LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,66 zł
224,40 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Spritzgenuss pełnomleczna połówka oblana mleczną czekoladą 150g83,73 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ciastka z kremem czekoladowym Matilde Vicenzi 100g67,43 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Wafelki Waffer Latter 125 g Matilde Vicenzi62,44 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LU Pim's Orange smak 150g – owocowe nadzienie pomarańczowe z czekoladą
199,40 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bastogne Original Speculoos Cookies 260g – Chrupiące, pikantne ciasteczka maślane
75,38 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

LU Cracotte Crunchy naturalne krakersy tostowe 250g – lekka i chrupiąca przekąska
85,88 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Galler Puur Koekjes 70g – Ciasteczka z belgijskiej czekolady, delikatne i chrupiące
181,57 zł/1kg
12,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kruche ciasteczka orzechowe Schulte z delikatną mleczną czekoladą 200g
92,35 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka czekoladowe Verkade z mleczną i gorzką czekoladą, 150 g
143,13 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Amaretti – ciastka migdałowe, 100g | LA SELVA
12,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Knoppers Jogurt Wafelek Mleczno-Jogurtowy 25 G
55,67 zł/1kg
2,45 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w mlecznej czekoladzie 200g
97,55 zł/1kg
19,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatne ciasteczka cantucci z migdałami, 200 g - Gilli
145,25 zł/1kg
29,05 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
79,28 zł/1kg
24,81 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Galbusera Bezglutenowe Ciasteczka ze Śmietaną i Kawałkami Czekolady 220g
81,82 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
57,63 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Ciasteczka Sensations 156 g
382 062,51 zł/1kg
61,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LU Scholiertje Milk Cookies 150 g – Kruche ciasteczka maślane z delikatnym nadzieniem z mlecznej czekolady, idealne jako pyszna przekąska pomiędzy. Każde ciasteczko składa się z wysokiej jakości biszkoptu maślanego (52%) i pysznej mlecznej czekolady (48%). Praktycznie pojedynczo pakowane w zestawy po 2 sztuki, idealne na przerwy na kawę i herbatę. Zawiera pszenicę, mleko i może zawierać śladowe ilości orzechów. Wartości odżywcze w 100 g: 498 kcal, 23 g tłuszczu (w tym 14 g kwasów tłuszczowych nasyconych), 65 g węglowodanów (39 g cukru), 6,2 g białka, 0,64 g soli. Przyjemność dla młodych i starych!
- Lista składników
- Składniki: BISZKOTY MASŁANE 52%: MĄKA PSZENNA 68%, cukier, TŁUSZCZ MLECZNY 14%, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). CZEKOLADA MLECZNA 48%: cukier, masło kakaowe, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), TŁUSZCZ MLECZNY, emulgatory (LECYTYNY SOJOWE, E476), aromat. MOŻE ZAWIERAĆ ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych na 100g Energia: 2085 kJ (498 kcal) Tłuszcz: 23 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 14 g Węglowodany: 65g Błonnik: 2,8 g w tym cukier: 39 g Białko: 6,2 g Sól: 0,64 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Mondelez Nederland, Postbus 1146, 4801 BC Breda, NL
- Nazwa handlowa
- LU Scholiertje melk
- Producent
- Zakres dostawy
- 7
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5410041485202
- Lista składników
- Składniki: BISZKOTY MASŁANE 52%: MĄKA PSZENNA 68%, cukier, TŁUSZCZ MLECZNY 14%, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). CZEKOLADA MLECZNA 48%: cukier, masło kakaowe, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), TŁUSZCZ MLECZNY, emulgatory (LECYTYNY SOJOWE, E476), aromat. MOŻE ZAWIERAĆ ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych na 100g Energia: 2085 kJ (498 kcal) Tłuszcz: 23 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 14 g Węglowodany: 65g Błonnik: 2,8 g w tym cukier: 39 g Białko: 6,2 g Sól: 0,64 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Mondelez Nederland, Postbus 1146, 4801 BC Breda, NL
- Nazwa handlowa
- LU Scholiertje melk
- Producent
- Zakres dostawy
- 7
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5410041485202
Pasuje również do tego

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

LU Pim's Orange smak 150g – owocowe nadzienie pomarańczowe z czekoladą
199,40 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bastogne Original Speculoos Cookies 260g – Chrupiące, pikantne ciasteczka maślane
75,38 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

LU Cracotte Crunchy naturalne krakersy tostowe 250g – lekka i chrupiąca przekąska
85,88 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

LU Mikado Milk Chocolate Sticks 75g – Chrupiące paluszki ciasteczkowe z mleczną czekoladą
273,87 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

DeBeukelaer 6646 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
40,00 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g
247,68 zł/1kg
61,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,45 zł/1kg
187,36 zł
Sprzedawca: somnia24

m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Liga Baby Biscuits 175g na 6-12 miesięcy - bogate w składniki odżywcze ciastka dla maluchów
120,51 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman tartaletki cytrynowe – pojedyncze porcje, idealne na wynos, 125 g
209,28 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
45,56 zł/1l
77,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
95,74 zł/1kg
47,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,40 zł/1kg
180,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs
58,07 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zasilacz Apple 20 W USB-C z kablem do ładowania Apple Lightning na USB-C (2 m)
116,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
245,96 zł/1kg
52,02 zł
Sprzedawca: somnia24

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg