5,0



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,25 zł-3%
175,00 zł / 1kg
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA711,85 zł/1kg
19,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

ŻELKI JABŁKO - MALINA BEZ ŻELATYNY BEZGLUTENOWE 20 g - BOB SNAIL
324,50 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BATON PERSYMONA - POMARAŃCZA - ORZECHY NERKOWCA BEZ DODATKU CUKRÓW 35 g - BOB SNAIL
242,29 zł/1kg
8,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ŻELKI OWOCOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE75 g - BIOMINKI
222,40 zł/1kg
16,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Baton owocowy - jabłko-truskawka 3x28g
140,48 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: taleoo

DACTIL PRALINKI Z CHIPSAMI KOKOSOWYMI BEZGLUTENOWE ORGANICZNE 100 g - LUBS
111,70 zł/1kg
11,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Batoniki Owocowe Mix Moomin 8x15g Zdrowe Przekąski Truskawka Wieloowocowe
932,67 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: ecoandmore

Baton owsiany - kakao truskawka 20g
222,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

BATONIKI GRANOLA CRUNCHY Z CZERWONYMI OWOCAMI BEZGLUTENOWE(6 x 24 g) 144 g - MADEGOOD
149,51 zł/1kg
21,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BATON PROTEINOWY Z MALINAMI RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY47 g - LIFEFOOD
213,40 zł/1kg
10,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Baton Warszawski - Truskawka i wanilia 50g
178,91 zł/1kg
9,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
173,25 zł/1kg
7,49 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Sante Baton Crunchy z Żurawiną i Maliną z Polewą Waniliową 40g
1,63 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,57 zł
Sprzedawca: Katomix

OatSnack - batonik owsiany, 1 x 65 g, smak: jogurtowo-truskawkowy
504,13 zł/1kg
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Baton Protein 30% wanilia-chrupki BEZGL. 50 g
390,60 zł/1kg
19,53 zł
Sprzedawca: VISO

Baton owocowy - jabłko orzech 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Baton owocowy - daktyle nerkowca 40g
223,25 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

CIASTKA OWSIANKI Z ŻURAWINĄ 175 g - NATURAVENA
95,37 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sałatka owocowa 30g
1 045,67 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Müsli przekąska - czekoladowa, 50g | RAPUNZEL
148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
Jabłko 80%, borówki 20%.
OPIS
Przekąski Bob Snail z jabłkiem i borówkami.
Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Opakowanie zawiera 3 przekąski.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 g
Kaloryczność: 787 kJ/186 kcal
Tłuszcz: 1,7 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,2 g
Węglowodany: 41 g
w tym cukier: 36 g
Błonnik: 5,0 g
Białko: 1,4 g
Sól: <0,01 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Po otwarciu spożyć w ciągu kilku dni.
Jabłkowo-borówkowe przekąski Bob Snail. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. W opakowaniu znajdują się 3 przekąski.
- Smak
- Jabłko
- Lista składników
- jabłko 80 %, borówki 20 %.
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 787 kJ/186 kcal Tłuszcz: 1,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 41 g w tym cukry: 36 g Błonnik: 5,0 g Białko: 1,4 g Sól: ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Po otwarciu spożyć w ciągu kilku dni.
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- LLC Eco-Snack, 23227, Ul. Agronomichne, Vinnitsa, Ukraina
- Nazwa handlowa
- PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
- Producent
- Bob Snail
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 30 g
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4820206080066
- Smak
- Jabłko
- Lista składników
- jabłko 80 %, borówki 20 %.
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 787 kJ/186 kcal Tłuszcz: 1,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 41 g w tym cukry: 36 g Błonnik: 5,0 g Białko: 1,4 g Sól: ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Po otwarciu spożyć w ciągu kilku dni.
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- LLC Eco-Snack, 23227, Ul. Agronomichne, Vinnitsa, Ukraina
- Nazwa handlowa
- PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
- Producent
- Bob Snail
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 30 g
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4820206080066
Pasuje również do tego

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - MALINA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 60 g - BOB SNAIL
156,67 zł/1kg
9,40 zł
Sprzedawca: Bionic

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - MALINA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
268,33 zł/1kg
8,05 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - TRUSKAWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
175,00 zł/1kg
5,43 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - GRUSZKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
175,00 zł/1kg
5,43 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix

Przekąska jabłkowa - wiśnia 60g BOB SCHNECKE
8 880,00 zł/1kg
9,23 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,88 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - WIŚNIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
175,00 zł/1kg
5,43 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKOWA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
183,67 zł/1kg
5,51 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL MANGO BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
183,67 zł/1kg
5,51 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 60 g - BOB SNAIL
161,83 zł/1kg
10,09 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,71 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA ROLL MANGO BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 60 g - BOB SNAIL
223,83 zł/1kg
13,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PRZEKĄSKA ROLL EAT & PLAY JABŁKO - GRUSZKA Z ZABAWKĄ BEZGLUTENOWA 20 g - BOB SNAIL
448,50 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix

biofix - Smażone makarony Bami Goreng, 15,81g | BELTANE
582,39 zł/1kg
9,26 zł
Sprzedawca: taleoo

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - TRUSKAWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 60 g - BOB SNAIL
148,00 zł/1kg
9,23 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,88 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA CHOCO JABŁKO - TRUSKAWKA W CZEKOLADZIE MLECZNEJ BELGIJSKIEJ BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
208,33 zł/1kg
6,51 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,25 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA CHOCO JABŁKO - MALINA W CZEKOLADZIE CIEMNEJ BELGIJSKIEJ BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
201,67 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Bionic

PRZEKĄSKA STRIPE JABŁKO - GRUSZKA - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 14 g - BOB SNAIL
209,29 zł/1kg
2,93 zł
Sprzedawca: Katomix

PRZEKĄSKA STRIPE JABŁKO - TRUSKAWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 14 g - BOB SNAIL
344,29 zł/1kg
4,82 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ZESTAW PRZEKĄSEK OWOCOWYCH BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY 98 g - BOB SNAIL
22,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

HOME DELUXE - Nadmuchiwany zamek do skakania FABI - 270 x 295 x 210 cm - z dmuchawą i akcesoriami, odporny na promieniowanie UV I Zamek do zabawy zamek do skakania zamek do skakania
956,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

ROŻKI Z KREMEM ORZECHOWO - KAKAOWYM BEZGLUTENOWE30 g - MOGLI
153,33 zł/1kg
4,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Tiny Donuts Cuore Nero Fragola 111 Gr
105,93 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

tonies 11003568, Zabawka grająca, 8 lat(a), Wielobarwny
125,81 zł
Sprzedawca: 132-Shop

KuchenMeister ciasto cytrynowe wilgotny biszkopt z cytryną 400g
35,57 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g
247,68 zł/1kg
61,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Volcano 100g
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
192 263,89 zł/1kg

CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
211,90 zł/1kg

Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
302,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
74,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,51 zł/1kg

SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA
19,22 zł
Sprzedawca: superbrandshop
711,85 zł/1kg

Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
95,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
32,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
163,75 zł/1kg

Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW30 g - BETT'R
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

RUF Porridge Bircher style 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,08 zł/1kg

RUF Porridge Apple Cinnamon 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg