4,4



Na podstawie 12 opinii
OatSnack - batonik owsiany, 1 x 65 g, smak: jogurtowo-truskawkowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,90 zł
505,33 zł / 1kg
+ 80,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)192 263,89 zł/1kg
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel106,57 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Corny 3482.409, Czekolada, 20 g, Czekolada, 67 kcal, 282 kJ, 2 g125,75 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS211,90 zł/1kg
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
505,33 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

CORNY 683701 Corny Joghurt 6riegel
123,67 zł/1kg
18,55 zł
Sprzedawca: Katomix

CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
985,79 zł/1kg
138,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,74 zł/1kg
163,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Allos 301001049, Snack bars, Orzechy nerkowca, Żurawina, 40 g, Niemcy, 1492 kJ, 354 kcal
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: taleoo

BATON DAKTYLOWY Z ZIARNAMI KAKAOWCA35 g -ZENTRALE
258,00 zł/1kg
9,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
119,12 zł/1kg
142,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Kellogg Company Tresor Choco Nut, Poduszki, 410 g, Nakrętka
137,90 zł/1kg
56,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

BATON OWSIANY BROWNIE BEZGLUTENOWY40 g - LIFEFOOD
223,25 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

BATONIKI GRANOLA CRUNCHY SMAK WANILIA BEZGLUTENOWE(5 x 24 g) 120 g - MADEGOOD
210,17 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Baton Protein 30% kakao- kokos BEZGL. 50 g
390,60 zł/1kg
19,53 zł
Sprzedawca: VISO

CIASTKA OWSIANKI Z ŻURAWINĄ 175 g - NATURAVENA
95,37 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BATONIKI GRANOLA CRUNCHY Z CZEKOLADĄ BEZGLUTENOWE(6 x 24 g) 144 g - MADEGOOD
149,51 zł/1kg
21,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Oshee Baton Zbożowy Z Orzeszkami Arachidowymi Orzechami Laskowymi I Rodzynkami 40 G
102,25 zł/1kg
4,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sante Baton Crunchy z Żurawiną i Maliną z Polewą Waniliową 40g
1,63 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Baton owocowy - daktyle nerkowca 40g
223,25 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Ręcznie robiony baton owsiany
- z cennymi składnikami odżywczymi
- bez sztucznych wzmacniaczy smaku
- wegetariańskie
i pieczone z miłością.
Energetyczne przekąski owsiane to , naturalne produkty. To właśnie czyni je tak wyjątkowymi, nawet dla wegetarian. Pozwala to zachować składniki odżywcze i smak.
Soczyste płatki owsiane stanowią podstawę EnergyOatSnack, która jest uszlachetniana pysznymi składnikami, takimi jak wiśnie, jagody, orzechy, płatki kokosowe lub jogurt, w zależności od smaku.
Dostępne w różnych pysznych smakach. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!
Wskazówka żywieniowa:
EnergyOatSnack to uniwersalna opcja śniadaniowa, która dobrze smakuje nawet w mleku!
Przygotowanie: Podgrzej 200 ml mleka w małej misce (np. w kuchence mikrofalowej), pokrusz baton w folii, otwórz folię, wlej zawartość do ciepłego mleka i rozgnieć widelcem lub łyżką. Gotowe!
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu zużyć w ciągu 1 dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców o smaku płatków owsianych i jogurtowo-truskawkowym.
| Średnie wartości odżywcze | na 100 g | na baton (65 g) |
|---|---|---|
| Energia | 1889 kJ (451 kcal) | 1228 kJ (293 kcal) |
| Tłuszcz | 23 g | 15 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,6 g | 5,6 g |
| Węglowodany | 51 g | 33 g |
| - w tym cukier | 29 g | 19 g |
| Błonnik | 4,6 g | 3,0 g |
| Białko | 8,2 g | 5,3 g |
| Sól | 0,17 g | 0,11 g |
Składniki - jogurt-truskawka:
płatki owsiane(43%), cukier płynny inwertowany, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), polewa o smaku jogurtowym (9%) (cukier, olej palmowy, słodkaserwatka w proszku(z mleka), mąka pszenna, jogurt z odtłuszczonego mlekaw proszku, emulgator: Lecytyny(soja)), preparat truskawkowy (9%) (cukier, syrop glukozowy, przecier truskawkowy, substancja żelująca: pektyna, aromat naturalny, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trisodowy, barwnik: antocyjany), aromat naturalny, truskawki liofilizowane (0,3%).
Oatsnack Energy Yoghurt Strawberry 65 g - Obszar tematyczny: Plastry owocowe, batony
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 dnia po otwarciu. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
- Lista składników
- Płatki owsiane (43%), syrop glukozowo-fruktozowy, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), polewa o smaku jogurtowym (9%) (cukier, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna, jogurt w proszku, emulgator: lecytyny (soja)), przygotowanie truskawkowe (9%) (cukier, syrop glukozowy, puree truskawkowe, substancja żelująca: pektyna, naturalny aromat, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trójnykowy, barwnik: antocyjany), naturalny aromat, liofilizowane truskawki (0,3%).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Szczegółowe informacje na temat informacji o wartości odżywczej można znaleźć w opisie produktu.
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- KONO Food GmbH, Westendstr. 12c, 45143 Essen, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi o smaku jogurtowo-truskawkowym.
- Producent
- Oatsnack
- Zakres dostawy
- Jogurt
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1000471
- EAN
- 4051267100503
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 dnia po otwarciu. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
- Lista składników
- Płatki owsiane (43%), syrop glukozowo-fruktozowy, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), polewa o smaku jogurtowym (9%) (cukier, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna, jogurt w proszku, emulgator: lecytyny (soja)), przygotowanie truskawkowe (9%) (cukier, syrop glukozowy, puree truskawkowe, substancja żelująca: pektyna, naturalny aromat, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trójnykowy, barwnik: antocyjany), naturalny aromat, liofilizowane truskawki (0,3%).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Szczegółowe informacje na temat informacji o wartości odżywczej można znaleźć w opisie produktu.
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- KONO Food GmbH, Westendstr. 12c, 45143 Essen, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi o smaku jogurtowo-truskawkowym.
- Producent
- Oatsnack
- Zakres dostawy
- Jogurt
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1000471
- EAN
- 4051267100503
Pasuje również do tego

OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: Latte Macchiato
505,33 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: orzech brazylijski
505,33 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: waniliowy
505,33 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
505,33 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

OatSnack - baton owsiany, 1 x 70 g, smak: chleb bananowy
473,75 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
119,12 zł/1kg
142,95 zł
Sprzedawca: somnia24

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
106,57 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 683701 Corny Joghurt 6riegel
123,67 zł/1kg
18,55 zł
Sprzedawca: Katomix

CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel
106,57 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
280,96 zł/1kg
295,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
197,01 zł/1kg
32,27 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
390,52 zł/1kg
210,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lindor kulki z mlecznej czekolady z rozpływającym się w ustach środkiem 137 g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,42 zł/1kg
79,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
985,79 zł/1kg
138,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Quaker Havermout z Cynamonem 330 g – płatki owsiane bogate w błonnik śniadaniowy
95,15 zł/1kg
31,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Średnie palona
75,62 zł/1kg
89,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,62 zł
Sprzedawca: Katomix

CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24 Riegel
126,72 zł/1kg
121,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,74 zł/1kg
163,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 265608 Corny Classic Schoko Banane
100,60 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 42% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
42%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 58% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
58%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
192 263,89 zł/1kg

CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
211,90 zł/1kg

Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
302,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
74,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,51 zł/1kg

SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA
19,22 zł
Sprzedawca: superbrandshop
711,85 zł/1kg

Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
95,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
32,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
163,75 zł/1kg

Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg

WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW30 g - BETT'R
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Corny Big Chocolate Banana Mleczna czekolada i kawałki banana 24 opakowania
102,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
2 057,60 zł/1kg

RUF Porridge Bircher style 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,08 zł/1kg