: jest ofertą, której nie możesz odrzucić
Oceniono dnia 5 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Męski zapach Smoky deluxe
Poznałam ten zapach dzięki próbce z arabskiego sklepu internetowego. Mój mąż od razu zorientował się, że to coś wyjątkowego. Nie jest to zapach na co dzień, to coś na wieczory, weekendy. Z pewnością dla wielu zbyt dymny. Ale absolutnie coś wyjątkowego, co wyróżnia się z tłumu. Pasuje do mojego męża, który jest wysoki i silny, idealnie i jest pięknie miękki i dymny na jego skórze. Dostanie go teraz na Walentynki
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak sama nazwa wskazuje – Royal Blend
kto lubi DNA, będzie zadowolony
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pomysłowe
Spodziewałem się czegoś zupełnie innego.... Mam już kilka perfum Lattafa, ale ten zapach jest dla mnie niesamowity, nie da się go nawet opisać... Myślę, że jest bardziej dla kobiety, po prostu musisz go wypróbować dla mnie, jest po prostu genialny
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny artykuł
Bardzo przyjemny zapach.
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Niszowy zapach w horrendalnej cenie.
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Godny polecenia
Pachnie dobrze..jestem zachwycony
Oceniono dnia 7 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tutaj dostajemy dojrzałego ananasa.
Dla mnie lekko słodki zapach na lato, z dobrą trwałością około 4-5 godzin. Może być noszony zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Całość zamknięta w pięknym flakonie w kolorze złota.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,41 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,47 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l